Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret néhány nő tangát hordani?

Figyelt kérdés
A tangabugyi szexis. Ennek ellenére van olyan nő, aki sohasem hajlandó azt felvenni.
2023. dec. 31. 19:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
96%
Nőként nem mondanék a barátnőimnek semmit arról, milyen alsóneműt hordjanak. Nem tudom, te milyen nőkkel vagy körülvéve, akik bugyikról meg fertőzésekről beszélnek.
2023. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
70%

21: Ha valaki elmondja, az azt jelenti, hogy megtisztelte az infóval.

Itt az a vérlázító, hogy egyáltalán felmerül valakiben hogy egy őt egyáltalán nem érintő dologban számára idegen nőknek megszabná, mit viseljenek.

Ez nem tűnik fel nekik, hogy egy komplett elmezavar??

Témától függetlenül.

Nem vili a súlyos határsártés?

2023. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
45%

Inkább azon gondolkozz el, hogy ha van egyáltalán barátnőd és tényleg elkapnál valami nyavalyát a bugyitol akkor nem szólnál neki, hogy vigyázz bakker,..

Szóval nem az, hogy én kivel vagyok körülvéve hanem te milyen barátságokat ápolsz.

2023. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
11%
23, a legtöbb nő ezt tudja.
2023. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
6%

22 ki akarta megszabni? Meg tudod mutatni hol írtam ilyet te elmezavar? A komplett elmezavar az az amikor olyat olvasol ki a ami nem lett beleírva. Konkrétan én azt írtam, hogy több nővel volt dolgom akik tangát hordták de soha nem volt bajuk ebből és mindnek tömérdek barátnője, ismerőse és soha nem halottam ilyenről.

Ha esetleg nem rám értetted akkor viszont elnézést.

2023. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%
23 valóban? Akkor nem értem, hogy még valaki megveszi, pedig jól megy a tanga üzlet. Biztosan szinte senki nem hordja. Vagy mindenki beteg akar lenni.
2023. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nem fogom elmondani a páromnak, ha a barátnőmnek fertőzése van a bugyitól. Azért nézz már ki egy picike diszkréciót a másikból.
2023. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamról tudok nyilatkozni, hogy max. évente 2-3-szor viselek tangát, bár a nőgyógyászom 19 évesen letiltott róla. (Most meg már elmúltam 40.) Ugyanis folyamatosan gyulladásom volt tőle és mennem kellett hozzá kezelésre. Az évi 2-3 alkalom után is gyulladásom van, de olyankor mindig tudom, hogy ideje nődokihoz menni. Ja és létezik franciabugyi is, nemcsak mama és tanga....
2023. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
18%
27 igaz. De talán akkor nem fogsz többé azt hordani esetleg alkalomra felveszed. De én azt látom, a barátnőmön is meg az exeimen is, hogy bizony hordták és naponta, egesz napra. És hát kapcsolatban éltem összes ugy kb 17 évet, pont ilyen nőkkel. Soha egyiknek sem volt semmi baja ami kimondottan ennek volt felróható. Szóval azért elsőkézből látom, láttam, hogy ez az állítás, hogy ezt azt okoz soha nem jött be. És ismétlem, természetesen normális módon tisztálkodó nőkről volt szó, nem olyan aki 3 napig hordja a bugyit.
2023. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
93%
Elképesztő, hogy ezt miért nehéz megérteni. Valaki leírta: mindenkinek más az anatómiája. Mindenhol. Van, akinek folyamat igazgatnia kell a fülesét, mert kiesik. Van, akinek bevág a vietnámi papucs. Van, aki nem érzi kényelmesnek a titokzoknit, a bokazoknit, a normál zoknit vagy a térdzoknit. Van (férfiak közt is), akik kényelmesnek érzik a szűk gatyát, van, akiket totál kihorzsol. Ez miért olyan fura? Hót különbözően nézünk ki, miért fura, hogy különbözően érzünk, élünk meg dolgokat?
2023. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!