Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeret néhány nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret néhány nő tangát hordani?

Figyelt kérdés
A tangabugyi szexis. Ennek ellenére van olyan nő, aki sohasem hajlandó azt felvenni.
2023. dec. 31. 19:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
24%
francia bugyi > tanga
2023. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
33%

30: Megérti csak nem fogadja el. XDD

Irányítási kényszer, hatalommánia.

2023. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 Lazy Lover ***** válasza:
100%
nincs két egyforma ember van akinek kényelmes van akinek kényelmetlen mindenki hagy döntse el mit hord
2023. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
13%
Jó, feladom. Szóval nekem van irányítási kényszerem? Holott ti forgatjátok ki a saját szavaitokat is. Én betegségről, fertőzésről írtam, mert először azzal jöttetek, jöttek a válaszolók. Most pedig jösz azzal, hogy nem kényelmes, más az anatómia stb. Természetesen kényelemből mindenki azt hord amit akar de én a fertőzés lehetőségére reagáltam a tanga hordását illetően,mivel soksok éven át látom a nőkön akikkel voltam, vagyok, hogy ez nem igaz .. Erre kértem ha van valaki aki valóban elkapott valamit akkor ossza meg, legalább tudni fogom, fogjuk. De az egyetlen bizonyíték erre ami fel lett hozva, hogy "mindenki tudja". Ehhez képest a párom aki 25 éve azt hord nem tudja és nem is volt soha semmi baja. Ez szerintem egy kézenfekvő bizonyíték. Mára az internet is tele van egy rakás állítással amit mindenki tud, tudott aztán mégsem úgy van.. Nekem ez is ilyen kategória. Ennyi..
2023. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
74%

Milyen bizonyítékot akarsz erre? Orvosi papírokat?


Pont az anatómiai eltérések miatt van, aki tangaviselés mellett fogékonyabb a fertőzésekre.

2023. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
83%
En szeretem a franciabugyit is a tangát is de a simát is. Nincs úgy különösebb bajom a tangával, de bikiniben tangát nem vennék fel
2023. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
1%
35 igazad lehet. A szexi nők tangát hordanak a többi meg megmagyarázza, hogy egészségtelen. Még jó, hogy a legtöbb jó nő ezt nem tudja és minden gond nélkül viseli.
2023. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
85%

Visszarepültem 2000-be, mikor számtech óra végén volt 5 perc, hogy gyaloglóra felmenjünk csetelni, és már akkor ezzel jött minden pasi. "Azért nem küldesz képet, mert biztos ronda/dagadt vagy."


24 év, és agyilag ugyanott vannak a pasik. "Csúnya vagy, bibibííí!".

2023. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan, mint a tampon, van akinek baja van tőle, van akinek nem. Vagy a fogamzásgátló, spirál, de akár a kondom is. Én tizenévesen kezdtem el hordani, már több éve hordok tangát, mint, amennyit sima bugyit hordtam. A francia mindig kényelmetlen volt. Mostanra a sima bugyi zavar, a tangát az eseten 99%ában meg sem érzem. Az alkati dolgok mellett a tanga fazonja se mindegy. Van akinek a magasderekú jó, én utálom, van, aki szereti a csipkét, van, aki a lézervágottra esküszik, nekem a sima varrott, cicoma nélküli normál ruha anyagúak jönnek be.

Tény, hogy a vagina és az ánusz nagyon közel van, a tanga pedig közvetlen érintkezik mindkettővel, így okozhat gondot. Nőgyógyászok àllítják és én hiszek nekik, bár nekem nem volt tőle bajom soha. Tény, hogy, akinek nem szokta meg a feneke az érzést, hogy van ott valami, zavarhatja, emlékszem, eleinte nekem is fura volt. Tény, hogy, ha nem jó a tanga mérete vagy fazonja, rohadtul tud vágni, dörzsölni.

Ha valakit érdekel a párja éppen miért nem preferàlja, az kérdezze meg. Tény, hogy idegen emberek fehérnemű viselési szokásai senkire nem tartoznak. De, hülyeség ekkora vitát generálni egy egyszerű anonim kérdésből, főleg egy olyan oldalon, ahol alap téma a "seggből szájba".

Egyébként apró kiegészítés, szerintem tapadós ruha/cicanadrág/műbőr cuccok alá azért jobb lenne a tanga, vagy legalább egy lézervágott, mert ott valóban làtszik a normál bugyi és szerintem, ha már kiöltözik valaki, adhatna erre. De, ez csak egy személyes közbevetés a tangáról.

2023. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
68%
Ja letörölték a 35-öt, de valami ilyen volt hogy mások sggét szidta pedig a sajátját kellett volna.
2023. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!