Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma a mamahotel a nőknél?

Figyelt kérdés

Kb. 10 ből 9 nő megkérdezi állandóan társkeresőn, hogy hol lakom, egyedül lakok-e, stb. Én otthon élek a szüleimmel és úgy tűnik ez gondot jelent a nőknél. 25 vagyok jelenleg.


Nem tudom ezek a nők úgy egyáltalán körül néztek-e már az albérlet piacon, hogy milyen árak vannak egyáltalán. Ráadásul én nem vagyok rosszba a szüleimmel, ennek ellenére nem tartanak el, nem főznek, nem mosnak és nem takarítanak rám. Számláimat kiadásaimat én fizetem. Egyszerűen anyagi okok miatt élek otthon.


De ezt hiába magyaráznám el mondjuk egy nőnek a társkeresőn, ők ebből csak annyit vesznek le, hogy mamahotel, akkor az X. Úgy ki X-elnek mint ha valami csöves lennék.


Miért ilyen neuralgikus pont a nőknél ez a hol él a férfi? Miért ez alapján akarják megmondani, hogy felnőtt-e már valaki? Szerintem úgy is lehet valaki gyerekes, és önállótlan hogy külön él a szüleitől, és fordítva is. Nem ez fogja eldönteni. Mennyi papucs férfi van aki párkapcsolatban van és a felesége csinál meg neki mindent. Az felnőttesebb? Az jobb? Még egy inget se tud kivasalni egyedül, nem hogy egy vacsorát megfőzni magának.


Ott az egyik ismerősöm aki 3 lakótárssal lakik együtt. Mivel jobb félidegenekkel együtt laki mint mondjuk a szüleiddel? De papíron elmondhatja, hogy nem a szüleivel lakik.


Nagyon kevesen vannak szerintem akik megengedhetik maguknak, hogy TÖK egyedül fizessenek egy albérletet(nem valami lepukkant koszfészekre gondolok), ez mellé legyen autó, stb. Ideje lenne felébrednie néhány nőnek, ez nem Amerika, ez Magyarország. De még amerikában sem engedhetik meg maguknak az emberek, csak szólok.


A mamahotel azt jelenti, hogy otthon mindent megcsinálnak neki, de már össze van mosva a fogalom az otthon élővel is, tehát tök mindegy, hogy te önálló vagy de otthon laksz vagy kinyalják a feneked otthon, a nőknek egyre megy.


Köszönöm, hogy meghallgattátok a TED előadásomat. Kérdéseket és észrevételeket írjátok le kommentbe nyugodtan.



2023. dec. 11. 23:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
66%

" Egy nő ezt nem biztos hogy el tudná mondani magáról hogy házra kapar össze,"


Mucuka, nők is ugyanúgy vesznek lakást, házat. SZánalmasak vagytok már, de nagyon.

2023. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom! Eddig minden pasimnak sikerült hoznia azt a két alap dolgot, hogy egyedül éljen, és legyen autója! Pedig nem vagyok különösebben szép! Valamint, aszexuális sem vagyok 🤷‍♀️ Így megintcsak nem jöhet szóba olyan pasi, aki a szüleivel él
2023. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:
52, Ez olyan mint ha azt mondanám neked, hogy azért nem jövök veled össze, mert az előző barátnőimnek nagyobb melle volt mint neked és az alább nem adunk. Nagyszerű gondolkodásmód!
2023. dec. 12. 22:32
 54/78 anonim ***** válasza:
89%

53

Hát ez pont szar példa, mert (sajnos) DD+ kosaram van, (nem kérek privit) de ez most nem releváns!

Viszont, mi lenne azzal a gond? Ha neked a nagyobb mell tetszik, és ez priós nálad, akkor miért kellene kis mellü nővel lenned?

2023. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
87%

40 vagyok.

Kérdező! Senkinek a világon nem kötelező megfelelni, de fogadd el hogy sok nőnek így nem kellesz...ilyen egyszerű.

2023. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
71%
Az a no amelyiknek alberlettel/ mamahotellel( raadasul ha megvan a hajlandosag hogy osszekoltozz vele) nem kellesz, de sajat ingatlannal mar igen, az mind szamito megelhetesi krva. Mondhattok akarmit. Akkor is ez a velemenyem.
2023. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
64%

56

És ha nekem van lakásom? Akkor már elvárhatom? (Nem, nem rakta.alám senki)

2023. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
31%
57. Az ugy mas. De altalaban az mar tisztaban is van vele mennyire mehez hazhoz jutni manapsag, ugyhogy annak nem is nagy a szaja
2023. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
75%

58

Házam nincs, lakásom van. Tisztában vagyok vele, és ha nekem nőként ment, hogyan nézzek férfiként egy olyan pasira, akinek ez nem megy?

2023. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:

59, De ha neked van akkor miért kell hogy a férfinak is legyen? Egy házban akartok élni gondolom nem? Akkor meg tök felesleges kettő. Vagy félsz megosztani amid van? Hiszen legyen má' neki is sajátja. Akkor férfiként én is várjam el tőled, ha nekem sikerült akkor sikerüljön már a csajomnak is. Emancipáltság van, egyenjogúság.


54,

Ez meg egy ilyen hihetetlenül demagóg hozzászólás. Pont hogy ti nők vagytok a legjobban kiakadva az ilyeneken. Szerintem ha egy pasi ezt mondaná neked randin, pofán is vágnád. Hogy bocsi nem elég nagy a melled :D

2023. dec. 13. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!