Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma a mamahotel a nőknél?

Figyelt kérdés

Kb. 10 ből 9 nő megkérdezi állandóan társkeresőn, hogy hol lakom, egyedül lakok-e, stb. Én otthon élek a szüleimmel és úgy tűnik ez gondot jelent a nőknél. 25 vagyok jelenleg.


Nem tudom ezek a nők úgy egyáltalán körül néztek-e már az albérlet piacon, hogy milyen árak vannak egyáltalán. Ráadásul én nem vagyok rosszba a szüleimmel, ennek ellenére nem tartanak el, nem főznek, nem mosnak és nem takarítanak rám. Számláimat kiadásaimat én fizetem. Egyszerűen anyagi okok miatt élek otthon.


De ezt hiába magyaráznám el mondjuk egy nőnek a társkeresőn, ők ebből csak annyit vesznek le, hogy mamahotel, akkor az X. Úgy ki X-elnek mint ha valami csöves lennék.


Miért ilyen neuralgikus pont a nőknél ez a hol él a férfi? Miért ez alapján akarják megmondani, hogy felnőtt-e már valaki? Szerintem úgy is lehet valaki gyerekes, és önállótlan hogy külön él a szüleitől, és fordítva is. Nem ez fogja eldönteni. Mennyi papucs férfi van aki párkapcsolatban van és a felesége csinál meg neki mindent. Az felnőttesebb? Az jobb? Még egy inget se tud kivasalni egyedül, nem hogy egy vacsorát megfőzni magának.


Ott az egyik ismerősöm aki 3 lakótárssal lakik együtt. Mivel jobb félidegenekkel együtt laki mint mondjuk a szüleiddel? De papíron elmondhatja, hogy nem a szüleivel lakik.


Nagyon kevesen vannak szerintem akik megengedhetik maguknak, hogy TÖK egyedül fizessenek egy albérletet(nem valami lepukkant koszfészekre gondolok), ez mellé legyen autó, stb. Ideje lenne felébrednie néhány nőnek, ez nem Amerika, ez Magyarország. De még amerikában sem engedhetik meg maguknak az emberek, csak szólok.


A mamahotel azt jelenti, hogy otthon mindent megcsinálnak neki, de már össze van mosva a fogalom az otthon élővel is, tehát tök mindegy, hogy te önálló vagy de otthon laksz vagy kinyalják a feneked otthon, a nőknek egyre megy.


Köszönöm, hogy meghallgattátok a TED előadásomat. Kérdéseket és észrevételeket írjátok le kommentbe nyugodtan.



2023. dec. 11. 23:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
31%
A #3 es a #18 nagyok jokat, igazakat irtak. Latom a reakciojukon, hogy csipte a nők szemet. Tukorbe kellene nezni holgyeim.
2023. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
10%
Mert aki az anyjával él, az jó eséllyel nem elég gazdag.
2023. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
81%
Mit össze nem vergődtök a semmin... Férfiak tömegei simán megoldják a csajozást albérletből vagy a szülői házból, de persze, ti csak és kizárólag emiatt nem kellettek senkinek...
2023. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
29%
Ha rendben vagy azzal, hogy mindig nálam alszunk és sose megyek át hozzád, akkor nem egy hatalmas kizáró ok 25 évesen, 30-hoz közeledve már igen
2023. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem minden normalis nonek latni s tudni kene hogy a mai ingatlan arak mellett egy olyan ferfi aki nem kap szuloi segitseget, es egyedul kell boldogulnia, annak nem hogy 25 evesen de meg 35 evesen is lehetetlen ingatlanhoz jutnia, maximum ugy tud, hogy evtizedekig eladositja magat. Arrol nem beszelve hogy ugye elvileg mar 25 evesen is ciki, de akkor mit csinaljon? Menjen el alberletbe, de akkor hogy rakja felre egy ingatlanhoz az onerot? Azok meg akik 23 evesen kezdik a palyajukat vagy marad a szuloi haz, vagy albi a haverokkal. Tehermentes ingatlant egyedul semmi segitseg nelkul ma egy ember nem hoz ossze szerintem onerobol. De azt nem ertem hogy ezek a fele nok vagy az empatias keszseguk baromira nincs, vagy annyira butak hogy nem fogjak fel mi mennyi. Ja es akkor meg haz sporolas melle azer zabalj is, tartsal fent autot, ruhazkodj, stb. Oke de hogy?:D
2023. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
67%

A szülőkkel együtt élő férfiaknak két nagy csoportja van:

1. anyuci kiszolgálja,

2. anyuci az első mindenben,

A nők nyilván menekülnek mindkettőtől, megjegyzem jogosan.

Ettől függetlenül 25 évesen szülőkkel élni még teljesen normális.

2023. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
33%
26. A noknek az a legjobb amugy ha az anyos mar nem is el eleve. De te imadd az annyat meg jopofizz a csaladi ebednel ha hozzajuk mesz...
2023. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
60%
26 Szerintem nagyon sok az olyan aki kamuból önálló, elvileg külön él de minden nap az anyjánál kajál és minden egyes döntése tőle függ, együtt töltik a szabadideje felét és hasonlók, sokszor még takarítani is anyukája jár oda. Direkt nagyon közel is keres lakást, ha meg nem akkor naponta fél-1 óra telefon. Akkor már majdnem jobb ha otthon lakik az legalább nyílt helyzet lehet váltani is akar és nem az hogy be van betonozva az anyja szomszédjába a garzonjába.
2023. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
85%

25, a dolog ott hibádzik, hogy miért is kéne saját ingatlan?

Mint te is írtad, egyedül baromi nehéz összerakni. de miért is kéne? Miért kéne egy egyedülálló férfinak olyan saját ingatlan, ahol kettesben kényelmesen elférnek, esetleg a leendő gyerekeknek is vna hely? Elég fura gondolat, nem?

Ezért is szokás az, hogy a pár együtt teremti meg a közös otthonukat.


Úgyhogy ja, nyugodtan lakj albérletben, aztán majd összerakjátok az otthon-igényeiteket ketten és ketten megteremtitek rá a lóvét is. Nincs ebben semmi, a legtöbb ember így csinálja.

2023. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
32%
29. A normalis ez lenne persze. De a kerdezo arra volt kivancsi miert problema ha a pasinak nincs haza. Meg azert akinek van, az 10 lepes elonnyel indul azzal szemben akinek nincs.
2023. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!