Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnél is probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél is probléma a mamahotel vagy kevésbé? 30 éves nő esetén.

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Ott valahogy elnézőbb a közvélemény - ez valami hibás spekuláció vagy nemi beidegződés lehet, ez utóbbi hol egyiknek, hol másikak kedvez, az első meg a szokásos "hát az más!" felkiáltás.
2022. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen az. Aki nem képes önmagát ellátni, a környezetét rendben tartani az probléma. A mamahotel nem helyrajzi kérdés!
2022. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ellátja magát és rendet tart .Csak épp nem tart fenn külön albérletet.
2022. márc. 30. 17:02
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
#2 Könnyen magyaráz aki alá tesznek egy lakást.
2022. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Hátrány. Nőként is így gondolom.
2022. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanúgy hátrány mint a fèrfiaknál.
2022. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 harebell ***** válasza:
89%
A "mamahotel" NEM azt jelenti, hogy otthon lakik valaki, hanem hogy gyakorlatilag full önállótlan és életképtelen és folyton kiszolgálják. Ez mindkét nemnél hátrány.
2022. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 vagyok és igen itthon lakom. Nincs párkapcsolatom, a tesom is még haza jár, hisz egyetemista. Nem láttam értelmét hogy csak azért külön költözzek, hogy hát úristen ne legyek gáz... amíg egyetemista voltam külön éltem, és többször voltam külföldön dolgozni is, ahol másokkal éltem eggyütt, tehát tudom milyen külön élni a szüleimtől. Az életben bárhol megállom a helyem, itthon sem várom el hogy kiszolgáljanak.... Mennyivel lenne jobb egyedül élni egy lakásban? Még az életkedvem is elmenne, ha nem lenne egy ember akihez szólhatnék nap végén... ha úgy alakul hogy lesz egy komoly párkapcsolatom, akkor költözöm, de addig....

Véleményem szerintem semmi gáz nicns ebben.... ezt csak azok az emberek találták ki, akik különbnek akarják érezni magukat azért, mert ők külön élnek. Mindenki döntse el hogyan és kivel akar élni.

2022. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2022. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Akinek fölösleges százezrei/milliói vannak albérletre/lakásra.... 🤷Szerintem mindenki döntse el maga, hogy neki hogy jó, mit engedhet meg magának.
2022. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!