Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma a mamahotel a nőknél?

Figyelt kérdés

Kb. 10 ből 9 nő megkérdezi állandóan társkeresőn, hogy hol lakom, egyedül lakok-e, stb. Én otthon élek a szüleimmel és úgy tűnik ez gondot jelent a nőknél. 25 vagyok jelenleg.


Nem tudom ezek a nők úgy egyáltalán körül néztek-e már az albérlet piacon, hogy milyen árak vannak egyáltalán. Ráadásul én nem vagyok rosszba a szüleimmel, ennek ellenére nem tartanak el, nem főznek, nem mosnak és nem takarítanak rám. Számláimat kiadásaimat én fizetem. Egyszerűen anyagi okok miatt élek otthon.


De ezt hiába magyaráznám el mondjuk egy nőnek a társkeresőn, ők ebből csak annyit vesznek le, hogy mamahotel, akkor az X. Úgy ki X-elnek mint ha valami csöves lennék.


Miért ilyen neuralgikus pont a nőknél ez a hol él a férfi? Miért ez alapján akarják megmondani, hogy felnőtt-e már valaki? Szerintem úgy is lehet valaki gyerekes, és önállótlan hogy külön él a szüleitől, és fordítva is. Nem ez fogja eldönteni. Mennyi papucs férfi van aki párkapcsolatban van és a felesége csinál meg neki mindent. Az felnőttesebb? Az jobb? Még egy inget se tud kivasalni egyedül, nem hogy egy vacsorát megfőzni magának.


Ott az egyik ismerősöm aki 3 lakótárssal lakik együtt. Mivel jobb félidegenekkel együtt laki mint mondjuk a szüleiddel? De papíron elmondhatja, hogy nem a szüleivel lakik.


Nagyon kevesen vannak szerintem akik megengedhetik maguknak, hogy TÖK egyedül fizessenek egy albérletet(nem valami lepukkant koszfészekre gondolok), ez mellé legyen autó, stb. Ideje lenne felébrednie néhány nőnek, ez nem Amerika, ez Magyarország. De még amerikában sem engedhetik meg maguknak az emberek, csak szólok.


A mamahotel azt jelenti, hogy otthon mindent megcsinálnak neki, de már össze van mosva a fogalom az otthon élővel is, tehát tök mindegy, hogy te önálló vagy de otthon laksz vagy kinyalják a feneked otthon, a nőknek egyre megy.


Köszönöm, hogy meghallgattátok a TED előadásomat. Kérdéseket és észrevételeket írjátok le kommentbe nyugodtan.



2023. dec. 11. 23:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
12%
Az albérletből kijön kb minden hétvégén panzió amúgy, vagy amikor ráértek. De vannak olyan mamahotelesek akiknek ez nem opció, mert semmit nem óhajtanak a nőre rászánni, otthon mindenük megvan csak csajozgatnak jobbra balra. Ezért is van rossz hírük.
2023. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem a tipikusan IT-s meg fogalmam sincs, milyen senior developer ismerőseim azok, akik albérletben élnek (a legtöbben barátnővel)."


Én olyan IT-st is ismerek, aki 30+ évesen házra gyűjt, de még nem költözött el otthonról. Egy nő ezt nem biztos hogy el tudná mondani magáról hogy házra kapar össze, inkább fog magának egy biztos lábon álló palit, ha talál!

2023. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
36%

"De vannak olyan mamahotelesek akiknek ez nem opció, mert semmit nem óhajtanak a nőre rászánni, otthon mindenük megvan csak csajozgatnak jobbra balra. Ezért is van rossz hírük."


A megélhetési r*bancoknál rossz hírűbb jelenség nem kell.

2023. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
69%

"Egy nő ezt nem biztos hogy el tudná mondani magáról hogy házra kapar össze, inkább fog magának egy biztos lábon álló palit, ha talál!"


Rossz nőket ismersz. Akiknek nem kell a házad, az neked sem kell, mert nem 30 kilós tinédzser, akivel lehet villogni.

2023. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ne próbáld kitalálni hogy nekem ki jön be.
2023. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
65%

43 Szerintem azért az ritka hogy egy nő csak megélhetési rbanckodni akar. Amúgy egy barátnőm most ismerkedett, 3 hétig beszéltek a sráccal, és kiderült hogy nem működik. Erre a srác majdhogynem felszámolta az órabért hogy ő 3 hetet rááldozott az idejéból erre. Mintha a nő nem áldozna ilyenkor az idejéből, vagy utazásra, figyelme megy rá.

Ha meg zavar ha valaki meg akarja hívatni magát drága dolgokra vagy hozzád akar költözni, ne engedd, ennyi, dobjad. Nem kell ezeket a nőket erőltetni.

2023. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:

Jó sok válasz jött! Volt aki igazságot írt. Például az igaz, hogy sok párkapcsolatban élő nő és férfi csak a párjuk miatt él külön a szülőktől. Ha szinglik lennének/szétválnának akkor mennének vissza anyucihoz. Nagyon sokan vannak így.


Most Budapesten egy albérlet ami nincs lelakva és jó helyen van 180 + rezsitől indul. Itt a tél, mondjuk rezsivel együtt 230-240. ez csak az albérlet. Tehát költsek havi negyed millát csak arra, hogy elmondhassam egyedül élek, mert meg kell felelni a női elvárásoknak. Ráadásul tök idegen nők, kit érdekel ők mit gondolnak. Inkább félre teszem azt a havi negyed millát.

2023. dec. 12. 17:27
 48/78 anonim ***** válasza:
80%
Kollégám ugyanígy volt. Szétmentek a barátnőjével albiban, ment haza lakni.
2023. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
56%

"Itt a tél, mondjuk rezsivel együtt 230-240. ez csak az albérlet. Tehát költsek havi negyed millát csak arra, hogy elmondhassam egyedül élek, mert meg kell felelni a női elvárásoknak. Ráadásul tök idegen nők, kit érdekel ők mit gondolnak. Inkább félre teszem azt a havi negyed millát."


Ez egy VICC! Abból már veszel egy jó gépet, telefont vagy biciklit!

Kajából meg annyit, amennyit nem szégyellsz!

Igen, pont az ilyen libáknak kell megfelelni! 🤣🤣🤣

2023. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
80%
De mért nem őket kérdezed? Csak vissza kell kérdezni frissiben, mért érdekli.
2023. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!