Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek 80-assal. A férfiak sajnos nagyon komolytalannak tűnnek ilyenkor egy nő szemében akiknek tényleg brutál módon egészen megváltozik a teste a biológiai okoknak hála, esztétikailag sőt funkcionálisan is, sokszor tényleg még fiatalon. Ássák el magukat??
2023. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
77%

Én már csak tudom, hogy mi változik a testen lányaim!!! 5 gyerek után van változás de ha odafigyelsz nagyon jó alakod marad!!!

Üdvözlettel:

Ángyom, 70 éves vagyok

2023. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy engem képtelenség szeretni. Igazából semmit nem tudnék nyújtani egy nőnek, mellette csúnya is vagyok és önbizalomhiányos. Szerintem én örökre egyedül maradok.

21/F

2023. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim válasza:

Nem vagyok jóképű,és túl vékony a testalkatom,ezért nincs önbizalmam. De bevallom,nem is kerestem az igazit. Utoljára 18 évesen alakult valami,de nem jött össze. Társkeresőn is fent vagyok,de inkább csak ismerkedni.


Amúgy sportolok,nyelvet tanulok,valamint van egy jól fizető szakmám. Szeretek rap szövegeket írni,meg filmeket nézni.


30/F

2023. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
Egyszer volt párkapcsolatom, de már most úgy érzem, hogy jó így szinglinek lenni! Szóval tudatosan döntöttem ìgy! 23/F
2023. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
85-ös vagyok! Több mint 2 éve vagyok szingli!
2023. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!