Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
76%
49!! Hogy ne csak én írjam le hogy ez mennyire rizikós. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..
2023. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Több éve vagyok egyedül. Természetesen régebben voltak rövid és hosszabb kapcsolataim, de huszonévesen főleg a bulizás meg haverok érdekeltek jobban, mint a komoly kapcsolat. Ma már azért másképp gondolom ezt, de kevés szabad időm van, kereskedelemben dolgozom, így ritkán járok el bulizni és sokat melózok. Társkeresőt sem használok már évek óta, mert nem látom túl sok értelmét manapság. Az én koromban szerintem már nehéz párt találni, normális nők többsége elkelt. Igaz, se feleséget se utódot nem akarok. Valahogy nem érdekelnek a társadalmi elvárások. Igazi agglegény életet élek, talán hozzá is szoktam már nagyon. Emellett vékony és magas is vagyok, plusz extrém a stílusom. Lehet ez is akadály sok nőnek. 35/F
2023. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
84%

47


"Tehát, állításod szerint, vártál a "hercegre fehér lovon", de "nem jött el".. ez a "középkori hozzáállás" a 21. században elég problémás, nem gondolod?"


SEHOL nem állítottam ilyet. Egy szóval nem mondtam, hogy hercegre vártam. Sőt, várni sem nagyon vártam, a volt párkapcsolataim nagy része úgy jött össze, hogy én "törtem magam", hogy legyen valami.


"Miért nem próbálsz változtatni a hozzáállásodon, ha a "várok a szerencsére" és "hibáztatom a sorsot" szemlélet érzékelhetően nem működik? mondhatod magad okosnak ilyen beállítódás mellett?"


Vannak olyan dolgok, amiket a válaszomban nem írtam le. Maradjunk annyiban, hogy nem vagyok főnyeremény. Nem értem a kritikus hozzáállást a részedről, sehol nem hibáztattam a férfiakat.


"Hány férfi iránt mutattál érdemben érdeklődést, milyen lépéseket tettél egy igényes párkapcsolatért, egy férfi személyiségének igényeid szerinti alakításáért?"


Hát csak úgy kiragadva egy dolgot a sok-sok próbálkozás közül: évekig voltam fent társkeresőn és általában az én kezdeményezésemre történtek a találkozók.


Egy férfi személyiségét pedig soha nem óhajtottam megváltoztatni. Én sem szeretném, ha az én személyiségemet valaki meg akarná változtatni...


46-os voltam

2023. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
21%
Mert mocskos szemetek a férfiak mind
2023. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
77%
Mert megtehetem.
2023. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

37/f

12 éve,

Eleinte csak próbáltam összerakni magam, aztán elkezdtem bejárni a világot és még nem telepedtem meg sehol, 2-3hónap után tovább állok, van, hogy hajléktalan vagyok, van hogy nyelv problémák miatt nem kapok rendes munkát, van, hogy a tengerparton alszom…

Az én életmódom a legtöbb “normális életet élőnek“ egyszerűen nem fér bele.

2023. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
18%

Mert

1. Durva férfitöbblet van.

2. A nők nagyon válogatnak, nekik csak a top 1% kell.

3 A külföldiek teljesen lerabolták a meglévő nőállományt

2023. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok már kellően lelkesedni egy párkapcsolatért.

29/F

2023. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
100%

57. Képzelődsz. Tömegesen látok ilyesmi kedves párokat, nem top 1% pasikkal:

[link]

2023. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
100%
59. Hát ez a nő bányarém.
2023. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!