Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
81%

"hétvégente találkozhatunk, akkor azt ne a barátnőivel töltse el, vagy passzoljon le engem már szombat este, mert ő menne bulizni. "


Volt ilyen barátnőd?

2023. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
23%

Születésem óta. Az oka? Hogy a külső és pénz terén nem tudom azt hozni amit egy átlagos (normális súlyú) nő elvár alapként.


Ha van egy 70-80 kg-os nő neki lehet elég ha a pasi minimálbéres. De ha a nő mondjuk 55 kg akkor azonnal keressen a férfi 700 ezret minimum vagy kuka.

2023. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
100%
Jobb egyedül, minden szempontból. Már egy igazi remete vagyok és egyébként sem kellek senkinek. :) 6 éve élek egyedül, a válásom óta. 44F
2023. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 NTBS ***** válasza:
87%
Nem vagyok szép, gazdag és magabiztos.
2023. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
63%
#8 Én 15 éves koromtól az igazit várom most 36 vagyok. Összesen 5-6évet töltöttem közben kapcsolatban. A 3 kritériumodnak megfelelnék. Csak nem vagyok jóképű millás ficsúr.
2023. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
69%
#17bocs a kritikáért,próbálok építő jellegü lenni. De te túlságosan tudatosan ismerkedel, "pasi miatt kell" olyan nincs. Olyan van "jön egy pasi aki annyira lenyűgöz hogy miatta ebbe is belemegyek".
2023. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
57%

#29! Nem lehet hogy csak a számodra tökéletes pasikkal álsz szóba, akiknek te csak egy még nincs jobb állapot vagy? Lehet ha te sem fullos pasiknak adnál esélyt akkor meg lennél becsűlve.

Bevallom én sem vagyok az a tipikus jó pasi,de ha van valakim akkor érte mindent megteszek.

Viszont nekem nem kell fullos autó,full fiatalos bevárosi lakás vagy palota csúcspanorámával ahofy nem kell egy fullos nő sem akit csak mutogatni lehet. Nekem egy igazi nő kell aki minden szituációban nő ha kell, aki egy (lagzin ) eseményen is meg tud jelenni de nem derrogál neki összepiszkolni a kezét. Társ kell nem házikedvenc

2023. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
92%

Azért vagyok egyedül, mert megözvegyültem.Ennyi idősen már nem könnyű társat találni.

55/N

2023. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert nem kellek a férfiaknak. Eddig az volt a bajuk, hogy kövér voltam. Most meg az, hogy látszanak a fogyás nyomai.

Úgyhogy addig egyedül maradok, amíg ezt valaki el nem fogadja. Nincsenek felesleges millióim plasztikára.

2023. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
35%

Hogy miért? Elmesélem a történetem,megpróbálom lényegretörően.

Nem éppen fényesen alakult a házasságom és az utána lévő kapcsolatom sem. Fáj mind a kettő, ezt nem is fogom tagadni és nem is tudtam magam még túltenni ezeken. Próbáltam az ismerkedést, de sok esetben amint ezek a dolgok kiderültek menekülőre fogták. Hogy miért? Mert valószínűleg érezték, hogy nem vagyok túl a dolgokon, ami igaz is. Na de kérdem én, ha már most, az elején nincs annyi kitartása hogy elfeledtesse velem a sok rosszat amit mások tettek velem, akkor mire számíthatok később? Nekem most lenne szükségem valakire, aki megpróbálja lerombolni a falakat. Aki megpróbálja helyrehozni az összetört szívem. Aki megpróbálja bebizonyítani, hogy az emberek tudnak jók is lenni. Ehhez képest mi van? Menekülnek! Egyik sem akar ezzel bajlódni, amivel nincs is baj. Ha nem hát nem. DE! Mikor már rendbejövök, helyreteszem az életem, a gondolataim EGYEDÜL, akkor már ne akarjon senki az életem része lenni. Ne akkor akarjon, mikor már mindent megoldottam! Ha nem kellettem a gondokkal, akkor ne kelljek utána sem, mikor már lenyugodott minden körülöttem. Ezért maradok egyedül inkább, mert most is egyedül küzdök és ha egyedül megtudom oldani és jó lesz minden, akkor a jóban minek legyen valaki?

2023. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!