Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
21%

Mindegyik kiesik a szűrőn.

Vagy csak szexet akar

Vagy bántalmazók

Vagy ronda

Vagy házas

Vagy incel

Vagy pancser

Vagy foglalt

Vagy igenytelen

Vagy csak sziamizu az összes szocializáltsága

Vagy nem lehet semmit vele csak sétálni egy unalmas senki

Vagy lusta diszno

Vagy cselédet keres

Vagy lábtörlőt keres


Eddig nem találtam még senkit akivel lenni akarnék.

2023. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
100%

69,70: férfiaknál mi szokott lenni a legnagyobb probléma, amely egészen fiatalon tönkre szokta vágni a megjelenésüket? Nem olyan nehéz kitalálni.

Kopaszodás. Nagyon gyorsan, nagyon durván történt és nem, nem áll jól ha teljesen leborotválom, és az sem ha meghagyom a foltokban kihulott a hajam. Szóval teljesen mindegy. És azza lse jöjjön senki hogy a nőket nem érdekli ez, nagyon is érdekli és egy olyan probléma ez ami totálisan szétcseszi egy akár jól kinéző srác külsejét is. Borzasztó, kapásból olyan 10-15 évet öregít, emellé nekem még a szakállam is elkezdett kifehéredni (természetesen foltokban, hogy még rosszabb legyen). Úgyhogy válaszhatok, hogy foltokban meglévő haj és fehér foltos szakáll vagy teljes kugligolyó, csillogó fej és baba segge arc. Egyik sem egy jó kombináció.

De ez van, nem tudok mit csinálni ezekkel a problémákkal és nem is tehetek egyikről sem, viszont önbizalmam (már am ivolt előtte) az nagyjából lenullázódott.

2023. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
59%
Valójában tudsz vele mit csinálni, ma már nem elérhetettlen a hajbeültetés sem, de szerintem az is bőven elég lenne, ha megtanulnád elfogadni magad.. a foltokban őszülést pedig akár festeni is lehet, csak ugye egyszerűbb picsogni, mint férfivá válni.
2023. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindig is tetszettek a kopaszok. Nem az aki ott hagyja az alját hanem aki teljesen leszedi, max 1-2 mm marad. Szerintem viszonylag sok nőnek az esete ez.
2023. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%

74-es: Hát persze, az olyan kopaszok akiknek jól áll. És ez ritka.

Én kb. így nézek ki ha leborotválom/lenyírom: [link]

Nagyon hasonló fejszerkezetem van és pontosan ugyanígy borzasztóan áll.

Kétlem, hogy ez bárkinek is tetszene...


73-as: senki sem picsogott te kezdtél itt kötözködni igazából saját magaddal. Én leírtam a válaszom a kérdező és a kommentelők kérdéseire is, ennyi.


"a foltokban őszülést pedig akár festeni is lehet"

Nem lehet, mert olyan színű festék nem létezik, mint az én szakállam. Megnéztem mindenhol, sehol sincs. Szóval vagy szakáll félig fehéren (öregít), vagy minden nap borotválkozás.


"nem elérhetettlen a hajbeültetés sem"

Nem fogok erre milliókat költeni, ráadásul tudhatnád, hogy ez nem egy tökéletes és mindenkinél működő megoldás.

Egyrészt lehet nálam nem is működne, nem lenne érdemes megcsináltatni, másrészt a meglévő hajam 99% eséllyel kihullana, tehát egy műtét nem is lenne elegendő.

Kb: így néznék ki én is: [link]

Ahogy egy kommentelő valamikor írta róla, "mint amikor a nyalókát leejted a szőnyegre".

Nézz utána hogyan működik ez a dolog és utána okoskodj róla.

2023. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
73%
Szirmai Gergőnek egyáltalán nem áll borzalmasan, kimondottan jó pasinak tartom, ebből látszik, hogy nem a kinézeteddel van a baj, hanem az önértékeléseddel és a picsogással, nőjj fel, légy férfi, a kisfiúkra valóban nem bukunk, legyenek akármilyen kopaszok.
2023. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
58%

Mert csak és kizárólag olyan színűre lehet a szakállat festeni mint az eredeti színe?

Amúgy férjemé is össze vissza őszül, mag tudok veszni érte… elképesztően macsós mióta őszül itt ott

2023. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
82%
Az a kopasz csávó akit linkeltél nagyon is rendben van. A fejedBEN van a probléma nem a fejeddel!
2023. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarok vitatkozni, leírtam a válaszom a kérdésre, amelyben szerepelt indokként a külsőm megromlása.

Ti kezdtetek el ezen vitatkozni, pedig TÉNY, hogy leromlott a külsöm eléggé erőteljesen.

Ezen kár vitázni, nem írtam azt hogy akkor mostmár lehetetlen ismerkedni, párt találni, meg eláshatom magam, csak hogy ez is hozzájárul ahhoz amiért egyedül vagyok, de nem kizárólagosan. A többi indok ott van a 68-as válaszomban.

Azt meg nem kell bizonygatni, hogy amúgy jól nézek ki, mivel érzékelem a visszajelzéseket, amelyeket az ellenkező nemtől kapok és többnyire a semleges és az undor között mozognak, anélkül, hogy bármennyire is tudatában lenne bármelyik nő annak, hogy az én fejemben konkrétan mi van.

Egyébként lehet hogy a saját korosztályomból tudnék találni valakit, csak a probléma az, hogy ők valahogy nem találhatóak meg a lakhelyemen, mindenki máshova ment (többnyire a fővárosba / nagyobb központokba) vagy már foglalt, éppen családalapítás előtt áll.

A fiatalabbakat meg értelemszerűen nem érdeklem, mivel alapból is jóval idősebbnek nézek ki, mint a tényleges korom.

2023. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
87%

68 és a többi válaszod


A külsőddel kapcsolatban azért hadd mondjam el, hogy egy egészen fiatal nőnek is nagyon nagy változásokon megy keresztül a teste egy terhesség, szülés és szoptatás után. És ezek a változások nem feltétlenül előnyösek. :) És igen, míg mondjuk ha a társad marad az a férfi, akinek a gyermekét megszülted, ő lehet, hogy simán elfogadhatja a változásokat, addig nagyon sok nő nem marad a gyerek apjával és az új párkapcsolatában kell helyt állnia... Hidd el, sokkal komolyabb esztétikai problémákkal, mint a kopaszodás.

2023. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!