Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek egyedül lenni. Nem kéne más.
2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
88%

2es vagyok.


Szóval, decemberben váltunk el, de már azelőtt több, mint egy évvel különmentünk...


Nyáron elkezdtem randizgatni...úgy összességében nincsenek rossz emlékeim, és nem is erőltettem senkivel semmit, de nem egy férfi mondta azt, hogy ha nem lenne gyerekem, álmai nője lennék...


Na most, egyrészt nem apát keresek a kisfiamnak, másrészt viszont megértem azt, hogy ők a gyerekvállalás örömét egy olyan nővel szeretnék megélni, aki még nem szült.


És hiába a sok bók, én nem vágyom felszínes dolgokra (pl. szexkapcsolat).


Inkább várok, nem sietek sehová, és majd alakul minden.

2023. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, így nem igazán kellek senkinek sem. E mellett eléggé morcos az alaptermészetem is. Serdülő koromban még akartam volna kapcsolatot, de nemsokára rájöttem, hogy ez tuti nem menne a mai világban. (F40)
2023. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
100%
Már pár eve egyedül vagyok. Igazából 2 dolog van, az egyik hogy magasak az elvárásaim, a másik pedig hogy nehezen nyitok új emberek felé.
2023. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
A magas elvárások sok embernél okoznak gondot. Hozzáteszem, nálam is.
2023. jan. 10. 18:53
 16/86 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te mennyi idős vagy?


Melyek azok a magas elvárások?

2023. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
81%
Számomra a legvonzóbb a saját háztartás amiben egyedül vagyok és senkivel nem kell semmiben alkalmazkodnom. Egyszerűen imádom, nem tudom hogyan fogom magam rávenni, hogy egy párkapcsolatért ezt feladjam. Minden közeledő pasiban azt látom aki ezt lerombolja nekem és inkább kitérek az ismerkedések elől.
2023. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:

28 éves férfi vagyok.

Az én szemszögemből nem mondanám magas elvárásnak, de valaki annak látja azt, hogy ne dohányozzon, nézzen ki valahogy, lehetőleg sportoljon valamit, bár ez nem kardinális, legyen nyitott, ha bármiről beszélni kell, és ha ritkábban, például hétvégente találkozhatunk, akkor azt ne a barátnőivel töltse el, vagy passzoljon le engem már szombat este, mert ő menne bulizni. Nem gondolom ezeket olyan hatalmas elvárásoknak.

2023. jan. 10. 19:06
 19/86 anonim ***** válasza:
72%

Mert már nem tudok bízni egyetlen nőben sem.. Egy kicsike apró jelentéktelen veszekedés és mind máris másnál keresi a vigaszt! Megbeszélni nem lehet velük semmit csak besértődnek, gyerekesek.

Egyenlőre jó így nekem egyedül, persze ha képbe kerül egy nő aki megfelel az elvárásaimnak (kb. ugyan az mint neked, ez nem sok és nem nagy dolgok..) akkor lehet megpróbálnám vele.

2023. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
72%

Elsősorban azért, mert buktam a genetikai lottón, qrva ronda vagyok, és nyilván nem lehet 24/7 profi makeuppal újrarajzolt arccal, kitömött melltartóval stb. létezni.

A másik nagy probléma az unalmas, semmilyen, sótlan-szótlan, magamnak való személyiségem, ami nem kompenzálja a gyalázatos kinézetem.

Végül pedig: nem vagyok egy szolgalelkű, alárendelődő típus, ami a fentiekkel társulva elfogadhatatlan.

31/N, szinte mindig egyedülálló voltam.

2023. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!