Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%
Mert keresem az utamat meg a helyemet (nem feltétlenül ebben az országban, sőt manapság egyre valószínűbb, hogy nem!!) 32f
2023. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagyok egyedülálló. Úgy látom, kiöregedtem a piacról. Ami 10 éve még jött akkor is, amikor nem kellett, most hiába akarom. Nem nézek már ki olyan vonzónak, mint akkor, és talán nem is mozgok olyan körökben.

A másik, hogy nem is vágyom a játszmázásokra, a randikra, jövés-menésekre. Társkeresőzöm, kevés sikerrel. Csak azért csinálom, mert hiányzik az ölelés, az intimitás, a szex. Vannak gyerekeim, akik szeretnek, de van még bennem annyi, hogy nagyon tudnék szeretni valakit aki tudna engem is szeretni. Azt hiszem, hogy amíg ezt érzem, addig keresni fogok. Ha már nem, akkor nem.

44 férfi

2023. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
36%
Mert mar nem akarok klasszikus parkapcsolatot. Es a pasik elegge felre ertik ezt. Azt hiszik h csak szexkapcsolatot akarok. Holott nem...
2023. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
94%

Mert szociálisan fejletlen vagyok (szociofóbiás voltam) és nehezen barátkozom. Plusz alig találok olyan embereket akik hozzám illenek szóval már itt elesik a dolog. Szoktam eljárni itthonról, de szerintem esélytelen, hogy idegen emberekkel csak úgy szóba álljak, az internetes ismerkedéstől meg már rosszul vagyok és nem tudok fenntartani egy online beszélgetést.

30N

2023. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
58%
Hanem?
2023. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
66%
Mert már nem tudok bízni egyetlen pasiban sem. Egymás után két nagy pofon bőven elég volt. Eléggé durva sztorim van, egészen rendőrségig ment az ügy.
2023. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
90%
29 éves férfi vagyok, sportolok rendszeresen, nem dohányzom, van ingatlanom és diplomám, helyes is vagyok mások szerint, humoros is vagyok, ami miatt nincsen az a 0 önértèkelésem amit érzek magamon a nőkkel szemben, dolgozom rajta de nem tudom elhinni hogy egy nőnek aki nekem tetszik, én kellenék.. fejben nem jó valami tudom, ezen kell változtatni. Ezt a “gondot” az eddigi csalódásaimnak köszönhetem.
2023. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok sem jóképű, sem gazdag.
2023. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem vagyok fullos. A pasik mellettem mindig az instaqrvákat nézegetnék, ez meg nem hiányzik.
2023. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
68%

Mert ronda vagyok és csóró illetve a szüleimmel lakom.


38 f incel

2023. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!