Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te se úgy szeretnél valakivel párkapcsolatot kezdeni hogy a volt női miatti fájdalmában pátyolgatod. Aztán majd ha meggyogyitottad akkor majd lesz rólad is szó. Helyesebb ilyenkor egyedül maradni, a párunk nem az anyukánk sem a terapeutánk.
2023. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
36%

Akkor utána pedig minek? Hiszen rájövök, hogy egyedül is elvagyok, akkor nem kell senki már.

És igen, én többször is pátyolgattam férfiakat a férjem előtt.

2023. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
89%
A párkapcsolat az nem egy exből való kilabalást segítő kétszemélyes klub. Nem csak vigasztalásnak van ott a párunk, hanem elsősorban a pozitív szeretet, szerelem megélésére, közös élmények megélésére, természetesen egymás támaszául is szolgálunk, egyáltalan megosztjuk az életet egymással.
2023. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
87%

#40

A másik csapatban játszom ugyan, de nekem több mint egy évig tartott, amíg nagyjából feldolgoztam a válás tényét. Felnőtt ember megpróbálja nem terhelni az esetleges új kapcsolatát az előzőben kapott sérelmekkel. Attól még nem lehet megváltoztatni, hogy akkor elszenvedted azokat, de ha nem tudtad magadban akár külső szakember segítségével lezárni, meggyógyítani, akkor az nem biztos hogy gyógyulni fog egy új kapcsolatban.

2023. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
64%
Lehet igazatok van, nem mondom egy szóval sem, de ettől függetlenül nem fog megváltozni a véleményem. Abból indulok ki, hogy mikor egy ember kiskedvence meghal, sokan egyből egy újat visznek haza. Miért? Mert feledteti velük a régit valamilyen szinten.
2023. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
65%

Mert fiatal lány korom óta alig volt olyan férfi, aki érdeklődött volna irántam. Elteltek évtizedek, voltak partnereim, de egyik kapcsolat sem volt jó. Ha megpróbálok egy-két jó élményre visszaemlékezni, gyakorlatilag alig megy. Nem tudom, miért történt így, nem vagyok sem csúnya, sem buta, nagyon sok barátom volt (mostanában azért már sajnos ezek a barátságok eléggé elkoptak), mindig tudtam, hogy a barátnőim jó véleménnyel vannak rólam és szeretnek velem időt tölteni, stb.


Mostanra arra jutottam (nagyon nehezen), hogy az életemnek ezt a részét vagy teljesen elrontottam, vagy a karma-sors-isten így akarta.


Annak azért örülök, hogy mostantól nem kell majd soha többé féltékenykednem (bár tudomásom szerint soha nem csaltak meg), elég lesz minimum programon tartani a megjelenésem (nyilván fogok zuhanyozni meg fogat mosni), nem kell csini ruha, nem kell a többi nővel versenyeznem, nem kell találgatnom soha többé, hogy egy férfinek tetszem-e vagy sem.

2023. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
55%

#46 Tehát, állításod szerint, vártál a "hercegre fehér lovon", de "nem jött el".. ez a "középkori hozzáállás" a 21. században elég problémás, nem gondolod?

Miért nem próbálsz változtatni a hozzáállásodon, ha a "várok a szerencsére" és "hibáztatom a sorsot" szemlélet érzékelhetően nem működik? mondhatod magad okosnak ilyen beállítódás mellett?

Hány férfi iránt mutattál érdemben érdeklődést, milyen lépéseket tettél egy igényes párkapcsolatért, egy férfi személyiségének igényeid szerinti alakításáért?

2023. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
79%

Van egy 2 éves kislányom,így nehezebb az ismerkedés

Sok pasi amint ezt megtudja vagy lelép rögtön,vagy közli hogy max szex kapcsolat jöhet szóba

A beszélgetés legelején elmondom hogy gyerekem van.

Így aki akar leléphet mielőtt elkezdődne az ismerkedés

33/N

2023. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
35%

48

Neked inkább elvált gyerekes apukákkal kellene próbálkoznod. Ha 1-2 éven belül nem jön össze szóló férfival, akkor valószínűleg később sem fog. Az sem baj, ha 7-8 évvel idősebb, mert nekik már nagyobbak, önállóbbak a gyerekeik, de már nem kapkodnak a nők utánuk.

2023. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gyerekes nő, akinek van esze, az pontosan a szexkapcsolatot keresi, míg fel nem nő a gyerek és nem kell vele foglalkozni.


Ahhoz nagyon bolond hapsinak kell lenni, hogy valaki más kölkét nevelje.

2023. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!