Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy egyedülálló?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, aki hosszabb ideje egyedül vannak. Mit gondolsz, miért vagy egyedül? Mi az a tulajdonságod vagy társadalmi körülmény, amiért nehéz párt találni? Ha nem akarsz kapcsolatot, miért nem, és mikor jött el ez a döntés?


Kort és nemet írj.



2023. jan. 10. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
95%
7 honapja. Elegendo traumat okoztok a ferfiak(vagyis 2) egy eletre, tobbet egyben sem tudnek bizni, szoval inkabb egyedul leszek macskas nenikent, de nem banom.
2023. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
90%

Jelenleg még jól érzem így magamat, és arra koncentrálok, hogy a saját lábamon is megálljak.


Egyedülálló anyuka vagyok, nemrég váltam, és hiába rendelkezem előnyös külsővel, a férfiak túlnyomó részének csak szexre kellek.


Inkább leszek hosszabb ideig egyedül, aztán majd talán jön valaki, akivel kölcsönösen elraboljuk egymás szívét.


31/N

2023. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
91%

Azért vagyok egyedül elsősorban, mert nincsen olyan társaság, akikkel közösségi életet élhetnék. Az is ok lehet, hogy nincs barátnőm, mert kicsit zárkózottabbnak tűnhetek mások számára, pedig ha valaki jobban megismerne, akkor kellemes csalódás érné.

31/F

2023. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
94%
Mert az évekkel nem lejjebb tettem a lécet, hanem feljebb került a léc. Nehéz megugrani.
2023. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
87%

Mert 100%-ban impotens vagyok.

37F

2023. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Érdekelne, hogy milyen traumák értek titeket, vagy ha felismertetek magatokban valamilyen problémát, akkor az mi lehet?

Az egyedülálló édesanya, aki itt írt, te miért csak szexre kellesz? Mi lehet az oka?

2023. jan. 10. 18:38
 7/86 anonim ***** válasza:
9%
Elmondom az okát. Rohadtul túlértékeli magát. Nem kevés tapasztalat mondatja ezt.
2023. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz normámisat találni. Aki hű, ragaszkodó, komolyat akar.
2023. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
78%
Egyik csalt fel evig, masik megvert es o is flortolt a hatam mogott. Egy eletre is sok volt a ferfiakbol :D
2023. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Mert nem adom lejjebb az elvárásaimat, sőt, ahogy idősebb és bölcsebb vagyok, egyre több tapasztalatom van, látom, hogy milyen kapcsolatok vannak körülöttem, hogy én mit szeretnék vagy éppen mit nem, hogy pl. én miket teszek másokért, és én olyan partnert szeretnék, aki tényleg társam, és akivel jobb és könnyebb az életem, mint egyedül, és ilyet - nekem - nehéz találni.

És úgy vagyok vele, hogy én szeretek egyedül lenni, szeretem így az életem, nekem nem kell minden meg bármi áron egy párkapcsolat és inkább vagyok egyedül, mint olyan emberrel, aki nem olyan, amilyet én szeretnék.


Majd leszek párkapcsolatban akkor, ha találok olyat, aki méltó hozzá, és akihez én i méltó vagyok, ha meg nem találok, akkor is nyugodt vagyok, mert nem érzem beteljesületlennek az életem emiatt.

2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!