Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló apák! Hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló apák! Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelt kérdés

Gyakorizó nőknél nem sok esélyetek lenne:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 1. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Jól
Rosszul
Közepesen
13 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy h valaki elvàlt , csalàdja volt. Vagy csak egy balul sikerült dugàs utàn lett egy nem tervezett gyereke.
2023. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Ha végre oda jutnék, hogy gyerekem lenne (csak hát ugye még házas sem vagyok, mert a mai nők nem akarnak szülni, sem semmit), és véletlenül elválnék, utána nem ismerkednék többet. Nem akarok poligámiát, hogy mint egy muszlim 2 nő szüljön nekem, aztán menjen a vita, hogy ki hol van most épp, ki kire vigyáz. Féltestvérnek se túl jó lenni.
2023. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

2 - Nem a mai nőkkel van baj, hanem veled :D

Persze könnyebb a felelősséget másra hárítani a saját sikertelenséged miatt.

2023. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon is a mai nők ostoba, irreális elvárásával van a baj. Válásnál az ovis gyerekem velem maradt, hiába vagyok magas, sportos és diplomás, hiába van vagyonom és nincs hitelem, hiába van stílusom, a lepukkant 50-es gyári melósnők találnak meg.


A nők nagyon öntudatosak, sokszor a semmire. Ők választanak majd válnak, és nekik áll feljebb.


A mai magyar nők nagyon is el vannak tévedve.


F, 40

2023. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
4 - Hadd döntsék el a nők, hogy egy magadfajta szégyennel össze akarnak-e jönni. Nem csodálom, hogy nem :D
2023. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem én akartam válni, hanem a ferjem. Igaz, hogy utána meggondolta magát, de akkor már késő volt.

Amúgy én nőben is azt érzem, hogy a férfiaknak olyan elvárásaik vannak, amit egy 40 éves nő még sem tud ugrani, hiaba figyel oda magára. És sok pasinal hátrány, ha van gyereked.

2023. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
15%

Ötöske, hol vagy te attól, hogy pár sorból komplett elemzést készíts valakiről? "Murka" - kár, hogy elírtad, hurka. A szégyen az ilyen név a gyk-n, kiskoma.


a négyes

2023. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

7 - Na látod, pont erről beszélek! Pár sor után megnyilvánul az igazi arcod, ezt a nők gyorsan leszűrik ám ^^

És csodálkozol, hogy nulla sikered van, nem kellesz senkinek :)

2023. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
#4! Talán inkább a stílusod miatt kerülnek el a normális nők 🙄Csak a gyerekedet sajnálom.
2023. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
A társkeresés gyerek nélkül is rohadt nehéz, nemhogy gyerekkel. De nem adom fel :) Eldöntöttem, hogy mostantól csak anyukákkal fogok ismerkedni. Gyermektelen nőkkel nagyon rossz tapasztalataim vannak. Meg a dolgok jelenlegi állása szerint egynek sem kéne gyerekes férfi, ami a részükről teljesen érthető. 38/f
2023. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!