Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló apák! Hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló apák! Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelt kérdés

Gyakorizó nőknél nem sok esélyetek lenne:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2023. jan. 1. 17:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%

20! Én 30 vagyok 😅köszi.

Tudod parasutnak születni nem szégyen, de parasztul viselkedni az...

2023. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%

"Na, EZÉRT nem szeretem már ezt az oldalt."

Mégis feljársz ide. Akkor úgy tűnik, ha diplomád van is, eszed biztosan nincs :D

2023. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

22-eske , gondolkodj már el azon, miket írtál, te kis senki? És te teszed ki a privit?????A korrektség jegyében?


Na, ezért vagy névtelen kis senki, aki a semmire oszt észt! Korrekt, kemény, névtelen kis homokos senki!



Tibi35

2023. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Vajon hány privit tehettél már ki sértetten? Beletaláltam? Ez van, hamar lejött. Na tipli, 22-eske, és tanulj meg szöveget olvasni.
2023. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

#24! Akkor ki lenne a te szinted? Egy negyvenes, sportos diplomás nő? Én az vagyok. Messziről elkerülöm az ilyen egoista, nőgyűlölő pasikat. Az ilyen megnyilvánulásokat, amit csak ennél a kérdésnél előadtál az se kompenzálná, ha 6 diplomád lenne. (Mellesleg fölöslegesen dobálózol a névtelenséggel, te is névtelenül osztod itt azt észt, ha nem tűnt volna fel, diplomáskám😉) Szóval maradjunk annyiban, hogy de, az ötvenes munkásnő a te szinted. Pontosabban az is túl jó neked. Talán egy ötvenes, kövér, fogatlan közmunkással még lehetsz egy szinten, ha dolgozol magadon egy kicsit.

"Kilenceske"

2023. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%

22 vagyok.

Ha nem lennél egy 0, akk nem csak az 50es gyári melónak kellenél, ez tény! Ha tetszik ha nem. Elhiszem, h bántja az egod 😂.

Nem én nem kellek számomra normális embernek...

Te ilyen olyan sportos 40es pasi vagy, akkor lenne nőd!

"Húzzál már a pi.csába, kis bu.zika!"

Ezt miért nem ide dobtad válaszba?


Ez az első, mert nem szoktam ilyen hülyéktől provit kapni.

"Névtelenül", mer neked ott vagy, h "Tibi35", most aztán tudjuk ki vagy. 😂😂

Amúgy meg nő vagyok, de mindegy is.

Küldjed privátba a Facéd, aztán a valódi nevemen is ugyan úgy leírom a véleményem!


N 30

2023. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
64%
Most 40es vagy vagy 35? Vagy magad se tudod? 😂
2023. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Na, az ilyen inkorrekt, beképzelt nőcskék nem kellenek. Neked sincs senkid, de engem tudsz osztani. Befejeztük, bocs, nem érdekelsz. Az inkorrektség és hazudozás iskolapéldája vagy. Végeztünk, írhatsz, amit akarsz. Tényleg lezártuk, magad meg a kedves rokonaid elemezgesd.
2023. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
74%
Tibi35-ként vagy anyakönyvezve? Mert ha nem, te is névtelen vagy.
2023. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Na, az ilyen inkorrekt, beképzelt nőcskék nem kellenek."

Mondjuk mindegy, hogy kellenek neked, vagy sem, mert te nem kellesz nekik 😀

2023. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!