Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha diplomásként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha diplomásként nem jönnék össze egy diploma nélkülivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
61%

80-as, vagy éppen azért nem szerez, mert nem érdekli, nincs kedve, esze, pénze, kitartása, szorgalma, ambíciója stb. A legtöbbet eleve fel sem vennék.


Én mikor az alapképzésre végeztem, váltak a szüleim és csúnya válás volt. Mellette végig dolgoztam, mert pénzt nem kaptam. Vége lett egy 3 éves kapcsolatomnak, egy évet együtt is éltünk.

Kifogás van mindig, de aki akarja, megcsinálja. Aki nem, az meg mekizik, meg büfészakozik és mellé kitálal tíz okot, hogy most éppen miért nem tudja elvégezni a világ legegyszerűbb szakát, ahol ugye nem kell tanulni és végig lehet az egészet bulizni is.

2022. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!