Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha diplomásként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha diplomásként nem jönnék össze egy diploma nélkülivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
11%

30-as!

Ha van diplomád, akkor élő példa vagy arra, hogy a diploma önmagában semmit nem ér, attól még lehet valakinek alacsony az iq-ja, nem feltétlenül érti az összefüggéseket, ennek ellenére hajlamos túlértékelni magát.

2022. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs diplomám, de csak azokat a diplomás emberekre tudok felnézni aki nem nézi le a többi embert!

A családomban van aki rendelkezik diplomával és a két tábor közötti konfliktus a probléma forrása!

Nem baj ha nem jönnél össze diploma nélkülivel.


Én se jönnék össze diplomással, nem hiányzik hogy engem elítéljenek azért hogy nem a saját szintemen keresek párt! (persze ez nem tartozna másokra, de inkább elkerülöm az előítélethez vezető dolgokat)

Nekem csak egy szakmám van és egy érettségim, nekem bőven megfelel ezen a szinten egy társ!

2022. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
8%

#18


Igazad van nem jártaam. Viszont érek annyit a társadalomban mint egy diplomás ember. Van családom, egzisztenciám, nem érdekelnek a sokat foglakoztató energiaárak. Mind emellett nem hívok szerelőt egy villanykapcsoló, csaptelep, zár, redőny és még sorolhatnám, kicseréléséhez. Nem járok könyvelőhöz adóbevallást készíttetni, valamint ügyvédhez sem, megfogalmazni egy magánvád iratot. Pedig megtehetném. Valamint azt is, hogy netalán BMW, Mercedes, Lexus álljon a garázsomban, számomra és családomnak sins jelentősége. Ez a diploma, meg a mutassuk meg, a kis emberek mániája, akik nem élik az életüket, hanem meg akarni felelni bizonyos társadalmi normáknak. Maradjunk annyiban, hogy a diplomás, és a diplomás közötti különbség ég és föld. Nem a diplomától leszel valaki, hanem attól ahogyan éled az életet, és elfoglalod magad a társadalom azon szintjén ahová tartozol.

2022. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem érsz annyit ? Látod, ez még a probléma sok nem diplomásnál, hogy mindenáron bizonygatni akarja a saját maga igazát. Egy szóval sem mondtam, hogy bármivel kevesebb lenne, akinek nincs, maximum nem fogunk járni. :D
2022. dec. 23. 13:27
 35/81 anonim ***** válasza:
73%
Én diplomásként nem jönnék össze olyan nővel, aki kijelenti, hogy diploma nélkülivel nem jönne össze.
2022. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%

"Én diplomásként nem jönnék össze olyan nővel, aki kijelenti, hogy diploma nélkülivel nem jönne össze."

A képmutatókat hogyan szűröd ki? Beadod a randin hogy nincs diplomád?

2022. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
0%

#34

A 18-as válaszoddal a jelenlegi ellenkezőjét bizonyítottad. Idézem, ha elfelejtetted volna, "Haha, utolsó, akkor gondolom, te nem jártál egyetemre."

Ezzel a 34-el pedig azt próbálod jelezni, hogy én, általad kissebredőnek tartott szakmunkás bizonygatom, hogy nekem van igazem.

Érzed az ellentmondásokat a megnyilvánulásaidban?

Na látod, ehhez kell, illetve nem kell diploma, józan ész annál inkább.

További jó keresgélést, hogy megtaláld azt valóban diplomás diplomást, aki végre letörli az önelégültséged az arcodról.

2022. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
Nem a diploma hiánya volt a probléma ott sem, hanem a magyarázkodó, önigazoló stílus. Na viszlát!
2022. dec. 23. 13:57
 39/81 anonim ***** válasza:
51%

36-os!

Azt gondolom, hogy ha ez nagyon fontos, akkor kiderül az ismerkedés elején. Én nem beszélek erről, ha rákérdez, akkor beszélgetés közben kiderül, hogy miért kérdezi, mennyire meghatározó ez neki. Ha összejövünk úgy, hogy nem tudja van-e diplomám, akkor meg annyira nem volt fontos.

2022. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
0%

#38

Miért érzem azt, hogy ezt a stílust amit képviselsz valahonnan ismerem?

Talán én lettem volna az a diplomanélküli, akinek nem tudtad elfogadni az élettapasztalatát. Remek. Nem gondoltam, hogy ennyire elködösít az a papírcafat.

2022. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!