Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha diplomásként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha diplomásként nem jönnék össze egy diploma nélkülivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
23%
Én ismertem olyan lányt akinek tényleg a gazdag apuka meg anyuka fizetett az iskolának. És persze mikor meglett a diploma a szóban forgó lány azzal jött mindent magától ért el. Eléggé fent hordja az orrát és minden lehetséges helyzetben kitér rà hogy a szakmunkás emberek azok kevesebbet érnek tőle. Cselédeknek valók.
2022. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
20%

Igen, azt azért alá kell írni hogy a legtöbb nő nem orvos, jogász, mérnök, közgazdász vagy bármi olyasmi amire fel elvárásokat lehetne építeni. Akik meg az előbb leírtak között vannak (van jó pár ilyen az ismerőseim között) csak kis részének van hiper szuper elvárása a férfiakkal szemben. Az ilyen média, kommunikáció és egyéb bölcsész, mekis képzéseket elvégző nőknek van a legnagyobb igénye. Keres kemény 250-300-at (a jobbak), de azért szeret utazgatni meg tenni a fejét másoknak, ezért kell egy olyan csávó aki finanszírozza ezen tevékenységek egy részét. Sokszor a párválasztásnak semmi köze nincs ahhoz hogy a csávó milyen intelligens stb. csak legyen cash, és igen egy gyári melósnak is lehet jó keresete, de két éjszaka között nehéz utazgatni. Diplomásnak azért jóval több eséllyel van minőségi szabadideje mint egy kőművesnek vagy gyári melósnak. :D

Egyébként ha valakik agyban nem illenek össze, úgyis kibukik előbb-utóbb. Nekem is volt napelem szerelő ismerősöm közgazdász csajjal, hát nem sokáig, valóban nem illetek össze. Ismerek olyan párt is ahol a nő szintén közgazdász, a csávó meg gyári munkás és tök jól elvannak. Szóval szerintem ez nagyon egyén függő téma.

2022. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
26%

#52

Ezt szerintem jól megfogalmaztad. Aki a diplomája ellenére "ember" tud maradni, az nem támasz ilyen elvárásokat, másik fél iránt. Aki nem tudja kezelni, esetleg még felsőbbrendűnek is tartja magát az alacsonyabb végzettségű, embertársával szemben, az könnyen áteshet a ló túloldalára, és mint környezetemben is található 1-2 ember, most 2 diplomával a szekrénykéjében tolja az építkezéseken a taligát, mert a kőműves vállalkozó, egyébként csupán szakközépiskolát végzett főnökének próbál megfelelni, hogy a következő héten is igényt tartson a munkájára.

2022. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
11%

#53

Sajnos tapasztalat, nekem volt olyan barátnőm aki ilyen volt mikor még csak technikusim volt. Szinte minden második nap elmondta h ő diplomás (bölcsész sz*r) és marha idegesítő volt. Én már akkor másfélszer annyit kerestem mint ő, nemhogy most és szörnyen igényes volt. Nyilván sok dolgot nem tudott belerakni a kapcsolatba csak a vágyait. Szerintem azóta is keresi az igazi lovagot, majd 40-es évei elejére talán meg is lesz.

2022. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
75%

Tökéletes példák vannak itt arra, hogy miért válogatom meg alaposan a partnereimet. Bölcsészkaron végeztem, fordító vagyok, a szakmámban jó nevem van, már nemzetközileg is egyre ismertebb vagyok. Konferenciákra hívnak előadni, több publikációm is megjelent, összesen 7 évet töltöttem el felsőoktatásban.

Erre jön a sok frusztrált nyomorult és bölcsészeznek, büfészakoznak, mekivel jönnek, meg 200 ezres fizetéseket emlegetnek és röhögnek a markukba, mintha az határozná meg az ember értékét, hogy épp mennyit keres, de azért ők sírnak, ha diplomás ember nem őket választja, mert akkor hirtelen az "csak papír, ami nem határozza meg az ember értékét". :D

2022. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
100%

55.nek

Azért remélem néhány sértő válasz miatt nem ítéled meg rosszul a "nem diplomásokat"!

Egyébként nem számít, csak sokszor két csoportra osztják az értelmes embereket és a hülyék végett megbélyegzik a többit is!

2022. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
0%

#55

Nekem C1 angol nyelvvizsgam van, en is letudok forditani barmit egy szotarral. Te tudsz integralni, statikai vagy dinamikai problemakat megoldani? Ezekhez mondjuk meg esz is kell. Ne emletessunk egy muszaki, orvosi, jogasz vagy kozgazdasz diplomat egy angkisztikaval vagy ilyesmivel. Neked marha fontos a diplomas par, csak nehogy te legyel keves ahhoz akit majd akarsz egyszer. A fizetes meg egy igenis egy fontos dolog, azert meki szakot tanulni hogy legyen diploma majd erre lehessen alapozni igenyeket az eleg gaz.

2022. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
84%

56, én egyáltalán nem ítélem meg a nem diplomásokat, köztük is ugyanúgy van rengeteg jó fej. Ilyen kérdések alatt mindig összegyűlik a trash, akik mekiznek, meg a fizetésükre verik magukat, és elképzelni nem tudják, hogy a bölcsészkaron végzettek is jól keresnek általában. Pl. mikor multiban dolgoztam, ott elég sok bölcsész volt, és bőven medián, de még átlag felett is kerestek kényelmes, jól megbecsült munkával.

Én sem panaszkodom szakfordítóként, kényelmes életet élek, akkor és onnan dolgozom, amikor és ahonnan kedvem tartja és jól is keresek.

Nekem éppen ezért nem kell valami frusztrált, aki két konferencia vagy leadott anyag között "bölcsész szarozik" nekem, mint pl. az 54-es válaszoló. Az ilyen akkor keressen az ő szintjén és veregesse vállon magát, hogy milyen ügyes.

2022. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem C1 angol nyelvvizsgam van, en is letudok forditani barmit egy szotarral." - egy szótárral? Bakker, hogy erre én miért nem gondoltam eddig?

Legközelebb megmondom a kamarának, hogy vegyenek fel téged is tagnak, mert te bármit lefordítasz egy szótárral, meg szólok, hogy hívjanak meg speakernek konferenciákra, esetleg lektorálhatod a munkámat, vagy ha sok a megrendelés, majd megkérlek, dolgozz be nekem, esetleg hitelesítsd az anyagimat a C1-del! :D

2022. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak egy papír. Nem garancia semmire. Wc papír helyett jó lehet a hátsóját kitörölni. Akik egyetemre jártak azoknak a 70% a csak ingyen akart élni meg bulizni amíg a gazdag szülők némelyiket 30 éves korukban is kitartanak. Sose lesz belőlük egy normálisan dolgozó ember. Csak egy nagyképű görcs. Legalábbis a férfiak terén. A nőknél meg a fölényeskedés a jellemző. Meg a pénz és luxus után a vágyakozás.
2022. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!