Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha diplomásként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha diplomásként nem jönnék össze egy diploma nélkülivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, igazad van, a szotar valoban elavult. Egyszerubb a google fordito, az meg beszel is helyettem.
2022. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
92%
Imádom amikor a diploma nélküliek okoskodnak. Nekem két mérnöki diplomám van, nem "valami szar", illetve doktori képzésre járok és az itteni megjegyzéseitek alapján bőven azt tudom mondani, hogy elmehettek a büdös picsába. Nem a képzettségetek miatt, hanem mert a saját semmirekellőségetekből adódó haragot máson vezetitek le. Diplomás-nem diplomás relációban a többségetek (a 20-30-as korosztályban) csak erre képes. Az idősebbek büszkék arra, amit tanultak, akkor is, ha az technikum vagy szakközép, mert azért tanulták, mert érdekelte őket. A fiatalok többsége nem azért tanul szakmát, mert érdekli, hanem mert a) meg akarja úszni, b) máshoz hülye. Na, ez a szégyen.
2022. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
84%

57, a fordítás az egy tudomány, amihez a te C1-es nyelvvizsgád kevés, mint mackósajtban a brummogás. Ott is vannak ISO sztenderdek, amiknek meg kell felelni, mellesleg a szakfordítók specializálódnak egy-egy területre, ahogyan a tolmácsok is. A fordítók és a tolmácsok rohadt jól keresnek, de meg is érdemlik, mert sokat kell hozzá tanulni és fárasztó is a munka.

De ha te szerinted el tudod végezni ugyanezt a munkát egy nyelvvizsgával, akkor miért nem jelentkezel pl. az ENSZ-hez tolmácsnak vagy fordítónak, ott nem kell integrálnod, amihez ugye használnod kell az eszedet, hanem ész nélkül, könnyedén milliókat kereshetsz. Nosza!

2022. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
0%

Inkabb ne menjunk melyebben bele ebbe a vitaba.

A tolmacs meg ezekhez szorgalom kell csak, siman tanulhato. A calculus t es tarsait meg cseszheted ha nem tudod felfogni, hiaba van szorgalmad. Ertem en hogy buszke valaki arra amit elert, de maradjunk a realitas talajan ahol a nehezsegi szint egyertelmuen nem feletek mutat.

2022. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
84%

64, "a nehézségi szint" erősen szubjektív, pl. a férjem villamosmérnök és röhögve végezte el a szakot, mondjuk ő okos és gyorsan is tanul. Vagy pl. egyik munkatársam alkalmazott matematikus is és ő is simán elvégezte a szakot, mellette dolgozott és megtanulta a Javát, meg a C++-t, bevallása szerint átlagosan volt nehéz.

Ha neked ennyire nehéz a saját szakod, akkor lehet, rossz helyen vagy.

De ha ennyire ingoványos az önbecsülésed, hogy az általad elvégzett szak képzelt nehézségi szintje határozza meg, akkor miért nem mész el orvosira, azon belül sebésznek, és egyből valami külföldi, neves egyetemre?

2022. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
84%

Mi van, 64, savanyú a szőlő? Bizony, vannak szakok, ahol nem kell integrálni és deriválni, mégis olyan képzettséget ad, amivel életed végéig jól elleszel, ha van hozzá tehetséged és szorgalmad.

Nem mindenkinek kell megszakadni a kényelmes, jó életért, de te nyugodtan integrálj és verd a melled arra a sok eszedre, amivel vért izzadtál, hogy megtanuld! Kellemes karácsonyt, én megyek, csinálok tiramisut. :)

2022. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
0%
Egy szoval sem irtam hogy nehez a sajat szakom (egyebkent izzadtam rendesen es a villamosmernok haverom is), de a brigad majdnem fele kihullott az elso felevben, mig az egyik ismerosom aki kb. filmekbol tanult meg angolul siman elvegezte az anglisztikat Szegeden ugy hogy a tarsaival kb vegig bulizta a feleveket es keptelen volt a kozepszintu matek erettsegit megcsinalni (pszcihologus mentette fel). Ebbol azert le lehet vonni a konzekvenciat hogy melyik a nehezebb.
2022. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
75%
67, de kit érdekel melyik nehezebb? 😃
2022. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
10%

Ha jól olvastam, akkor az egész onnan indult hogy legtöbbször a bölcsész csajoknak van nagy elvárásuk a párjuk végzettségével kapcsolatban, miközben csak egy mekis diplomájuk van ami nehézségi szintben nem ér fel egy mérnökihez mondjuk.

Amiben amúgy van is igazság, de aki ezt nézi az annyit is ér. Én sosem néztem azt hogy milyen végzettsége van a páromnak, de volt olyan randim ahol a csaj nagyon buta volt (nem diplomás) és inkább hagytam meg volt olyan is ahol érzékeltette hogy ő diplomás (meki) és feljebbvaló, na azt is hagytam. Illetve volt olyan is amikor a csaj nem volt diplomás, de intelligens volt, na vele volt egy hosszabb kapcsolatom. :D

2022. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
89%
69, tehát az probléma neked, ha valaki érzékelteti, hogy "feljebbvaló" a diplomája miatt, de itt végig azt hangoztatod, hogy a te szakod mennyivel feljebbvaló a "nehézségi szint" miatt és más végzettségét lemekisdiplomázod simán. Értem.
2022. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!