Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha diplomásként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha diplomásként nem jönnék össze egy diploma nélkülivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 00:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 Hans Pötterman ***** válasza:
83%

Önmagában ez nem gáz,csak arra vigyázz,hogy nem mindig célszerű ilyen sarkosan,sablonszerűen nézni dolgokat, élet más területein sem.


Amit a #8as válaszoló ír az is teljesen igaz, hogy általában 2 eléggé más élettapasztalatokkal rendelkezik 2 ember. Talán így a 20as évek elején jelent ez nagyobb szakadékot,viszont ismerek párokat akik 30+ évesen jöttek össze úgy, hogy az egyikük rendelkezett diplomával,ott már egyáltalán nem jelentett semmi akadályt ez a dologt mert amúgy egy szinten vannak agyilag.

2022. dec. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
18%

Nem gaz. Nekem se kene diplomas :)



38F incel

2022. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
33%

Furcsa az ilyen alapon történő válogatás, több olyan diplomás embert ismerek, aki olyan ostoba, hogy csodálom, hogy életben van még. Tehát ez úgy tűnik, hogy neked a látszat a lényeg, ami azért elég gáz.

Viszont ezzel kapcsolatban nem tartozol elszámolással senkinek, tehát ha nem mondod, akkor nem fognak érte elítélni.

2022. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
25%
Igen, elég felszínes felfogásra vall. Amúgy meg a diploma nem jelent egyet sem az intelligenciával, sem a jó fizetéssel.
2022. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
57%

Én félbehagytam az egyetemet(most fogom befejezni), teljesen megértem, még nekem sem kellene diploma nélküli, pedig nekem nincs is:)


Na nem a tudás miatt, többdiplomás idióták is vannak, az egyetlen értékelhető dolog a kitartás bennük. Na nem az a megszállott tudni akarás, hanem "amikor nem akarja, lehetősége is lenne abbahagyni, akkor is csinálja". Nem tudom mi is ez pontosan, elhivatottság talán, vagy nem is.. inkább elköteleződés éveken át valami mellett, aminek csak később lesz meg az eredménye. Szerintem ez nagyon fontos emberi erény, a tankötelesség és a társadalmi nyomás miatt középsulisoknál, okjt végzetteknél ez nincs meg.


Egyébként semmi mást nem jelent, talán még társadalomba beilleszkedni akarást, mert mondjuk a testedzést folytatók is elkötelezettek, de ők látványra mennek, amíg aki diplomát szerez, leginkább a magasabb státusz miatt teszi a társadalmi ranglétrán, ami nekem szintén fontos. Na meg ugye a tudás, amit megszerez, a fehérjeevő kondizók nem szereznek megközelítőleg sem olyan tudást. Mondjuk én sznob vagyok, mert büfészakos nem jöhetne szóba, a legtöbb rossz képességű kommunikációt végez például.


Egyébként aki bejut, pláne mondjuk hátrányoshelyzet miatti pontok, meg katonai szolgálati pontok nélkül államira, az már árulkodik arról, mennyire is értelmes.

2022. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ez régen szempont volt, ma már nem.

Szerintem ez attól is függ, hogyha ez valakinek szempont, és rá is talál a szerelem egy diplomás személy képében, akkor megerősödik az elhatározásában, hogy na igen, én csak diplomással természetesen.


Egy másik személy, akire meg rátalál a szerelem egy nem diplomás képében (én is ilyen személy vagyok) nyilván elengedi ezt.


Az a helyzet hogy engem azért vonzott a diploma régebben, mert fontosnak tartottam, és intelligens, jó munkát végző hapsit akartam. Nos, már nem tartom fontosnak a saját diplomamat sem, hol érdekel engem akkor másé? És az intelligencia meg a jó munka megvan diploma nélkül is a páromban ✅


A diploma nem garancia se arra, hogy szereted amit csinálsz, se arra, hogy hasznos, és az anyagiakra meg főleg nem...


Az én párom jól keres, abba az országba megy ahová akar, élvezi amit csin, és nem diplomás. Nem kell fizikai munkát végeznie, otthona kényelméből vagy laza cégnél dolgozhat, ahol csak akar.


Nem Magyarországon élünk.

2022. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
20%

#8


Te melyik bolygón élsz? Életmóddal való tapasztalat? Neked mit tükröz ez egyetemi éveit szétbulizó, szexuálisan szétélt, 5-éve 7 év alatt elvégző, ugyanakkor diplomát szerzett például jogász, vagy egy szakmáját kitanult, dolgozó, egzisztenciáját megalapozó ugyan annyi idős szakmunkás személyisége, életmóddal kapcsolatos tapasztalata?

Gondolkozz mielőtt hülyeségeket irkálsz. Természetesen létezik az általad említett réteg is, viszont az a diploma, ami hallatán kedve támad ismerkedni egy másik embernek, nem minden esetben tükrözi azt ami mögötte rejlik. Ennyit erről.

2022. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Haha, utolsó, akkor gondolom, te nem jártál egyetemre.
2022. dec. 23. 09:37
 19/81 anonim ***** válasza:
És egy olyannal, aki még egyetemre jár? Tehát még nincs diplomája, de majd valószínűleg lesz.
2022. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz egyáltalán. Sokan vannak így.
2022. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!