Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

70: teljesen egyetértek. Társkeresőn a hapsik döntő többsége off. Kivárod, míg jön olyan, aki valóban érdeklődik. Addig meg vársz türelemmel, exet meg eltűnős ismerkedőst addig is el lehet hajtani. Randi nélkül is el fog telni az este.


40+-osként társkeresőztem. Szerinted mekkora a "merítési alap" ebben a korosztályban? A férfiak döntő többsége családban él és max onnan kacsintgat ki vagy elvált és marhára nem szeretne tartós kapcsolatot, csak szexet. Tehát tűt kerestem a szénakazalban. Hosszú időbe telt, de szelektáltam, kivártam és eljött.

Türelem.

2022. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:

Most szüneteltetem a keresést.

Később talán ujra nagylevegő.

De köszi a megértést!

2022. aug. 25. 15:06
 73/77 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért még adhatnál választ, hogy mi célból tornáztatod napi szinten az exed, miért hagyod, hogy "majdnem meghaljon érted"?

Ha nincs esélye, miért nem engeded el, ha pedig vele fogalalkozol, akkor emellett miért ismerkedsz. S arra, hogy ez milyen viszonyban van a különleges tartásoddal?


Miért várod el, hogy valaki csak rád koncentráljon, amikor cserébe te nem teszed ezt?

2022. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen amirol irsz hogy tornáztatni egy felnőtt embert. Saját felelős döntései vannak és azokért nem én felelek, hanem ő. Ahogy nekem is vannak dönteseim amikért meg én felelek.

Ha bárki "meg akarna halni" valakiért, az az ő döntése. Dönthet ugyis, hogy nem akar.


Exemmel nem véletlen voltunk egyutt. És az sem véletlen, ami most megy. Nem véletlen az, amit ő tesz, az sem amit én. Én soha nem is volt az.

Nem véletlenul akar(t) engem es en sem véletlenul őt. Es aztán én sem véletlenul gondoltam magam meg.


Ez mellett NEM hülye amugysem. Tudja nagyon is jol, mit miért csinál! Ne hidd azt hogy egy szivatható átverhető vki akit egy nő majd aláz. Minden lépése ki van számítva, tervezett, tudatos. De az enyém is.


2 ember között a megismeréstől kezdve kölcsönhatások mennek végbe. Ezen felul mindkét emberre ható környezeti hatások is vannak.


Mindkét ember saját maga felel a saját gondolataiért cselekedeteiért.


Ő tudja mit akar tolem, az is mi bajom, azt is hogy álcának tartom őt, ismer nagyonnagyon jol, és en is tudom mit miert teszek mondok csinálok, én is ismerem őt nagyonnagyon jól.


2 felnott emberrol beszélunk. Nem egy gyereket rancigálok nyugi.

2022. aug. 25. 15:40
 75/77 A kérdező kommentje:
Meg ilyen sincs hogy nem "elengedni" vkit. Mindenki szabad döntesképes ember. Ahogy látni még a házasok is azok.
2022. aug. 25. 15:46
 76/77 A kérdező kommentje:

Látszólag alámrendeli magát. De ez nincs így. Nincs szó olyanrol, hogy szívatnám. Ez csak látszat. Illetve látszatkeltés a részéről.

Amikor áldozatnak állítja be vki magát. De csak azért hogy azzal számítóan előnyökhöz jusson. És valójában kicsit sem ő az áldozat.

Viszont én ebből nyerek is.

2022. aug. 25. 16:00
 77/77 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen poszt is:

" Te eljátszod azt, hogy őszinte vagy, én meg eljátszom azt, hogy elhiszem"


Ő is tudatos. Én is. Ő is nyer. Én is. Ő is kiszállhat én is. És ez bármikor megtörtenhet. Annyi lépéselőnyöm van csak, hogy ő soha nem lép ki. A nő dönt. Ezek elvei is.


(Na ezért sem akarok kibékülni amugy. Ilyen minősége van a kapcsolatunknak ma.)

2022. aug. 25. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!