Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:

Szerintem meg teljesen jogos az hogy érdektelen embereket dobok a fr.ncba. es olyanokkal foglalkozom akiket valóban érdeklek.

Csak ez ketségbeejtő az ex viszonylatában pl. Meg az össze ex viszonylatában is, amikor hezitálnak kamiznak randin csöveztetnek meg minden egyéb ilyen.

2022. aug. 25. 10:33
 22/77 A kérdező kommentje:
*kamuznak
2022. aug. 25. 10:34
 23/77 anonim ***** válasza:

12 vagyok

Aki pánikrohamot akar kapni és hetekig nem tud túllépni azon, hogy kiderült a múltadból egy olyan kapcsolat, aki neki nem szimpi, az se nem felnőtt, se nem okos se nem férfi. Egy labilis hisztis kislány.

2022. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

23 dehogynem az.

Ő is az a tipus, aki minden nővel szorakozik, aztan az egyiknél beüt a bumm.

2022. aug. 25. 10:36
 25/77 anonim ***** válasza:

#20:

Ettől jobban ezt meg sem lehetett volna fogalmazni. Egyetértek.

2022. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
Jó, nálad aztán beütött nála a bumm. Akkor sok boldogságot vele.
2022. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 A kérdező kommentje:

Azért az érdekes itt, ha egy kérdés arrol szol, hogy egyik pasi lekezel(azt mondja hív es nem hív, de még várat is) másik nem, és azt akarják itt nekem megmagyarázni, hogy dehát a lekezelés(kötődésmentesség, érdektelenség, a másik semmibe vevése)ismerkedésnél teljesen normális, és minden arra van kiforgatva hogy én vagyok minősítve akinek ez NEM normális ismerkedés, erre mit mondhatnék?


Meghagyom minden szingli nőnek az olyanokat akik úgy kezdik hogy azt mondja hívni fog és nem teszi meg. Merthát másoknak ez egy normalis ismerkedés.

Én nem tudom másokkal hogy bánnak ismerkedésnél, amiért nekik ez a természetes, es normalis ismerkedés, azt sem tudom sajnáljam e őket vagy nem, de nekem, akinek egy normális ismerkedés az minimum érdeklődés, akaromérzés, a másik keresése, megmozdulás miatta, tenni miatta, es nem a komfortzóna, szovak nekem nehezebb társat találni úgy néz ki.

2022. aug. 25. 10:51
 28/77 A kérdező kommentje:

Az ilyenek (hívást ígér amire aztán varhatok)csak alapbizalmat SEM alapoznak meg nálam.

A gyk-n meg arrol győzködnek en lennék a hülye.

2022. aug. 25. 10:55
 29/77 anonim ***** válasza:
100%

#27:

Az nem opció, hogy ha nem tetszik neked a pasi, akkor nem ismerkedsz vele?

Nem kötelező kényszeresen randizni, hogy legyen már valaki, mert nem tudsz egyedül létezni (úgy hogy közben az exedet isteníted aki valójában nem is ex). És közben nem érted, hogy mi a baj veled.

Lehet hogy az új pasi is gáz, de nálad is vannak gondok, ha ezt nem látod be akkor is. Jelen van az életedben az ex, mit akarsz addig a másik pasitól. Tudjuk ájuljon el tőled, hozza le a csillagokat, meg hordozzon a tenyerén, és egyéb baromságok amiket írni szoktál. Neked a toxikus nyomulás kell amit a toxikus exeid produkáltak. Te magad írtad le többször, hogy neked unalmas egy normális férfi. Ne csodálkozz ha ez van, ami.

2022. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

De ma megigérte MEGINT, hogy este hívni fog.

Biztos nagyeséllyel ilyen egy igazi férfi, meg párkapcsolati kezdet, merthát a gyk az megmondta.

Es igaz az is, hogy addig az ex ismét felhiv 36 szor is. Mig a másik csak egyetlen hívását várom egy napig

Ugyanazok a körök.

2022. aug. 25. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!