Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

29#

Az a bajom hogy nem kell több kell ismerkedésnél is mint az átlagnak.

Az átlag beéri a hezitálással, érdektelen randikkal, amikor ugy lesz.r még a masik vagy talonjai vannak másokkal is ismerkedik, nem vagy neki egy a sok közül sem, aztán nagynehezen kibontakozik talán benne valami vagy nem, én nem tudok az lenni aki beéri ennyivel ismerkedésnél.


Nagyon nehéz így felfogni az ismerkedést nekem.

2022. aug. 25. 11:06
 32/77 A kérdező kommentje:
*nekem több kell már ismerkedésnél is
2022. aug. 25. 11:07
 33/77 A kérdező kommentje:

Az én elveim:

Ha 2 vagy tobb pasi közül nem tudsz választani, válaszd azt aki jobban akar téged mindközül a legjobban. Tesz harcol kuzd belead.es ne azokkal foglalkozz akik felvállrol vesznek.


A gyk szerint meg nem jo ez az elv. Ezt azert nehéz letenni.

2022. aug. 25. 11:09
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz teher, ha ennyire különleges vagy. Viseld méltósággal.
2022. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem teszik, ne ismerkedj vele! Amúgy sz*r dolog a kapcsolatfüggőség. Tiszta görcs vagy, hogy neked kapcsolatban kell lenni, ha törik, ha szakad. Nem tudnék így élni....
2022. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfuggő.

Az egyedullét építő de aztán van egy olyan stádiuma, ami már roncsoló.


Ha nem lennék görcsben a netes pasiktol, nem lenne kérdés. Eleve problemakör.

Amugyis töröltem magam. Nem a keresés miatt vagyok görcsben idiota.

Hanem attol ahogy ismerkednek a férfiak.

2022. aug. 25. 11:17
 37/77 A kérdező kommentje:

34 nem en vagyok kulinleges fogd mar fel


Te azzal randiznál aki hezitál, elhiv-lemondja, hiv-nemhiv, vagy azzal akinek elethalál hogy láthasson?


Ne forgasd ki másra hogy en kukinkeges lennék. A pasik kulonboznek!!!

2022. aug. 25. 11:18
 38/77 A kérdező kommentje:

Ja ez is

ÉN töröltem magam, azaz ismerkedek most 2 pasival csak szemekyes vonalon.

Egyik sem törölte magát csak en.

Az exem viszont fent sincs ilyen oldalakon. Senki mast nem keres


Mégegy szakadék a ferfiak közt.

2022. aug. 25. 11:21
 39/77 anonim ***** válasza:

#37

"Az a bajom hogy nem kell több kell ismerkedésnél is mint az átlagnak."


"*nekem több kell már ismerkedésnél is".


Ezek a te szavaid, semmi kiforgatás nincs benne.

2022. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, ha ennyire odáig vagy az exedért, meg kb úgy beszélsz róla, hogy ő a tökéletes pasi, akkor mi a francért szakítottatok? 🤷

Csak megsúgom, ha újra összejöttök kis idő múlva megint szakítás lesz a vége, ez amolyan se veled, se nélküled kapcsolat, mikor külön vagytok a jó dolgok jutnak eszedbe csak róla, mikor benne vagy rájössz, hogy mégse olyan jó ez. Kapcsolatfüggő vagy, két sz@r közül nem muszáj a kevésbé sz@rt választani, lehet lenni egyedül és mikor már magadban is jól érzed magad és boldog vagy és elengedted az exet, akkor nagyobb esélye van, hogy kialakul egy normális kapcsolatod.

2022. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!