Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:

Akkor értsd meg a szavakat.

Gondolom te sem azután futnal aki hülyít szórakozik hezitál, hanem azután, aki komolyabban vesz.


Ja nem. Mert itt a gyk n azt próbalják nekem beadni hogy az elsőtipusu ismerkedes a normalis.


Na köszöntem.

2022. aug. 25. 11:26
 42/77 A kérdező kommentje:

40 nem az exrol van szo

Hanem az ismerkedések tipusairol ferfiakkal!


Van aki felvállrol vesz lekezel van aki meg belead apait anyait!


Es ez engem borzalom ZAVAR hogy azokat kell szamitasba venni akik felvállrol kezelnek mert a gyk szerint is ez a normalis nekem meg nagyon nem az!

2022. aug. 25. 11:28
 43/77 A kérdező kommentje:

Kiregiztem egyedul vagyok. En kerek elnezest hogy tarsat keresek. Minden netes tarskereso elmehet a fr.ncba mert mindegiyk tarsfuggo akkor.

Hagyjuk mar ezt a rizsát!

2022. aug. 25. 11:29
 44/77 A kérdező kommentje:

Aki tarsat keres, az kapcsolatfuggő. Ez komoly mennyi baromsag van itt.

Mikizben nekem annyi a CSAK a bajom hogy nem birom egyszeruen, ha félvallrol vesznek. Mivel soha az életben nem is volt olyan barátom aki igy kezdené velem.

2022. aug. 25. 11:33
 45/77 A kérdező kommentje:
Ilkezve aki igy kezdi lekezelve, soha nem lesz a barátom. Igy kieséses alapon is maradnak azok akik már ismerkedesnél többet adnak bele.
2022. aug. 25. 11:35
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondjuk hogy kapcsolatfüggő vagy, mert megismerjük az írásodat többen is. Mindenki tudja már kívülről a sztorijaidat. Nem véletlenül írunk ilyen véleményt. Te nem tudsz egyedül létezni. Ez van. Semmi "roncsoló" nincs abban, ha valaki leszakad az exeiről és egyedül van egy ideig és csak utána kezd el ismerkedni. Nem hasonlítgatja az új jelölteket folyamatosan a régihez (aki amúgy még most is jelen van).

Nem vádol téged senki, neked kellene magaddal tisztában lenni. Kényszeresen keresel egy férfit aki majd "megment" az exedtől. Sajnálom azt a szegény pasit aki ebben részt vesz. Kapna egy olyan nőt aki a toxikusan szerető exével van elfoglalva, de már fél lábbal meg benne van egy új kapcsolatban.

Arra meg nem válaszoltál ha nem vagy megelégedve az új randipartnereddel akkor miért erőlteted vele a randit?

Mert kényszeresen randizni akarsz, mert muszáj kapcsolatban lenned. Ennyi. Figyeld csak meg a saját működésedet.

2022. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

En rengeteget vagyok egyedul mire egy ferfinek beadom a derekam. Most is. Ez a kapcsolatfuggesi duma ez nagyon nem jon be


Az ex is leoltva meg a mostani sracokkal sem akarok semmit!


Egy kaocsfuggo már mindharommal szaladna randizni!

2022. aug. 25. 11:46
 48/77 A kérdező kommentje:
Vagy szexelne is. Mindharom csettintes lenne nagyvaloszinuleg.sőt. nemet egyiksem mondana.
2022. aug. 25. 11:47
 49/77 A kérdező kommentje:
Nemeket éppen én szórok..ha nem tünne fel.
2022. aug. 25. 11:48
 50/77 A kérdező kommentje:

Aki nem hivott tegnap.

Mar 2 szer hivott ugy randizni hogy en elozetes videocsetet akarok. Erre igérte hogy hivni fog amit nem tett meg. Mara is igerte kivancsi vagyok.

Azaz neki már 2 meghivasára mondtam NEM-et.

Sőt ki is regiztem.

Es akkor engem kapcsfuggoznek le


Csak kiskapuk vannak, az is csak azert, hogy lássam mennyit adnak vagy adnának bele. Mennyire vagyok fontos, számítok e egyáltalán. Mert ha nem, akkor lapozok tovabb.

2022. aug. 25. 11:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!