Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 A kérdező kommentje:

Jav

Nem hívott én meg vártam, mert megigerte, es másnap benyögi, hogy elaludt

2022. aug. 25. 08:36
 2/77 anonim ***** válasza:
87%

Az exed lát benned valamit, amit senki más.

Hát miért nem fogadod vissza ezt az aranyembert?

2022. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem kattansz le az exedről, addig mindenkit hozzá fogsz hasonlítani. Minden nap itt rinyálsz, és minden mondatod úgy kezdődik, hogy az exem.....

De igazán nem is exed, mert folyamatosan tartod vele a kapcsolatot.

Te magad vagy a fejlődésed, továbblépésed gátja. Amíg képben lesz az exed addig nem is fogsz tudni potenciális partnerként tekinteni senkire.

Normális esetben úgy szakítanak az emberek, hogy nincs több kontakt, nincs semennyi találkozás, és egy ideig egyedül maradnak és ha már feldolgozták az exükkel kapcsolatos érzéseiket, akkor kezdenek új kapcsolatba.

De neked még javában benne van az életedben az exed (így ugye nem is ex). Ezért nem fogsz tudni továbblépni.

De persze te erre is le fogsz gyártani egy általad jónak vélt magyarázatot ahogy szoktad, és minden marad a régiben. Minden nap kiírsz egy panaszkodós kérdést az exeddel (aki nem is ex) kapcsolatban. Téged ez éltet.

2022. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:

Elso beszelgetésekre vinatkozoan első randikrol is irhatnám a kulonbségeket


-exem elso randik: bulizás, szülői bemutatás, haveri bemutatás

Netes pasik elso randik: padon ülés, séta


-Exem első beszelgetések love bombing

Netes pasik formális bájcsevej nemigen adnak ki magukrol infókat


-exem első 3 honap: elkötelezodik szerelmes, kimondatja velem hogy a barátomként mutassam be, rengeteg sztori egyutt

- netes pasik elso 3 honap pár bájcsevejgős randi baratkozás 3 lépés tartás, talán szex


Nem az a bajom hogy éreznék az ex felé.

Hanem az de az nagy bajom, hogy van 2 ember az egyik megtesz mindent, a másik lesz.r, es az utobbi tipusbol kell választanim, az elsőt pedig ignorálni.


Hasonlat:

Van 2 ember az egyik érted megtesz mindent a masik semmit. De ignoralnod kell aki megtesz mindent es nyitni azok felé akik nem tesznek meg semmit! Es azoknak adni esélyt!


Itt a logikai bukfenc az egészben amin átmegyek!

2022. aug. 25. 08:52
 5/77 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem értem, az ex miért ex?

N

2022. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%

A logikai bukfenc ott van, hogy jelen van az életedben az exed és te így akarsz ismerkedni másokkal. Itt a probléma. Nem kell hozzá magyarázatot gyártani. Neked minden gondolatod az exed körül forog. El kell olvasni itt a gyk-n a napi kérdéseidet.

Én csak sajnálni tudom azokat a pasikat akikkel randizol, mert egyik sem lesz megfelelő amíg az exeden kattogsz.

Ha ő kell legyél vele, fogadd el a hibáival együtt. Ha meg nem bírod elviselni a személyiségét, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Persze ezt sem lehet, mert folyamatosan zaklat (ahogy már többször leírtad).

Sosem fog változni semmi, amíg az ex jelen van az életedben.

Nem igaz, hogy nincs egy olyan pasi aki normális és a párod lehetne? Csak ahhoz előbb el kellene engedni az exet. De ez neked sem és neki sem megy. Egymást "mérgezitek".

2022. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Mert túlzásba is esik. Olyan szinten rámtapad, hogy megfolyt kapcsolatban, birtoklás, féltékenység, terror, ideg, félelem.(csak akkor van valamennyi levegőm, ha 3 lépést tartok, pl nem élek vele együtt. De nekem együttélős kapcsolat lenne az igazi.vele meg nemlehet)

"Minél jobban akarsz vkit, erőszakosan, erővel, az annál jobban menekülni fog"

2022. aug. 25. 09:22
 8/77 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy erőszakos. Ja hogy megint Te. Mert fogadod a közeledését, ebből ő azt veszi le, van még esélye.

Mindenkit hozzá hasonlítasz meg a love bombingjához.


A megoldás egyelőre az lenne, hogy egyik sem. Nyugodj le, heverd ki és ha már túlvagy rajta, kezdj csak el ismerkedni. Majd tiszta lappal.

2022. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

Nem irok ki rola napi kérdéseket!

Hol egyikrol irok hol masik exrol, hol a 3.exrol, hol azokrol akikkel ismerkedem!


A 2 ex kozotti kulonbségek is megfognak amugy. Es elgondolkodtatnak.

Csak érdekességképpen:

Volt egy, akivel szexkapcsolatban kezdtük.(kesobb szerelmes lett el akart venni stb.hosszu ez a sztori is)

Es ő megtudott rolam infokat amiket titkoltam(allandoan nyomizott utanam mert ugye szexkapcsolatot en ugy kezdtem h a nevem sem adtam ki)

Amikor megtudott egy dolgot(kivel jártam es mi hogy volt) azt mondta nekem, hogy villamcsapaskent hasitott belé, remegett izzadt a tenyere a szive majd' ki ugrott a helyebol olyan erzese volt mintha megcsalnám csalnám pánik es minden

Ismétlem ezt egy olyan érezte akivel CSAK szexkapcsokatban voltam még akkor! Aztán hónapokig keptelen volt lejonni a témárol!


Ugyanezt meg tudta rólam a féltékeny exem is(hát sok titok kiderul amugy rolam, de azért soha nem minden...)

A beteg féltékeny exem pedig csodák csodája, de lazán kezelte a dolgot, el tud siklani felette, néha ugyan a képembe vágja, de semmi pánik.


Tehát 2 exem közti különbségekrol is irhatnék ki elég sokminden ersekességet

2022. aug. 25. 09:39
 10/77 A kérdező kommentje:

8#

De komolyan bloķkol engem az hogy már az ismerkedések is ég és föld!

A netes srác most megint megigerte hogy este hív..

Megint várjam mint tegnap??miután eljátszotta velem amit leirtam? Vagy hogy ismerkedjek én másokkal?

2022. aug. 25. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!