Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:

58 pont most irtam le.valamennyi pislákolo kötődés mintha lenne. Valahol kivancsivá tesz mennyi kapacitas lehet még a srácban.

A masikkal nem irkálok mert ő meg tul egyszeru lenne nekem. Őt kicsit hanyagolom.

(Aki meg egyből beadja a derekát az sem a legjobb mert olyan hatást kelt mint aki.örül ha csak 1 nő szoba állt vele)

2022. aug. 25. 12:22
 62/77 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok


Köszönöm 54-es, te megértetted a mondanivalóm.


Kifejtem akkor bővebben, hogy mindenkinek érthető legyen:


Szóval, én az általad jónak vélt első randikat bíráltam (családnak bemutatás, stb), nem pedig azt védtem, aki nem hív amikor megígéri.


Én interneten ismertem meg a jelenlegi barátnőmet is, akivel már több, mint 2 éve együtt is vagyok. Egyetlen másik lányt sem tartottam "talonban", mindig csak 1-re fókuszáltam. Így fair. A randizások pedig tényleg így normálisak: beszélgetés, és séta. Első 1-2 randin, aztán mehetnek a programok. Interneten nem tudjátok egymást megismerni annyira, sokan kamuznak... A bemutatás pedig akkor jön, amikor már kimondva is kapcsolatban vagytok. Ez a normális... szerintem.

2022. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:

60 többen mondták már. Akik sok sok nőt is ismernek, hogy en nem vagyok átlag a tartásommal.


De nagyon szeretem es szukseges azt éreznem hogy en számítok. Enelkul nekem nagyon nyogvenyelos.

2022. aug. 25. 12:24
 64/77 A kérdező kommentje:

"Egyetlen másik lányt sem tartottam "talonban", mindig csak 1-re fókuszáltam. Így fair."


Akkor engem tamasztasz alá.

Barmi amibol látom hogy számítok fontos vagyok, az nekem is szukseges ISMERKEDÉSNÉL IS.

2022. aug. 25. 12:25
 65/77 anonim ***** válasza:
54-es vagyok. Én meg a neten ismertem meg a férjemet. Kb úgy haladtunk, ahogy ti. Már pár randi után töröltük magunkat a netről és kb minden nap találkoztunk. De nem mutatott be első héten az anyukájának.
2022. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:

De most a bemutatas csak pelda volt.


Valakit eleve a haverjaival egyutt ismertem meg, es már egyutt bandáztunk elso naptol. Es ment minden flottul az elso naptol.

2022. aug. 25. 12:28
 67/77 A kérdező kommentje:

A szuloi bemutatás is csak adta magát az exemnél egyszeruen.

Amikor ugy kapásbol minden stimmel valakivel.

2022. aug. 25. 12:29
 68/77 A kérdező kommentje:

Nem minden kaocsolat ugy kezdodik hogy bájcsevejes randik, lesz.rom a masikat, közben talonjaim vannak, fel sem hívom még mert annyira nem érdekel de azert találkozzunk és üljünk egy padon es aztan vagy felhivom vagy nem, nemistudom.

Ami a (gyk)normális, az nekem kívul esik a normámon.

De akkor pont a gyk nem tud tanacsot adni.

2022. aug. 25. 12:50
 69/77 anonim ***** válasza:

Nem minden kaocsolat ugy kezdodik hogy bájcsevejes randik, lesz.rom a masikat, közben talonjaim vannak, fel sem hívom még mert annyira nem érdekel de azert találkozzunk és üljünk egy padon es aztan vagy felhivom vagy nem, nemistudom.


Egy szóval nem írtam, hogy mi a férjemmel így ismerkedtünk. Sőt. Ahogy a srác is írta, hogy a barátnőjével neten ismerkedett és nem volt talonban más.


Attól, hogy nincs első héten teljes elköteleződés kimondva, még nem leszarom a másikat meg vagy hív vagy nem, ülünk egy padon... amúgy tényleg sokat ültünk egy padon Óbudán, nagyon szép emlék:))))

2022. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül gondolom sikerrel átment mindenkinek miről írtam.

Akkor most lehetne beszélni a tárgyról. Arrol, hogy nem tudok megbékélni a kezdeti érdektelenséggel ismerkedésnél.

Nagyon kis százaléka az a férfiaknak akik úgy valasztanak, hogy EZ a nő kell. Ők altalában a hatarozott dominánsak vagy akiknek ugy általában sok nője van de kiszúr magának egyetlen egyet.


Ilyenek tudnak bennem bizalmat alapozni.

A kis százalék.

A nagy százalékkal es ez miatt pedig magával az ismerkedéssel így gondjaim vannak.

Bizonytalan hezitálós talontartós jellemek valahogy taszítanak. Ami a gyk válaszok tükrében viszont a normális lenne.

Így nagy százalékot offolok. Ahigy jeleztem inkább ki is regisztráltam, mert nem is birom.

Aki irogat meg hiv-nemhív annak szinte "mákja" van azzal hogy személyesebb terepre tudott egyaltalán terelni és így még kontaktban tud velem lenni egyáltalán.

2022. aug. 25. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!