Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különbséget tenni aközött, hogy valaki csak félénk típus vagy nem is érdeklődik irántunk?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 18:49
 1/7 anonim válasza:
100%

Aki félénk az oda-odapillant rád, de ha ránézel, akkor elkapja a fejét.


Aki meg nem érdeklődik, azt meg úgy lehet észrevenni, hogy levegőnek néz téged vagy ha nem is annak, de minden szavában érdektelenség mutatkozik.

2021. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi a konkrét szitu? Amúgy nagyon nehéz eldönteni hogy melyik.
2021. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eldönteni, de nekem az a személyes tapasztalatom, hogy ha félénk pl csak néha néz rád mikor beszélsz, de érdeklődik és figyel arra amit mondasz. Ha nem érdekled akkor pl nem igazán tesz fel kérdéseket tőled/rólad csak válaszol ha kérdezel, de elég egyoldalú lesz a beszélgetés. Illetve nem figyel arra amit mondasz meg többször előfordul, hogy mondasz valamit várnál valami választ, reakciót erre teljesen mást kezd el mondani.
2021. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem. érdeklődik irántad simán, azt észre fogod venni,az azért elég egyértelmű szokott lenni.
2021. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő, és számíthat az is ki milyen nemű

Valaki félénken abszolút kerüli azt aki tetszik neki, más meg csak a konkrét udvarlást kerüli, de igyekszik beszélni a másikkal.

De akár negatívan is hozzádállhat szélsőséges esetben.

2021. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz kérdés, nálam pl. simán félreértik a férfiak. Nem is annyira félénk vagyok, inkább bizonytalan. Az előző kapcsolatom majdnem el sem kezdődött, mert az első randinkon a férfi úgy értelmezte a jelzéseim, hogy nem jön be nekem, utólag kellett tisztáznom vele, hogy de. Mondjuk ebben sokat segített, hogy ő egyértelműen közölte, hogy én viszont bejövök neki és ezáltal magabiztosabbá váltam. A következő randin már egyértelmű jeleket kapott és össze is jöttünk.
2021. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Félénkhez ha hozzászólsz hebeg habog zavarba jön....érdektelen hűvös mint a hegyi patak
2021. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!