Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
100%

"-exem elso randik: bulizás, szülői bemutatás, haveri bemutatás


Netes pasik elso randik: padon ülés, séta"


Első randikon máris bemutat mindenkinek? Akkor pont, hogy kettesben kellene lennetek, megismernetek egymást még jobban, egymásra hangolódni. Ahogyan az általad említett "netes pasik" csinálják. Szerinted nem ez lenne a normális? Minek bemutatni a szüleinek, ha pár randi után mégse jön össze a dolog?

2022. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor megtudott egy dolgot(kivel jártam es mi hogy volt) azt mondta nekem, hogy villamcsapaskent hasitott belé, remegett izzadt a tenyere a szive majd' ki ugrott a helyebol olyan erzese volt mintha megcsalnám csalnám pánik es minden


Ismétlem ezt egy olyan érezte akivel CSAK szexkapcsokatban voltam még akkor! Aztán hónapokig keptelen volt lejonni a témárol!"


Ez nem azért van, mert annyira csodálatos vagy, hanem mert a hapsi beteg.

2022. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

11.

Nem egy exemmel ugy jottem össze hogy első naptol járunk. Vannak olyan férfiak akik abszolut döntésképesek! Ehhez vagyok szokva. A tinikori első szerelmem ugyanez!:

Baratnokkel voltam beszelgettek egy irto helyes sráccal, rá voltak állva.en elhúzóstam csendben ácsorogtam csak. A srác lerázta az össze bnőmet es engem hívott el randira. A randin bemutatta az életét dióhejban. És első naptol kezelt barátnőjeként. 2 éves kapcsolat lett ugy, hogy a végén meg akart halni(mikor ő 18 lett en 16, a szuleivel el kellett költözniük. Nem akart engem itthagyni ezért megkérte a szuleimtől a kezem hogy mehessek velük. Nem engedtek. És én sírtam ő vígasztalt, ő nem sírt, hanem elment és ..és kórház)


De a azexkaocsolatos sem volt semmi első napokban. Mindenkit hekyből dobott ki miattam azonnal.


Talán egész eletemben csak határozott ddöntesképes férfiakkal voltam csak eddig. Nem vagyok hozzá sem szokva ahhoz hogy hívlak aztán nem hív, bájcsevejgések csak hónapokig is, ez nekem isneretlen terep es hideg rideg sz.r.

2022. aug. 25. 10:00
 14/77 A kérdező kommentje:
12 nagyonis észnél van. Nagyon is felnőtt intelligens okos férfi!
2022. aug. 25. 10:01
 15/77 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok


Tiniként teljesen más belemenni egy kapcsolatba, felnőttként jóval megfontoltabb az ember. Mivel túl van már valószínüleg pár kapcsolaton (ezáltal csalódáson) jobban megválogatja, kivel jön össze. Nem ettől függ, hogy tökös-e valaki, vagy éppen döntésképes. Attól tartok, nagyon rosszul látod a kapcsolatokat, és emiatt ismerkedsz nehezen.

2022. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:

15

Apa.

Anyátol elvált. Sok nője volt. Es azt mondta nekem a mostani feleségét ugy ismerte meg, hogy elso nap tudta azt, hogy Ő AZ.


de az életem is ezt támasztja alá, hogy aki hezitál, az vmi mást is jelent...

2022. aug. 25. 10:12
 17/77 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Anyukád és apukád kapcsolata (és válása) a te életeden szépen nyomon követhető. Amit végigéltél gyerekkorodban az meglátszik most mikor felnőtt vagy és párt kellene választanod. Minden pasiddal volt valami gond, már amiket itt olvasni szoktam tőled.

A gyerekkori "mintáidon" kellene dolgoznod, mert nem véletlenül "vonzod" a problémás pasikat.

Ha a szülők kapcsolatában gond van, egy életre tönkretehetik a gyerekeik párkapcsolati mintáit. A gyerek nem emlékszik ezekre, de tudat alatt nagyon is befolyásolja majd a felnőttkori életét. Nem véletlenül van nálad is folyamatosan ilyen probléma. Az exeid emlegetéséről nem is beszélve. Nem őket kell elemezni, hanem szakember segítségével a gyerekkorodat, apádhoz (és anyádhoz) fűződő viszonyodat és az ebből adódó párkapcsolati problémáidat.

2022. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
100%
Aki a semmire ajtostol ront a hazba, azt en nem donteskepesnek nevezem, hanem kretennek. A megjatszott onbizalom pedig egy szorongo gyereket takart, tehat pont az ellenkezojet kaptad, mint amit szerettel volna. A dontesekhez informacio kell. Minel tobb, annal jobb minosegu dontest lehet hozni. Az csinalja jol, aki megfontoltan ismerkedik, es onnantol valt parkapcsolati modba, amikor mar elegge ismer ahhoz, hogy erdemes legyen egyutt megprobalni.
2022. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

Tinikori parkapcsolati probkemam az volt hogy elkoltoztek.

Egy rakat ilyen van. Hogy az élet tesz be.


Minden párkapcsolatomban MÁS problémák merulnek fel. NINCS SABLON!


Amugy 2 embert mutass hogy ki éli le az életét az elsovel.

Szinte mindenkinek tobb kapcsolata van mire megtalálja az igazit! Ez miatt nem kell mindenkinek pszichologus. Az élet velejárója a kudarc, a tanulás. Stb.


Azon en nem tudok nem vagyok képes elmenni ha mem szamitok bem vagyok fontos! Ilyennel ismerkedni??

Aki azt mondja hív, de mégcsak nem is szól hogy aludjunk tegyuk át holnapra és hagyja hogy várjam??

Es ehhez kellene pszichologus hogy azt mondja hogy ne várjak semmit attol ahogyan egy ferfi udvarol??


Nekem rengeteget jelent már csak az is hogy első csetnél akár miket ir! Hogyan áll hozzám. Az elso szavak, első telefonhívások, első randik.


Szóval majd az lenne az igazi aki igy kezdi hogy azt mindja felhiv es nem hív??

2022. aug. 25. 10:29
 20/77 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már pár kérdést tőled, a stílus félreismerhetetlen.

Te vagy az a lány, aki lényének tömegével olyan mértékben hajlítja meg az Univerzumot, hogy nem csak az tér és az idő torzul, hanem a valóság is, és az így létrejövő alternatív világegyetem mindenhova ható központi objektuma te vagy.


A netes pasik még innen vannak az eseményhorizonton, nem szippantotta be őket a lényed gravitációja, de már pályára álltak, ott keringenek körülötted.


Ha megfelelő szökési sebesség híján beesnek, akkor ugyanúgy elmerülnek a végtelen feketeségben, mint az exeid, megszűnik a hagyományos létezésben még jelen levő anyagi realitásuk, ahogy elnyeli őket ebben a fantáziavilágban uralkodó állandó sötétség.

2022. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!