Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi különbségek miatt(ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi különbségek miatt(ex és netes pasik)hogy ismerkedjem?

Figyelt kérdés

Szakitottunk(ki akar békülni), ismerkedem másokkal. De nekem olyan rossz ez az egész így:


Különbségek:

-a netes srác:

Megígéri hogy este hív, este várom, hívjon, este írtam neki, még csinalok ezt azt utana jo beszeljunk, aztan irtam 5 perc es vagyok, irta oke, es aztán: se kép se hang, eltunt. másnap benyögi hogy elaludtam

-exem:felhiv le sem akaeja tenni, 2 órás könyörgés, addig beszél velem, hogy nem elalszom már, hanem elájulok a fáradtságtól es egyutt alszunk el


-Netes srác találkozni akar de padon ülés meg séta a terv

-ex már első randin bulizni vitt el, es persze ha most találkoznék vele már vinne minden haverjához is, programokra, utazásra is


A reggel:

-Netes srác rám ir h joreggelt aludtam, faradt voltam,(en meg vártam h hivjon ha megigerte..) hogy aludtál?

-Exem: felhív, hogy eljon munkábol du.,és mindenképpen látni akar, beülünk valahova, bármit szeretnék, nyújtja


Netes srác annyit nem mond hogy tetszel, csinos vagy vagy bármi

Exem: nem tudok nelkuled elni, szeretlek imádlak, sírás


A tobbi netes meg nála is rosszabb



2022. aug. 25. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvastam itt olyan hozzászólást, hogy teljesen ok ha a netes leendő randipartner átver - megígéri, hogy hív, majd nem keres. És másnap ugyanez. De lehet írtak ilyet, csak az én figyelmemet kerülte el.


Éveket voltam egyedül és neten ismerkedtem. Aki ezt másodszorra eljátszotta, utána többet nem reagáltam a megkeresésére. Ettől függetlenül az exemére sem, hogy jaj hát ma este kivel randizzak akkor. Senkivel. Hosszú ideig senkivel.


Nem nagy elvárás, hogy aki ígér valamit, az be is tartsa, pláne ha sportot űz belőle, hogy elfelejt. Akkor azt el kell felejteni.

Majd jön olyan, aki megbízható.


Mindemellett amit említettél, hogy a love bombing meg csak veled meg bemutat az első randikon otthon... ezt te is tudod, hogy a behálózás része. Láthatóan sikerrel tette. Nem ez a normális amúgy, hogy pár randi után már te az enyém, én a tied, anyuka, bemutatom a szerelmemet. Utána meg jön ez a kontroll, őrjöngés egyebek. Mert ez a hapsi nem egészséges lelkület.

2022. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:

Folyamatosan pl 11. Irják hogy lassitani kell ne várjak sokat elso randikon!

Arra utalva hogy az ismerkedések elso napjai még az erdektelensegrol szolnak esetleg talonokat is tartanak mások még nem fogtad meg a másikat még közömbös, meg csak megismerni akar stb.


Viszont en arrol irok hogy aki vakoban komolyan ismerkedik azt erdeklem, annak egy vagyok a sokbol, talonjai sincsenek, megmizdult benne valami, akar engem es nem bizonytalankodik hezital idot húz.

Bizonytalan jellemekkel mit kezdjek?



A görcsölés amugy ezen az egombol van. Egyszeruen sért az amikor felvallrol vesznek. Minek ismerkedik akkor velem az ilyen?

2022. aug. 25. 12:00
 53/77 A kérdező kommentje:

Nekem az a nirmalis ismerkedes hogy azzal ismerkedem aki ÉRDEKEL, azzal meg nem, aki nem érdekel.

Azzal randizom aki nekem számit annyira hogy lassam a kozeleben akarok lenni akarom őt! Es alapvetoen ezt kaptam eddig is az exektol.


De olyan mintha a pasik a neten minden olyankivel szoba állnának meg randiznának akik őket nem is érdeklik valójában.

2022. aug. 25. 12:03
 54/77 anonim ***** válasza:
100%

A ne várj sokat első randikon azt jelenti, hogy nem visz el az anyukájához és nem vall szerelmet. Találkoztok valahol, isztok egy kólát és dumáltok. Kb ennyi. Nem azt írták, hogy nem baj, ha elfelejt felhívni.


Első randi előtt mit mozdítanál meg benne? Miért ne lenne több nő, akivel ismerkedik?? Majd találkoztok, meglátjátok élőben, van-e kémia, illetve beszélgetni tudtok-e egymással. Ha igen, innen lehet továbblépni. MÉg azért a tinderen nem kell elköteleződnie, mert te azt várod, hogy máris az egyetlen legyél az életében.

2022. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:

Azzal randizom aki nekem számit annyira hogy lassam a kozeleben akarok lenni akarom őt!


Látatlanban ezeket csak beképzeled max, mert azt se tudod, kiről beszélsz. Addig ő egy fotó meg egy hang.

2022. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

Nem latatlanban.

Van videocset meg akivel osszefutunk, vagy ismer valahonnan, vagy az életben.


Es akkor jönnek az ellentétek

Egyik pasi elethalálharcot vív, másik meg csak fel sem hív! Ez utóbbiakat képtelen vagyok elviselni annak a nevében hogy a gyk szerint ez normalis.

Ami itt normális, az nekem szinte sértő.


Ha nem szamitok, hagyjon békén lapozzon. De ne engem hülyítsen ilyen felhivlak-nemhivlak jatekkal.

2022. aug. 25. 12:09
 57/77 A kérdező kommentje:

Habár mondták már nem egyszer, hogy átlagon felüli tartásom van.

Akkor ez a keresztem valszeg.

2022. aug. 25. 12:12
 58/77 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem hívott fel azt te miért nem hagyod a fenébe?

Mit akarsz tőle?

Ha nem felel meg akkor miért vársz rá?

2022. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

De legalább írkál egész napokat, ha már nem hiv fel..

"Hurrá" legalább tesz valamennyit.

2022. aug. 25. 12:20
 60/77 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer leírom: nem azt írták itt, hogy azzal foglalkozz, aki nem hív fel, hanem hogy ne várj kb esküvőt a második randin meg anyukának bemutatást.


Átlagon felüli tartásod? Az illető valszeg nem olvas téged a gyk-n.

2022. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!