Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavarna ha az új párotok esténként meginna pár sört?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
94%
Igen, zavaró egy büdös, sörpárlatos, hímsovinista, dagadt, vörös képű, alkoholista disznó. Nem kell, és nem is vagyok rászorulva, és egyetlen kicsit is valamire való nő sem. Századik kérdés után is pontosan ez lesz az egybehangzó válasz. Törődj bele.
2022. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:

#40


Kivéve ha lenne a zsebembe pár milliárd , akkor lehetne borvirágos az orrom meg püffedt vörös az arcom akkor is verseny menne hogy ki vehessen szájra


De hát nem kell elhinni mi nem látszik meg mi igen, én elmondtam nem látszik. Brad Pitt minden nap ivott állítása szerint 50+ éves koráig 30+ éven át, biztos borvirágos az orra meg püffedt vörös arca van és bűzlik a piától..


Nevetséges amit itt leírtok

2022. jún. 29. 19:40
 43/103 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvosi definíciók az alkoholizmust olyan szenvedélybetegségként írják le, mely az alkohol kitartó fogyasztásával jár a negatív következmények dacára."

[link]


"Ezzel szemben, ha 150 grammnyi alkoholt fogyaszt, akkor szinte biztosan szervi elváltozásokat okoz nála az italozás. (...) Javasolják továbbá, hogy az italfogyasztások között legalább 3 nap szünetet tartsanak."

[link]


"szeszesital gyakori fogyasztása belső kényszerből. - Két formája van: 1. Az alkohollal való visszaélés: ha az alkoholizáló azért fogyaszt nagymennyiségű szeszesitalt, hogy belső feszültségét föloldja."

[link]


"Gyakran italozó ember, aki rendszeresen fogyaszt szeszes italt, és erről saját maga nem képes lemondani; akinek szenvedélyévé vált a szeszes italok fogyasztása."

[link]


Nem kell puffadt arc az alkoholizmushoz, te szerencsétlen. A nagybátyám alkoholista volt, rajta se látszott, de ötvennégy évesen már meghalt, de előtte elűzött maga mellől mindenkit az italozás miatt (hozzáteszem, ő is csak pár sörrel kezdte).

2022. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 A kérdező kommentje:

#41


Neked lehet vörös az arcod nekem nem

2022. jún. 29. 19:40
 45/103 anonim ***** válasza:
100%
42: sztem Brad Pitt kicsit túlzott... ha meg nem... neki ott van a plasztikai sebész, Hollywoodban a férfiszínészeket is simán össze-vissza szabdalják, ha nem úgy néznek ki, mint ahogy kell. Neked meg gondolom, csak arra van félretéve a pénzed.
2022. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 A kérdező kommentje:

#43


Tessék , lehet olvasni, nincs se püffedt arc se vörös bör se semmi csak a szokásos dumák, hogy alkoholista valaki mert pár sört megiszik , lehet a nagybátyád azzal kezdte és alkoholista lett de én nem leszek az, több mint 10 éve iszok és nem léptem tovább nem is fogok, marad a napi pár sör, hétvégén 1 nap meg elengedem magam és amennyi jól esik

2022. jún. 29. 19:42
 47/103 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha nem látszik rajtad, akkor küldj képet. Máshogy nem hiszek neked.
2022. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel? Nem kell egy alkesz dagadék. A fene se feküdne egy ágyba egy sörtől büzlő valakivel. Vedd már észre magad! És ráadásul egy csinos, vékony nőt akarsz, aki nem iszik.


Hozzád egy kövér piás nő illik. Olyant fogsz találni, aztán majd együtt isztok esténként igazi proli módjára.

2022. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
100%
46: de akkor ne nyivákolj, hogy miért nincs nőd, ennyike. Nem véletlenül nincs.
2022. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:

#45


Lenne rá pénz ha akarnám de nincs szükségem ilyenre meg nem is plasztikáztatnám magam..


Nem csak Brad Pitt , fél holywood VALÓS alkoholista és drogos nem olyan mint én a pár sörömmel , persze őket bálványozzátok és ott nincs előítélet

2022. jún. 29. 19:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!