Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Család, párkapcsolat nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család, párkapcsolat nélküli egyedül élő 30-as,40-es szinglik, ti mit csináltok munka után sötét délutánonként (már 4 kor esteledik), esténként?

Figyelt kérdés
34 vagyok, férfi. Dolgozok, de mikor 4 kor hazaérek rám tör a depresszió, immár 3 éve egyedül. Család is távol, két barát is másik városban él. Rossz így. Sokszor nincs semmihez sem kedvem, kimozdulni sem munka után. Max néha angolozok, sorozatokat nézek, egyszerűbb-45 perc alatt elkészíthető kajákat csinálok heti 3 szor..
2019. dec. 15. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt, mint te, csak nem vagyok depis. De ez sötétségtől független, nyáron is ezt csinálom.
2019. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kellemes szerintem...
2019. dec. 15. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mászkálok a barátaimmal, rendszeresen úszom, tanulok, olvasok.
2019. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanulok, vállalkozásomat építem, levelezek csajokkal a neten, stb.
2019. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* edzek heti 3x
2019. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kellemes.
2019. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarok, pont ez a jó a szingliségben. Film nèzès, színházba, moziba járás, kirándulás, -horgàszat. Huszonévesen úgy kb. 28 éves korig érdekelt a párkapcsolat dolog, volt is egy 10 èvig tartó kapcsolatom. Barátnőm minden áron ki akart menni élni Ausztriába, èn nem akartam, ő kiment, én maradtam. Így vège lett a kapcsolatnak, barátaim vannak, akikkel meg tudjuk beszélni a problémàkat, gyerek nincs már nem is akarok. Úgy érzem èn egyedül fogom leélni az èletemet, ami nem egyedülàlló dolog a családunkban. Èdesapàm is a munkàjàban sikeres vàllalkozó volt, viszont a magánèlete nem volt sikeres. Fiatalon nősült 20 évesen, 10 èvig tartott a hàzassága, gyereke a nőnek nem lehetett ez vezetett vàlàshoz. 41 évesen újra nősült, elvett egy 30 éves nőt az édesanyámat, hàzasságuk jó volt, de anyàm 45 évesen meghalt. Azután apàm soha többet nem nősült újra. Van egy féltestvèrem anyánk közös, apànk más, édesanyàm első hàzassagából való. Most 41 èves, sikeres vàllalkozó, esze àgàban sincs nősülni, egyszerűen hozzászoktunk a szingli léthez és màr nem tudnànk megszokni mást-33f
2019. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen átèrzem a helyzetedet. Egyedül semmihez sincs kedvem, még kimozdulni sem.

Szóval csak elvagyok, egy barátommal néha beszélgetek, de kb ennyi.

Sokszor még a sorozatok se érdekelnek.

Nekem annyi előnyöm van, hogy a család közel van és sokszor otthon vagyok náluk.

30+/N

2019. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!