Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati piac állami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek, valaki magyarázza el.

Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?

És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?

Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.



2022. márc. 7. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, 30-as, végre valaki a kérdésemre felelt. Viszont nekem is lehet pár kérdésem?

- Nőimport eu szinten. Ha több a nő a piacon, nő a férfiak értéke.

Honnan importálnál nőket? Afrikából? Vagy az arab országokból?

- Tinder betiltása és helyette egy etikus állami társkereső app létrehozása. Jelenleg a társkereső algoritmusa azokat jutalmazza, akiknek egyébként is jól megy. Fordítva kéne csinálni.

És aki nem a Tinderen ismerkedik? Hanem ad absurdum személyesen?

- Hosszú távon: Középkori vagy modern módszerrel annak elérése, hogy több nő szülessen. Ha az emberek 80% -a nő lenne, nem lenne semmi gond a piacon.

De ha az emberek 80 százaléka nő lenne, akkor nők tömegeinek nem jutna férfi. Ez nem jelentene "gondot a piacon"? Vagy akkor általánosan bevezetnétek a többnejűséget?

2022. márc. 7. 18:45
 42/152 anonim ***** válasza:
12%
38: Nekem azért nincs nőm, mert nem húznak jobbra kizárólag a kinézetem miatt. Ha a személyiségem számítana, először jobbra húznának és nem flegmán chatelnének velem. Utána a randin derülne ki, hogy mégse kellek.
2022. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 anonim ***** válasza:
97%
Jajaja amiket itt leírtál teljesen elvarázsolt engem is a csodás szemelyiseged 🥰
2022. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 anonim ***** válasza:
95%

42


De online nem látszik a személyiséged...ott a kép dönt, meg hogy milyen frappáns szöveged van.


De a valóságban nem így van..ott tudsz hódítani akár azzal hogy jó a humorérzéked, beszélő készséges stb.


Tehát, miért a tinderen ismerkedsz? Miért nem a való életben?

2022. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 anonim ***** válasza:
97%
#43 én is már eldobtam tőle a bugyim 😊 Teljesen be vagyok indulva 🤤 Csed még ma repül, és hazaköltözöm Magyarországra érte 😊
2022. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/152 anonim ***** válasza:
97%

45


Hátrébb az agarakkal, én néztem ki magamnak előbb!!😂

2022. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/152 anonim ***** válasza:
97%
Jelentettem a kérdést. Kiváncsi vagyok eltávolítják e. Őszintén elegem van, hogy ebben a topikban úgy beszélnek egyesek a nőkről, mint tárgyakról. Értem én, hogy unatkoznak, de van az a határ, amit nem kéne átlépni. Csajok, nem kéne válaszolni sem az ilyen kérdésekre.
2022. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 anonim ***** válasza:
13%

"Honnan importálnál nőket? Afrikából? Vagy az arab országokból?":


Dél Amerika a legjobb szerintem, mivel velük kompatibilisek vagyunk valamennyire kúltúrálisan. Még Indokína is jó lenne, vagy Afrikának a nem muszlim része (Kenya, Zimbabwe).


"És aki nem a Tinderen ismerkedik? Hanem ad absurdum személyesen?":


Tinderre eleve az a férfi megy, akinek élőben nem sikerül, vagy aki többet akar az életben elérhető 5db nőnél. Az etikus társkereső az utóbbi számára kedvezőtlen lenne, de ez nem is baj. Alapvetően ismerkedjünk élőben, társkeresőre meg az menjen, akinek máshogy nem megy. 15 éve még így volt ez és jobb volt.


"De ha az emberek 80 százaléka nő lenne, akkor nők tömegeinek nem jutna férfi.":


Nem biztos, hogy gond lenne. Ahogy észrevettem, a nők egyre nagyobb hányadának egyáltalán nem kell férfi. Jól elvannak leszbikusként, vagy egyedül, miközben havont egyszer becsedelnek. A férfiak igénye láthatóan nagyobb a hosszú és rövid távú szexuális kapcsolatra. Ettől függetlenül megfordulhat a dolog, de attól nagyon messze vagyunk.


"Vagy akkor általánosan bevezetnétek a többnejűséget?":


Szerintem a házasság eleve a civilizáció eszköze többek között arra, hogy egyenlőbb piac legyen (volt más célja is, de az ma nem releváns). Ha nincs gond a piacon, nem kell a házasság se. A hippik boldogan elvoltak 50 évvel ezelőtt ilyen dolgok nélkül is.

2022. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
20%
47: Én a nőkre, a férfikra és saját magamra is úgy tekintek, hogy van egy állati és egy emberi oldalunk. A szexualitás állati így ebben a kérdésben mindkét nemet állatként kell kezelni. Mondom, nem teszek kivételt a férfiakkal se.
2022. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 anonim ***** válasza:
96%

#45 Semmi esélyed ellenem! 😡🤬🥊🥋🗡️🪓🪚


Látod incifinci, jól nyomod 😁 Már verekszünk érted! ☺️

2022. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!