Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati piac állami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek, valaki magyarázza el.

Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?

És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?

Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.



2022. márc. 7. 14:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, inci, hogy feltételezed, hogy a férfiak boldogok lennének egy olyan kapcsolatban, ahol a másik kényszerből van velük. Lehet, neked ez a fétised, de a többség igazi kapcsolatban akar élni, nem rabszolgatartóként.
2022. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/152 anonim ***** válasza:
12%

"a férfiak boldogok lennének egy olyan kapcsolatban, ahol a másik kényszerből van velük.":


Ezt gondolom a kérdezőnek szántad, nem nekem. Én nem lennék boldog ilyen kapcsolatban. Ezért akarok egy olyan világot, ahol a nők akár engem is jobbra húznak és megadják az esélyt egy randin arra, hogy egyáltalán meg tudjam mutatni a személyiségemet. Jelenleg a legtöbb férfinak a nők az esélyt sem adják meg. Azonnal balra húzzák őket olyan külsőségek alapján, aminek még csak jelentősége sincs a modern világban a túlélés szempontjából.


20000 éve például fontos volt a magasság vagy az erős állkapocs, de ma nem az.

2022. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/152 A kérdező kommentje:

"Nem biztos, hogy gond lenne. Ahogy észrevettem, a nők egyre nagyobb hányadának egyáltalán nem kell férfi. Jól elvannak leszbikusként, vagy egyedül, miközben havont egyszer becsedelnek. A férfiak igénye láthatóan nagyobb a hosszú és rövid távú szexuális kapcsolatra. Ettől függetlenül megfordulhat a dolog, de attól nagyon messze vagyunk."

Értem. Mondjuk hülyeség, de a logikai kör itt legalább bezárult.

"Szerintem a házasság eleve a civilizáció eszköze többek között arra, hogy egyenlőbb piac legyen (volt más célja is, de az ma nem releváns). Ha nincs gond a piacon, nem kell a házasság se. A hippik boldogan elvoltak 50 évvel ezelőtt ilyen dolgok nélkül is."

És akkor a születendő gyerekeket hippi módra kommunákban nevelnénk? Vagy gyerekek ebben a rendszerben nem születnek? (És akkor legalább egy generáció alatt kihalunk, és megmenekülnek az esőerdők.)

2022. márc. 7. 19:12
 54/152 anonim ***** válasza:
26%

"És akkor a születendő gyerekeket hippi módra kommunákban nevelnénk?":


Ez jogos kérdés. Elismerem, hogy eddig nem jutottam el a gondolkodásban, mivel jelenleg az első randiig is egy kínszenvedés eljutnom.

2022. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/152 anonim ***** válasza:
16%
Közbe a nálam csúnyább nő ismerősöm meg szinte nem tud úgy férfit jobbra húzni, hogy az ne matchelne vele.
2022. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/152 anonim ***** válasza:
92%

"20000 éve például fontos volt a magasság vagy az erős állkapocs, de ma nem az"


De jól néz ki. A kapcsolat része a szex, a kinézet.

2022. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/152 anonim ***** válasza:
97%

Most őszintén szerinted a nőknek bejönne az, hogy kevesebb fizetést akarnál nekik hogy tőled függjenek? Vagy hogy úgy beszélsz a nőkről mint valami árukról akiket importálni lehet?

Ezek nem kifejezetten vonzó személyiségre utalnak

2022. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/152 anonim ***** válasza:
16%

"De jól néz ki. A kapcsolat része a szex, a kinézet.":


Ez a tudás alapú civilizáció nagy problémája. Az néz ki jól, ami a civilizáció előtti világban kellett volna a túléléshez, vagy ahhoz, hogy értékes ember legyél. Ettől függetlenül ha nincs sub5 kinézeted férfiként vagy nőként (azaz nem vagy nagyon csúnya vagy kövér), a szex élvezhető lesz veled, ha a másik félnek nincs jobb választása.


"kevesebb fizetést akarnál nekik":


Ez csak az egyik ötlet, a többi kompatibilis a feminizmussal és az egészet ötletként vettem fel. Ti mondhattok mást is, ami nem jutott eszembe. Az viszont biztos, hogy valamit mondani kell, mert különben 10 -15 éven belül komoly gondok lesznek.


Teház ha minden férfi 170cm alatt lenne, a nőknek nem lenne bajuk a 170cm alatti férfival, élveznék velük a szexet. Mivel viszont hozzáférnek a 195cm -es kigyúrt Chadhez is, a 170cm férfit nem fogják élvezni. Az egész egy piac. Nem én tekintek tárgyként a nőkre, ők tekintenek ránk így.


"Ezek nem kifejezetten vonzó személyiségre utalnak":


Ha a személyiségem miatt nem jönnek velem össze a nők, majd változtatok rajta. Egyelőre viszont nincs értelme, mert arra még csak nem is kiváncsiak. Komolyabb beszélgetések és randi nélkül nem fog kiderülni..

2022. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/152 anonim ***** válasza:
35%
Nemlehetne, hogy felpontoztok inkább, amikor incelként válaszolok egy olyan kérdésre, ami kifejezetten az én véleményemre kiváncsi?
2022. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/152 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogsz tudni ezen a kupac szaron változtatni.


Edzőterem és pszichológus. Ja persze ehhez meg kell mozdulni, nem lehet csak álmodozni. Lúzer.

2022. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!