Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati piac állami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek, valaki magyarázza el.

Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?

És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?

Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.



2022. márc. 7. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, itt olvastam. De mindig csak annyit, hogy "államilag kéne szabályozni a társkeresési piacot." Arról soha senki nem írt, hogy technikailag hogyan lenne ez megvalósítva. Remélem, hamarosan valaki olyan is idetalál, aki otthonosan mozog ezekben a körökben, és fel tud vázolni egy épkézláb ötletet a megvalósításra.
2022. márc. 7. 15:09
 12/152 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezeket a kérdéseket modik teszik fel, ha épp nincs elég incel kérdés.
2022. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/152 A kérdező kommentje:
Most mi a bajotok a kérdésemmel? Szerintem sokkal értelmesebb, mint az "egyszerű melós", amit minden nap feltesz valaki.
2022. márc. 7. 15:21
 14/152 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező, írok neked egy mesét.


Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer a Kérdező. Egy takaros lakásban éldegélt a feleségével. A nő gyönyörű teremtés volt - nem is csoda, évekig spórolt rá Kérdező, hogy egy ilyen gyönyörű nőt vásárolhasson az államtól. Évek óta együtt éltek már, egy kislányuk is született - kis szőke fürtös, mosolygós, kedves, édesanyja szépségét örökölte.

Az élet szép volt. Az asztalon mindig volt valami finomság, minden éjszaka tüzes volt, hétvégente a kis család túrázni vagy állatkertbe ment. A kislány figyelmesen hallgatta apja szeretetteljes, tanító szavait.



Egy nap azonban az általában bús tekintetű feleség - szomorú volt, mert nem rendelkezhetett szabadon maga felett - kissé energetikusabban járt-kelt a lakásban, mint szokott. Állami logóval ellátott bőröndöt húzott elő - ó, ismerős, hiszen ezzel költözött be - és serényen pakolta be a cuccait.


Ó. Lejárt a szerződés. A feleség most végleg visszatér az állami nőnevelőbe, ahonnan nemsokára új férfihoz osztják be.


Végleg. Bár Kérdező jól keresett, néha volt olyan hónap, amikor köteles volt a feleségét más férfinak is átengedni, hiszen ezzel jár az átlag feletti nők birtoklása. Kérdezőt ilyenkor mindig ette a féltékenység.


De most végre elmegy. Kérdező magához ölelné kislányét, hogy ne féljen, ő vele marad... de a nő megragadja a kislány kezét.


Kérdező hamarosan megtudta, miért. A kislányon már most látszik, hogy belőle bizony Átlagon Feletti lesz. A genetikai vizsgálatok tévedhetetlenek. Az ilyen kislányokért már egész fiatal korban sorban állnak a licitelők, és most úgy tűnik, valaki megnyerte.


Szól a csengő. Kérdező résnyire kinyitja az ajtót, de azt szinte visszazárja az ajtó előtt álló férfi szájszaga. Mosdatlan, ápolatlan ember áll a küszöbön, tekintete gyanús, mosolya széles - barátságosnak akar hatni, de Kérdezőt egy ugrásra kész ragadozóra emlékezteti. Nem tetszik neki ez az ember, mikor megy már el innen?


"Szeva', Pöcsi" köszön a férfi "Hol van Hannácska?"



------


Parancsolj. És nem is túloztam (elég kellemetlen volt így is a megírása) nekem pontosan így hangzik a te kis világod. Tetszik?

2022. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/152 anonim ***** válasza:
82%
*De most végleg elmegy
2022. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/152 anonim ***** válasza:
88%

"A kérdésem értelemszerűen azokhoz szól, akik komolyan gondolják, hogy a párkapcsolatokat államilag kéne szabályozni."


Ők ebbe nem gondolnak bele ilyen mélységben. Ők azt mondják, hogy nekik is van f.szuk, úgyhogy nekik is jár p.na, éééés ennyi.


Ugyebár ezek ugyanazok az emberek, akik amúgy azt állítják, hogy a férfitöbblet miatt nem juthat mindenkinek nő. És ezek ugyanazok az emberek, akik azt állítják, hogy a csúnya, házas emberek csak beérték a ronda, hájas, pénzéhes k.rvákkal. Ha egy centivel is továbbgondolnák ezt az egész "állami punciosztás" projektet, hamar rájönnének, hogy a saját elméletük csak intézményesítené a nyomorukat, maximum annyit nyernének, hogy elmondhatnák, másnak sem jobb.

2022. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 anonim ***** válasza:
85%

"Mi? Mi vaaan? Drágám, ez mi a fasz? Ez most párkapcsolatról beszél, vagy krvát akar rendelni? Milyen párkapcsolatban adod tovább a párodat? Ezt most kvára nem értem. Mármint... ez most egy létező koncepció valaki fejében, vagy... ÁÁÁÁÁÁ. Drágám, ne küldj ilyeneket. Ha szeretsz engem és az idegrendszeremet, akkor nem küldesz ilyeneket"


Elküldtem a képernyőmentést a vőlegényemnek, aki épp a szobában kockul. Asszem elolvasta :D

2022. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/152 anonim ***** válasza:
92%
Ez azert bukó, és azert abszurd még a felvetés is, mert ha ők allamilag kapnak nőt, az = lesz azzal, hogy valakinek kolátozzák a szabadságát!
2022. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/152 anonim ***** válasza:
87%
Mit érsz egy államilag kirendelt nővel ha az egész nap a szeretőjénél lesz, hozzád nem nyúl egy ujjal sem, állandóan hisztizik és pokollá teszi az életedet, mert ő nem ezt akarja?
2022. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/152 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el.

Eddig jött 15 semmit sem érő válasz, mindben azt taglaljátok, hogy az elképzelés miért hülyeség. Közben tudom, hogy sokan vannak, akik legalább az alapötlettel, a "párkapcsolatok igazságos állami szabályozásával" egyet értenek, mert csomó helyen olvastam ezen az oldalon az elképzelést. Most hol vagytok? Miért nem magyarázzátok el, hogy hogyan kéne ezt elképzelni?

Kérek mindenkit, hogy ne írja le huszadszorra, hogy az egész hülyeség, mert azzal nem leszek előrébb. Nem arra vagyok kíváncsi, ki szerint hülyeség, hanem arra, hogy aki ezt akarja, az hogyan tervezi megvalósítani.

2022. márc. 7. 16:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!