Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati piac állami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek, valaki magyarázza el.

Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?

És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?

Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.



2022. márc. 7. 14:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 anonim ***** válasza:
96%

#68 soha nem kellett leadnom, és soha nem is fogom. Akkor majd egyedül, de a legalja soha nem fog kelleni. Mert minek is? Elviselni és kiszolgálni valami senkit csak azért hogy elmondhassam hogy van valakim?

A huzigálást szkippelném, sose jártam tarskeresőn, nem is fogok. Gondolom nem én vagyok az egyetlen akit nem lehet befenyíteni azzal hogy kiket kell majd mittudoménmerre huzigálnunk, mert nem érint minket 😃

2022. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 anonim ***** válasza:
80%

68! Én pont hogy azt mondtam, hogy jellemzően a jól kinéző pasik igen, többségében csak szexet akarnak. Tehát hiába hozod a magán “Tinder kutatásod”, hogy átlagos/ átlag alatti csaj is meg tud szerezni ilyen pasikat. Max szexre. Az meg nem mindenkinek az elsődleges. De btw nem csak a nagyon jó pasik akarnak csak szexet. Az átlagos és átlag alatti pasik között is rengeteg van, aki csak szexelne. Ilyenhez is volt szerencsém, és olyanhoz is. Olyanhoz is, aki kapcsolatot akar, mivel most is abban vagyok.

De neked kár is azon problémázni, hogy nem jutsz el odáig hogy a személyiséged miatt utasításnak el, mert az egy az egyben garantált. Semmivel nem lennél előrébb, akkor is találnál valami kifogást hogy miért nem a te hibád.

2022. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/152 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy “ A Z generáció tagjai jellemzően 2000 és 2010 között születtek.”

Wikipédia: [link]


Vagy eszerint a forrás szerint 1997-2012

[link]


Sehogy nem jön ki a 20-30as korosztály. A legidősebb z generációs emberek is csak 25 évesek. A többség még csak 18 körüli, de inkább annál is fiatalabb. Azokra meg had ne aggassuk az incel nevet.

2022. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/152 anonim ***** válasza:
14%

A Z generáció a 95 - 2012 -t takarja. Utána jön az alfa, akik már babaként is online voltak. Én a blackpill streamerek meghatározását használom ebben, de amúgy mindegy is.


A 20 -30 abban a felmérésben volt, amit nem fogok megkeresni. Anélkül is tudjuk, hogy legalább 30% incel.

2022. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/152 anonim ***** válasza:
12%

72: Egy átlagos nő bármikor talál pasit bármire, nem csak szexre.


"Az átlagos és átlag alatti pasik között is rengeteg van, aki csak szexelne. Ilyenhez is volt szerencsém, és olyanhoz is.":


Szerintem nem. Mindkettő jóval átlag fölött volt. Egy átlagos pasi eleve nem fog csak szexre menni, párkapcsolatot akar rögtön.

2022. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/152 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem tudjuk. Remelem peer review-n átesett hiteles tudományos felmérés volt, ami hiteles folyóiratban jelent meg. Ha nem, akkor sajnos azt kell feltételeznem, hogy néhány unatkozó incel összehányt valamennyi adatot.
2022. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/152 anonim ***** válasza:
83%
75! Ebben nagyon tévedsz. De ne hallgass a nőkre, akik valóban tudják mik zajlanak egy “kedves rendes átlagos” pasival folytatott beszélgetés, vagy randi alatt. Te biztos jobban tudod úgyis hogy nem vagy ott.
2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/152 anonim ***** válasza:
12%

77: Lehet neked van igazad. Én álltalában negatív vagyok amennyire csak lehet, mivel nem akarok abba a hibába esni, amibe sok férfi, hogy delúziós gondolatai vannak a helyzetéről.


Ettől függetlenül ha kezdenek felébredni az átlagos férfiak és nem hozzá a gyűrűt, hanem mennek a Chad bánásmódért, az jó jel. Remélem igazad van.

2022. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/152 anonim ***** válasza:
96%

#78? És te jófiú vagy, ugye?

Mellesleg nem kegyet gyakorol, aki el akar venni valakit, hanem örüljön, ha hozzámennek. (Én már mondtam nemet lánykérésre)

2022. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/152 anonim ***** válasza:
21%
79: Na ezen kéne változtatni.. bár annyiból nem, hogy a házasság eleve egy középkorból visszamaradt elavult és funkciójától megfosztott intézmény. Én visszahoznám, de mindenképp máshogyan.
2022. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!