Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?
Kérlek, valaki magyarázza el.
Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?
És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?
Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.
"naivitás lenne azt gondolni, hogy a nagyobb kontroll ne imponálna a nyugati vezetőknek"
Vicces, hogy a naivitást említed. Szerintem a naivitás az, hogy azt gondolod, hogy a te problémád azonos a világ problémájával, és erre a világ másik felén már van megváltás.
A naivitás az, hogy feltételezed, egy kínai jellegű autokrácia pont úgy korlátozná a szabadságot, hogy neked legyen jó. Előbb tiltanák be az incel szót az írott sajtóban.
Naivitás, hogy azt gondolod, hogy a párkapcsolati kapitalizmus rossz dolog, eközben ellenpéldának a világ legkeményebb államkapitalista rablórendszerét említed.
Sorolhatnám még, de minek.
"azt gondolod, hogy a te problémád azonos a világ problémájával, és erre a világ másik felén már van megváltás."
Messze nem az én problémámról van szó, hanem mint mondtam, a társkeresés és a szexuális forradalom általános, globális válságáról. Az már csak egy kedvező mellékes körülmény, hogy egyébként a demokrácia is válságban van, ezért a csúúúúúnya diktatórikus elnyomásnak elejét lehet venni egy demokratikus úton megszavazott, tehát konszenzusos autokrata jellegű rendszer bevezetésével, ami az állam és a társadalom érdekeit egyaránt szolgálná.
Azt már csak megjegyzem, hogy természetesen Kínával is vannak problémák, de még mindig szívesebben élnék Kínában, mint mondjuk Kanadában. Személy szerint, de ez lényegtelen.
". Ha ilyen alapon diszkriminálsz embereket, az még rosszabb is, mint az én javaslatom."
te meg külső alapján. És szerinted kinek kéne egy ilyen beteg agyú, mint te?
Eygszerűen nem vagytok normálisak a képtelennél képtelenebb ötleteitekkel.
"én vele szemben mindenkinek egyforma esélyeket adnék, bizonyos jól érthető keretek között"
Igen, csak a kereteket kicsit számodra szimpatikusan szabnád meg, hogy a többiek előnye eltűnjön :D. Persze, ez nem ugyanaz, mint kizárni valakit, ebben amúgy igazad van, de az egyenlőség egy kicsit erős jelző az ötletedre.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!