Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati piac állami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati piac állami szabályozása hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek, valaki magyarázza el.

Vegyük azt, hogy a nők 25 százaléka átlag feletti, 50 százaléka átlagos, 25 százaléka átlag alatti. Gondolom, mindenki, aki nőt szeretni államilag kiutaltatni magának, a felső 25 százalékból szeretne egyet. Ez akkor azt jelentené, hogy többen osztoznak egy nőn? Vagy várólista lenne, és mondjuk két hét után kéne a nőt továbbadni a következő várakozónak?

És mi lesz azokkal a nőkkel, akik nem kellenek az adatbázisból válogatóknak? Ők választhatnak szabadon párt, vagy ha valaki szemet vet rájuk, akkor rendelkezésre kell állniuk?

Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.



2022. márc. 7. 14:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/152 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez egy semmitérő kérdés. Egy kanos idióta hirtelen ötlete. Mintha én azt kérdezném, hogy hogyan juthatnék ingatlanhoz a Holdon. Bullshit.
2022. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/152 anonim ***** válasza:
97%

Tisztában vagy vele hogy amit te mondasz az nem csak hogy etikátlan, de egy másik ember szabad akaratát is korlátoznád vele.

Grátisz egyébként hogy ezzel az Állam soha nem is fog foglakozni.

Egyébként ha néhány kanos meleg a te seggedet szeretné szabályozni... hát szerintem te sem örülnél neki.


Egyébként én voltam forditott helyzetben, hogy teszettem egy hölgynek csak hát ö nekem NEM, szóval én minden ilyen embert aki ezeket kitalálja ugy leverném mint vak a poharat.

2022. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/152 anonim ***** válasza:
96%
Amit kérdező te írsz, az már rég megvalósult. Olyan nőt rendelnek maguknak a Rosszlányokról, amilyent csak akarnak.
2022. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/152 anonim ***** válasza:
97%
#23 de azok nem főznek meg szolgálják őket, és főleg nem tudják csalni meg alázni őket, ez a problémájuk az inceleknek :D Így nem olyan buli a dolog. Nekik az kéne hogy legyen egy asszonyuknak nevezhető nő aki felett uralkodhatnak. Ugyanezen okból nem felelnének meg nekik a sexdollok, mert azok nem adnak visszajelzést az erőszakról, mert nem érző emberek.
2022. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/152 anonim ***** válasza:
17%

Az a gond, hogy ti csak ilyen kétbitesen tudtok gondolkodni.


Analógiának jó a munkaerőpiac. Ugye egyik oldalon volt a viktóriánus Anglia a szabályozatlan piaccal, ahol a legtöbb ember nevetséges fizetésért dolgozott brutális óraszámban, miközben az elit meg nevetségesen jól élet belőlük. Ez a mostani párkapcsolati piac. Másik oldalon ott a Sztálini szovjet únió, ahol megszüntették a szabadpiacot és mindent az állam utalt. Ez felel meg a kérdésben szereplő elképzelésnek. Jobb a Sztálini modell az egyszerű munkásnak? Az igazság az, hogy a viktóriánus Angliánál igen.


Ugyanakkor mindkét modellnél sokkal jobb az, ami jelenleg nyugaton van. A munkaerőpiac különböző módszerekkel államilag és társadalmilag le van szabályozva, viszont továbbra is piaci alapon megy minden. Incelként egy ilyesmit képzelek el a párkapcsolati piacon is.


"Valaki, aki ezzel foglalkozik komolyan, magyarázza már el, mert nem áll össze.":


A nők kiutalása nem piaci szabályozás, hanem gyakorlatilag a piac megszűntetése. Én incelként nem ilyet szeretnék. Amit szívesen látnék viszont, hogy azonos a matchek száma a velem kinézetben és fizetésben egy szinten lévő nőjével. Elvégre feminizmus van, feminista egyenlőség pedig máshogy nem lehet.

2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/152 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a feminizmushoz semmi köze.
2022. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/152 anonim ***** válasza:
97%
És mégis hogy szabályoznád a matchek számát? Kötelező jobbra húznom ha valakivel ugyanannyit keresek? És ha ne fix a jövedelmem? Keressek minden hónapban mást? Ki dönti el kinézetben kik ugyanolyanok? Hogy jön ide a feminizmus? Megannyi kérdés…
2022. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/152 anonim ***** válasza:
12%

26: Már hogyne lenne. Azonos nem esetén a szexuális kapcsolatokhoz jutókkal szívesebben barátkoznak a többiek, mivel sikeresebbnek látják őket (chaddel mindenki barátkozik, ahogy a legjobb csajjal is). Ha a másik nemről van szó, akkor meg látjuk, hogy mi van. Jelenleg a férfiak konkrétan kergetik a nőket.


Akinek jobban megy a piacon, annak jobban fog menni a kapcsolatok kialakítása is. Akinek ez jobban megy, annak könnyebb lesz a motivációt szerezni a munkához, valamint a kapcsolatokat pénzre is át tudja váltani.


Aki előnyben van ezen a téren, az előnyben van a munkahelyen meg az élet minden területén kb. Ha a nők az élet minden területén előnyben vannak, az meg nyilván nem jó, ott sérül a feminista cél.


Egy igazi őszinte feminista nő az incelekkel van.

2022. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/152 anonim ***** válasza:
97%
28: azt sem érted, miről beszélsz.
2022. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/152 anonim ***** válasza:
10%

27: Már máshol leírtam, de lehetséges több intézkedés is:


- Facebook, instagram, Onlyfans betiltása. Ezeken a platformokon a nők királynőkké változnak, amiből irreális elvárások lesznek.

- A nőkhöz való hozzáférés korlátozása. Jelenleg a Chadek végigdugják a fél várost. Ha ez valahogy korlátozva lenne egy nőre, a többi nő a többi férfiból kéne, hogy válogasson. Erre volt jó a házasság, amíg nem vették el belőle a lényeget, azaz, hogy nem lehet csak úgy elválni vagy megcsalni a másikat.

- Nőimport eu szinten. Ha több a nő a piacon, nő a férfiak értéke.

- Feminista kvóták és hasonló dolgok megszüntetése. Ha csökken a nők keresete a férfiakhoz képest, magasabb igény lesz férfira.

- Tinder betiltása és helyette egy etikus állami társkereső app létrehozása. Jelenleg a társkereső algoritmusa azokat jutalmazza, akiknek egyébként is jól megy. Fordítva kéne csinálni.

- Ingyen pénzosztás inceleknek. Ez a piac szempontjából azért lenne jó, mert szerintem sok Chad (a legtöbb beteg állat) választaná a prostitúciót inkább és jelentené magát incelnek, ezzel enyhítve a nők elvárásait. Közbe a sub5 -ot terhein is enyhítene az intézkedés, akik ráadásul prostikhoz jutnának.

- Hosszú távon: Középkori vagy modern módszerrel annak elérése, hogy több nő szülessen. Ha az emberek 80% -a nő lenne, nem lenne semmi gond a piacon.

- Szteroid betiltása rendesen: Enyhítené a különbséget kinézetben a férfiak között.. az átlagos férfi piaci értéke nőne.

2022. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!