Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván visszautasítást kapni nem egy kellemes dolog, főleg, ha már érzelmek is vannak. :D

Előfordult 1x-2x, hogy beszélgettünk, aztán 1-2 tali után ghostingoltak a fiúkák.

A legrosszabb az volt, amikor összebarátkoztunk egy sráccal, és idővel nagyon megtetszett nekem. Mikor ezt bevallottam neki, elhívott randizni, volt néhány találkánk, párszor még mondta is, hogy nagyon kedvel, sokat gondol rám, meg ilyesmik, aztán napok leforgása alatt lezárta a kettőnk közti kommunikációt, körülbelül nullára. Nem keresett, ha írtam neki, nem írt vissza, egyszavas válaszokat adott, vagy épp nyíltan bunkón válaszolt. Nem vagyok hülye, ekkor én már beletörődtem, hogy ez a meccs le van játszva, mire egyszercsak megkeresett, hogy na akkor beszéljük meg, mi van köztünk. Mondtam, hogy mi lenne, semmi. :D Természetesen ő is ezt akarta mondani, hogy nem akar semmit, de annyira megsértődött rám, hogy engem ez látszólag már nem hatott meg, hogy telekürtölte a közös ismeretségi kört azzal, hogy én szerelmes vagyok belé, ő meg elküldött a francba, mivel egyáltalán nem jövök be neki. XD Mit ne mondjak, aki jól ismert minket, az nem hitt neki. :D

2023. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!