Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
62%
Mèg sosem kaptam visszautasìtást. 45+N
2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan már egy nőt sose utasítanak vissza. Inkább kihasználják utána meg kidobják.
2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%
Kaptam. Teljesen korrektül. Mondta hogy nem engem keres, ne haragudjak érte. Megköszöntem az őszinteségét és léptünk is tovább.
2022. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Igen, nyolcadikban.

A fiu, akibe nagyon szerelmesnek gondoltam magam, mondta hogy bocsi, de nem.

Ott helyben tudatosult bennem, hogy oke, akkor nem, hagytam.

Es radobbentem, talan annyi evig, gyerek fejjel, inkabb a bizonytalansag hajtott, es fizikailag tetszett, mintsem a szemelyisege jott volna be. Hamarabb is pontot tehettem volna at ugy vegere.

Gimiben is tetszett egy osztalytarsam, allandoan koslattam utana, nemregiben tudtam meg, hogy meleg. 😅


Nem vert a foldhoz, ha nem, hat nem.

😀

2022. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%

Csúnya nőként csak azt kaptam 😂

De persze nem sok mindenkinél kezdeményeztem, és nem is direktben. A legviccesebb az volt, amikor igazából nem is bepróbálkoztam, csak egy diákmunkatársamtól szerettem volna kérdezni valami nem személyeset Messengeren, erre úgy megijedt, hogy rámozdultam, hogy letiltott. Utána élőben is látványosan került és nem is köszönt már.

Olyan is történt még fiatalabb koromban, hogy egy ismerősöm "viccből" (ha-ha) ráírt egy srácra, hogy nem szeretne-e megismerkedni velem. Így nézett ki a válasz: NEM!!!

2022. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
68%
Nem kaptam.
2022. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nincs kacsaszám, nem vagyok 45 kg, dinnyelmellü, es az arcomat sem rejtem 12 reteg alapozó alá, és persze főzni is tudok, meg házias is vagyok, sőt dolgozom, így eselyem nincs!

Ha egy r*banc modon viselkedő, követelőző, kiálhatatlan picsa lennék, már rég megkérték volna a kezemet.

2022. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%
Kaptam. Csak én nem voltam olyan szerencsés, hogy korrektül, emberségesen tette volna meg a férfi.
2022. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
66%
7. Talán a hasonló kaliberű férfiak társaságát kéne keresni. Nem az álomherceget. Egyébként is ki az aki az ilyen undorito plázapics@kra bukik?
2022. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
88%
7. Nem akarok hervasztó lenni (te már hozod azt rendesen), de nem, nem ezért nem kérték meg a kezed...
2022. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!