Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
92%
Szarul, de ilyen az élet.
2022. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim válasza:
91%
Kaptam. Másfél éve nem tudom kiheverni. Együtt érzek Veled, ha Te is ebben a helyzetben vagy.
2022. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg is kapom. De nem adom fel. Kitartoan udvarlok a pasinak.😄
2022. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
73%

Elozo vagyok. Egy eve udvarlok neki. Neha sikerrel. De legtobbszor nem.

Neha csokolzunk😄😄

2022. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
69%
Nem kaptam. Bár kaptam volna. Valahogy senkinek nem volt gerince megmondani, hogy nem érdemlem, mint nő. Ego fényezésre jó voltam. Félreértés ne essék, azért akadt olyan, akivel kölcsönös volt a dolog.
2022. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
85%
*nem érdeklem
2022. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt olyan, hogy az illető egyenesen és korrektül megmondta, mi az ábra. Akkor nem esett jól nyilván, hogy nem érzi a szikrát, viszont rá mai napig jó szívvel gondolok, mert amúgy ezután is tudtunk emberi módon kommunikálni és kedvesen, jól bánt velem, tisztelt, én is őt.

Tőle kaptam életemben másodszor virágcsokrot például randira, mert nála ez volt az alap.


Aztán volt olyan is, aki mentálisan nincs rendben, ennek pedig én ittam meg a levét. Elég patkány módon lökött el magától, miközben az elején piedesztálra emelt.


Volt olyan is, aki nem érezte azt, amit kell, ott jött egy cicababa és minden eldőlt.


Voltak rosszul, illetve kevésbé elsült kapcsolataim.


Most érzem azt, hogy hozzákötném a Szerelmemhez az életemet, ez kölcsönös...

Annak ellenére, hogy minden nagyképűség nélkül csinos és jólelkű, okos nőnek tartom magam, sok év kellett a révbe éréshez. A városi legendával ellentétben a szépség nem mindig könnyíti meg az életedet. Gyakran bevonzod vele a nagyon rossz, nagyon gonosz embereket, a csalódásokat is.

2022. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nekem az is fáj, bár nem igazán sértő, hogy "nem vagy az esetem". Ezzel szerintem nem akart megbántani, de azért fájt.
2022. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
84%

Tényleges visszautasítást nem kaptam, mert eleve nem is próbálkoztam be senkinél.

Mondjuk olyanba gyakran belefutok itt gyakorin és más helyeken is hogy valami téma kapcsán elkezdek beszélgetni valakivel, nincsenek egyáltalán romantikus vagy szexuális indittatásaim, én tényleg csak egy jó és érdekes beszélgetést szeretnék. Nőknél ez teljesen jól működik, de a férfiak nagy része lelép amint tudatosul bennük hogy nincs szándékomban se szex se párkapcsolat, a másik fele meg azután kezd el ghostingolni miután megtud rólam pár bővebb infót. Képet nem kap senki, de a súlyom például nem titok, azt elmondom hogy ha mondjuk az egészség, az életmód, vagy a sport felé terelődik a téma vagy ha a másik fél külön megkérdezi. Az elején ténylegesen frusztrál, de próbálok erre úgy tekinteni hogy legalább nem raboljuk egymás idejét - Mondjuk találkoztam pár olyan emberrel akik tényleg érdekesek és szimpatikusak voltak, jókat beszélgettünk de szintén leléptek amikor rájöttek hogy mi a helyzet. Ezt a részét nagyon sajnálom mondjuk. Bár hozzáteszem hogy mindegyik személy tudta a valós szándékaimat, általában a beszélgetés elején megkérdezik a párkapcsolati státuszom én pedig el mondom hogy nem keresek senkit, és nem is áll szándékomban. Egy részük ezt úgy veszi hogy felhívás a keringőre, vagy mintha valami kihívás lenne...

Mondjuk, azt még mindig nem tudom hogy sok férfi hogy tud megkűzdeni a visszautasítással, nem is feltétlen az élmény miatt hanem mert elképesztően önbizalomromboló dolog, és sok férfinek ezért is van alacsony önbecsülése. Főleg akkor amikor a partner képtelen civilizált ember módjára lekommunikálni.

2022. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
84%

Most, legalábbis ez olyan.

Kinéztem egy pasit évek óta, írtam neki, néhány levél után találkozni hívott, erreföl csak beszélget.

Ez esküszöm rosszabb mintha azt írta volna hogy nem tetszem neki. Most nagyon hülyének és visszataszítónak érzem magam, nőnek meg semmiképp.

2022. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!