Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
Egészen fiatal koromban igen, de ez olyan régen volt, hogy már nem igazán emlékszem. Nem volt kellemes, az biztos.
2022. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
94%
Még sohasem kaptam visszautasítást. Vagyis de, asszem egyszer nagyon régen. Sohasem értettem, miért fáj a férfiaknak, de aztán rájöttem, hogy a folyamatos visszautasítást én sem tudnám elviselni.
2022. febr. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzésed kedves előző!
2022. febr. 26. 07:43
 24/61 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig úgy gondoltam, hogy egy nőnek csak a jeleket kell elhinteni, hogy akar valamit és a férfinak illene arra reagálni. Én szeretem magamat kelletni, a férfi önbecsülésének is szerintem jót tesz, ha ő viszi a puskát és nem fordítva. Így igazán kudarc élményem sose volt, általában leesett mindenkinek akitől valaha akartam valamit. A férjem volt az egyetlen akinek rengeteg zöld lámpát adtam, mégis egész sokáig alig mert lépni felém.
2022. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők is ugyanúgy élhetnek meg brutális visszautsítást is, legtöbször azért mert mondjuk a külsejük nem olyan, hogy megütne egy bizonyos szintet. Sajnos a helyzet az, hogy a fizikai vonzalmon múlik a dolog kb. 80%-ban a maradék 20%-ba tartozik minden más: személyiség, azonos érdeklődési kör, pénz, vagyon stb.

A pénz miatt persze sokan félre tudják tenni a fizikai vonzalom hiányát, sokan még akár undorral is, de együtt lesznek így valakivel (aranyásók).

Volt pár csaj aki anno kezdeményezett nálam, de legtöbbször egyik sem olyan volt, hogy bármit is el tudtam volna vele képzelni. És igen, sokszor a fizikai vonzalom hiánya miatt. Magyarán nem tetszett külsőre. Ez szerintem teljesen elfogadható dolog én sem problémázok azon, hogy külsőre valószínűleg már nem sok nőnek jöhetek be.

Aztán volt aki bár külsőre nagyon megnyerő volt, a személyével sem volt gondom, de ismertem az "előéletét", szóval ilyen fűvel-fával típusú, nem túl hűséges lányról volt szó. Inkább vele sem kezdtem semmit.

Volt olyan aki nagyon tetszett külsőre és igazából eleinte belsőre is úgy éreztem ,hogy összeillenénk, jól meglennénk. Ő kezdeményezett nálam, ő kezdett el pl. facebook-on írni, ő jött oda hozzám, mégis utána ő utasíttott vissza elég megalázó módon. Főleg akkor derült ki, hogy valójában milyen ember is, előtte nagyon jól leplezte az igazi énjét.

Szóval ja, npőknek sem könnyű, főleg ha nem áldotta meg őket az élet jó külsővel. Sok olyan nő van egyedül, aki simán lehetne párkapcsolatban és sok kiállhatatlan, gusztustalan nő van aki folyamatosan képes párkapcsolatot kialakítani. Az élet sajnos igazságtalan.

2022. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
38%

"Volt pár csaj aki anno kezdeményezett nálam, de legtöbbször egyik sem olyan volt, hogy bármit is el tudtam volna vele képzelni. "

Ez alapján csak külsőre igen gyenge nők kezdeményeztek. Akkor te sem lehetsz egy túl jóképű...

2022. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
90%

"Ez alapján csak külsőre igen gyenge nők kezdeményeztek."


Írtam példákat is, hogy volt mindenféle.


Amúgy már valóban nem vagyok az...

2022. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer, szerelmes voltam egy osztálytársamba általános iskolába, a ballagás után 8.-ban pedig elmondtam neki. Kedves volt, azt mondta, ne haragudjak de neki ez most nem aktuális. Ugyanúgy, mint az első válaszolók egyike, ott tudatosult bennem és el is engedtem. Azt hiszem, engem is csak fizikailag vonzott. Mindenesetre évekig önbizalomhiányom volt emiatt, még a randikon is bizonytalankodtam, hogy tetszem-e a pasinak. Aztán szerencsére kihevertem, és azóta sem utasítottak el egyszer sem.
2022. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer házibuliban voltam (18-19 éves lehettem). Nem voltunk sokan. Volt egy fiú, nagyon tetszett. Gondoltam egyet, odamentem hozzá és felkértem táncolni. Röhögötve mondott nemet és a barátai (egy fiú és egy lány) is röhögtek. Iszonyú kínos volt. Akkor odajött hozzám egy másik srác (egy tényleg brutál jóképű fiú, a tesója is ott volt, ő konkrétan egy modell lány volt) és felkért táncolni. Hát mit ne mondjak, többet nem kértem fel senkit. :) De azért jó is volt, mert nagyon sokat segített rajtam az, hogy a másik srác kimentett ebből a helyzetből.
2022. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!