Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
87%

#40, bocsi, zöldet akartam nyomni, de mellément. Kár, hogy nem lehet korrigálni. Nekem hasznos volt a válaszod.

N

2022. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer (nagyon ráakadzkodtam a pasira, mert rossz passzban is voltam)
2022. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
91%
Olyan visszautasítás nem volt, hogy leszólítottam volna valakit, és visszautasítottak. Olyan volt, hogy nálunk szalagavatón hölgyválasz alapon kellett párt választani, én felkértem egy srácot, aki elég "nyomi" volt, mert gondoltam, nála még lehet esély, hogy nem küld el (mert oké, hogy duci voltam meg nem szép arcú, de legalább igényes, a srác ezt nem mondhatta el magáról)... ő visszautasított, aztán elment gazsulálni egy másik csajhoz... aki elküldte a fenébe... és akkor visszakullogott.
2022. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt a férjemmel összejöttünk, Persze, többet is. A legtöbb emberrel megesik. Értékeltem az őszinteségét és ment mindenki a maga útjára. Nem szeretem az időhúzást, meg a képmutatást, hazudozást stb szóval örültem neki. Inkább egyedül mint olyannal akinek nem kellek, maximum azért mert épp nincs kéznél jobb.
2022. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem úgy, hogy valakihez odamentem és elküldött. Hanem hogy egy ideig randiztunk és ő mondta hogy ennyi volt.

A többi ilyen eset inkább burkoltabb volt.

2022. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy nagyon rosszul éltem meg mindegyiket.
2022. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Még eszembe jut két eset mikor nem is akartam kezdeményezni, de elutasítottak. Egyszer írtam egy nálam akkor kétszer annyi idős külföldi ismerősömnek egy hogy vagy szintű emailt és visszaírt hosszasan, hogy miért nem jó ötlet ha mi összejövünk. Nem válaszoltam :D

Egy masik alkalommal egy kifejezetten szerencsétlen figura akit akkor láttam először, félreértett valamit, és azt hitte, hogy egy közös ismerősünk össze akar boronálni minket és elkezdett nekem.tiltakozni, hogy köztünk nem lesz semmi. Fél órája ismertem akkor és egy buliban voltunk, nem randi volt. Az se viselt meg. :D

2022. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
58%
A kapcsolatok (nem csak párkapcsolat) 80+%-ban a kulsőn mulik. Tehát aki ronda annak annyi. Függetlenül attól, hogy lány vagy fiu. Esetleg később 35 fölött csökkenhet ez a 80% de nem sokkal. A ronda emberek nagy valószínűséggel örökre egyedül maradnak. Régen talán kevésbé volt így. Apám kifejezetten ronda ember 4 nagyon szép felesége volt. Sajnos örököltem tőle a rondaságát. 33 vagyok és még soha semmilyen kapcsolatom nem volt. Gyakorlatilag szoba se állnak velem az emberek.
2022. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
50%

48

Talán add lejjebb a kulsovel szemben tamasztott elvarasaidat!


Szívesen

2022. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyen elvarasom nincsen mar a kulsovel szemben. Talan csak a kor, ami 12 - 60 ig van megjelolbe.
2022. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!