Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
87%
Soha, mert csak titokban rajongtam a delikvensekért. Egyszer próbálkoztam be én pasinál, 9. éve vagyunk együtt.
2022. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy, mint a #11, leszámítva, hogy én egynél se. De én azt is visszautasításnak veszem, aki nem próbálkozott be nálam, pedig én akartam. Hisz végülis nem kellettem neki😥
2022. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
35%

9

Mit értünk "hasonló kaliberü" férfin?

Csak azert kerdezem, mert szapioszexualis vagyok

2022. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
75%
Persze.
2022. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
88%
Bármennyire is meglepő, sajnos igen. Rég volt, de azóta is félek kezdeményezni.
2022. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
92%

Pff rengetegszer. Ami annak is köszönhető, hogy régen azt hittem, hogy a nekem tetsző fiúk csak valamilyen okból kifolyólag nem jönnek oda, de amúgy szeretnének, úgyhogy a kezembe vettem az irányítást. Ez egyszer jött be egy félénk srácnál, a többieknek nem tetszettem :D


Ha nekem már kialakult valami érzelem, rosszul éltem meg. Ha szexet akartam és ők nem, azt azért éltem meg rosszul, mert azt hittem, minden férfi ősember és bárkit megdugna, ami mozog. Ha egy első randi után nem kerestek, az nem érdekelt. Ha ghostoltak személyes tali előtt, az sem érdekelt.


Az csak egy gyakoris tévhit, hogy a nők bárkit megkaphatnak kivétel nélkül. Nem, még a szép nők sem, menjetek ki a való világba és meglátjátok.

2022. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
70%

"7. Nem akarok hervasztó lenni (te már hozod azt rendesen), de nem, nem ezért nem kérték meg a kezed..."

Hú de ismerős ez a mocsok szöveg🤔

Megvan!

Az inceleknek szoktak itt ilyen "ismerlek én" tipusú baromságot tolni. Közben lófenét sem tudnak, sem az incelekről, sem ezekről a csajokról, ezek az emberek lefogadom sokszor önmagukról sem tudnak sokat. De masokat kiosztani tudnak. Férfiként én is sok kiállhatatlan picsát (is) látok párban, akik nem érdemelnének párt. Akiknek meg minden vágyuk, nem feltétlenül jön össze ha nagyon gyatrán néz ki az illető.

Sajnos ilyen ez a társadalom

2022. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
86%

Detto abban a helyzetben vagyok mint az 5-ös.

A romantikus ismerkedés ott akad meg amikor meglátják az arcom, a férfiak addig barátságosak amíg leszbikusnak néznek mert nem akarják, hogy rájuk mozduljak.

Az 1. (és egyetlen mert utána sose próbálkoztam, ez 10 éve volt) úgy 3-4 napig szünet nélkül sírtam, és a mai napig borzasztó az emléke. A srác korrekt volt amúgy, annyira akart barákozni, hogy szándékosan ellenszenvessé kellett tennem magam, hogy biztosan hagyja a dolgot.

Senki sem bírja a visszautasítást, aki ogazán szeret valakit, de nincs megoldásom az ismerkedésre: szerintem a "képlet" annyi, hogy az ember megszeret valakit aztán vagy elég jó, hogy felkeltse a másik érdeklődését, vagy nem.

A természetes szelekció számlájára írom, de nem örülök, hogy egyedül élem le a hátralévó napjaimat - talán nem tart soká' de 30 se vagyok, nem reménykedem.

2022. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor nem válaszolnak, írnak vissza az online térben. Volt olyan srác aki inkább letiltott,ahelyett hogy megmondja, hogy bocs de nem akarok tőled semmit, vagy nem vagy az esetem. Nem haragudtam volnameg,ez sokkal rosszabbul esett. Sajnos ezekből a reakciókból megértettem hogy zsákutcába futottam. Szerintem ugyanolyan sokszor kapunk visszautasítást mint a férfiak. Először is nagyon szépnek kell lenni, hogy erre ne kerüljön sor. Másodszorra pedig kiemelkedő és kiegyensúlyozott személyiségűnek kell lenned, ami nekem sem adatott meg :D (egy pesszimista,csendes,visszahúzódó jellem)
2022. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
70%
Én ismerek két csajt is, aki kapott elitasítást, tőlem.. Az egyiket utólag nagyon megbántam (olyan modell csaj lett belőle hogy az csak na!) a másikkal nem akartam kavarni, mert volt barátnőm.
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!