Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Kedves nők! Kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim válasza:
100%

Kaptam.

Eleinte rosszul érintett. De ne fuss olyan szekér után, mi nem vesz fel.

51/N

2022. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. dec. 5. 18:45
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utasítottak már vissza, nincs ebben semmi. Ha bejött a srác kicsit rosszabbul esett, de mindig korrekt érthető indokkal utasítottak vissza
2022. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam, hát nem volt egy csúcsélmény az biztos.
2022. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon meglepő, hogy mennyi nőt visszautasítottak itt.

Mert azt még megértem, hogy egyszer-egyszer mindenkivel megeshet.

Na de ennyiszer?

2022. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a nőket is éri elég kudarc, visszautasítás, ez jól látszik a válaszokon. Vagyis az itt terjengő mítosz, miszerint az átlag nő bejárata előtt is kígyózó férfi sorok állnak, nyilván nem igaz.

Szerintem a nők kb. max 3%-a az akit folyamatosan ostromolnak a pasik, ezek instalányok, modellek, celebek akik mindig fókuszban vannak.

2022. dec. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
76%
56 szerintem is így van. Egyrészt saját tapasztalatok, másrészt barátnők panaszai, elbeszélései alapján. Nem is nagyon ismerek olyan nőt, aki le se tudná magáról vakarni a férfiakat, és ezt küllemtől függetlenül mondom. Ilyen történeteket mindig max csak olvastam, valójában tök sok kudarc éri a nőket.
2022. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
74%
Köszi, 56-os és 57-es, de örülök, hogy ezt írjátok. Azt hiszem, a Tinderen vagy máshol (vagy a Tinderről hiszik ezt? Illetve bármilyen ismerkedő felületről, illetve bármely felületen lévő nőről) kialakult egy vélemény, pont az, amit ti is cáfoltok. Én is cáfolom, középkorú nőként. Pont azt tudom mondani, ahogy ti is tudjátok. Én bárhol voltam fönt netes párkeresőn (illetve irl), soha nem kaptam napi száz levelet, kép nélkül, képpel, jó képpel, csúnya képpel, akárhogy. Nincs ilyen, hogy egy nő csak regisztrál egy párkereső oldalra és napi hatvan randija van, ha akarja. Már kezdtem azt hinni, én csinálok valamit rosszul. De ezek szerint ti is úgy tudjátok, hogy ez egyszerűen nem igaz. Kapogattam leveleket, nem mondom, de én is sokszor írtam, de azért semmiképpen nem százas nagyságrendben. Tizesben sem. Na és hát a minőségről ne is beszéljünk...Az érdekes, amit mondasz, 56-os, erre még nem is gondoltam. Hogy van egy nagyon szűk réteg, de egy ilyen nőnek a külseje és a foglalkozása se átlagos. Lehet, hogy tényleg ők kapnak csak napi száz levelet, megkeresést. :)
2022. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
88%
Igen, sokszor kaptam, pedig nem vagyok sem elhízott, sem ronda. Nem esett jól, de az ember elfogadja. Jobb ha visszautasítanak, mintha kihasználnak és eldobnak.
2023. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Nagyon kinosan. Olyan pasitol, aki nem tetszett, de azt hallotta, hitte, sot meg volt gyozodve rola.
2023. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!