Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekkel minek állsz szóba? Legyen már egy kis önérzeted és legyél határozott aki kibeszél azt én a helyedben felejtősként kezelném, az még barátnak se, nem, hogy párkapcsolatnak. Egy párkapcsolat nem erről szól, sem barátság. Így nem lehet párkapcsolatot építeni. Keress olyat aki elfogad úgy ahogy vagy.


Ez megfelelési kényszer inkább.

2022. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
67%

Én is most tudtam meg, hogy demiszexuàlis vagyok.

(66f)


Nem volt 16 baràtnőm, mikor lett volna?

Nem hoznak tűzbe a csak gyönyörű nők: túl sok van.


Volt azért jónéhány viszonylag érzelem mentes dugás, az tényleg nem ér semmit, nem is nagyon emlékszem rájuk.


Volt, akivel egy év alatt jött össze a dolog, az szép, izgalmas év volt.


Ne keseregj semmin, meg ne ezzel kezdj ismerkedni!

2022. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mennyit kell várni. Hónapokig nem húznám a szexet. Meg hogy engem elítél-e pl az egyéjszakás kalandjaim miatt. Mert ítélkezővel sem járnék.
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez alapvetően nem red flag, kiv. ha van egy olyan megérzésem, hogy csak dobálüzik ezzel a szóval, és nem tudja, mi a jelentése.

Az, hogy mennyire passzolnánk, az meg attól függ, hogy neki mégis mennyi időbe telik beleszeretni a másikba. Én nem vagyok demiszexuális, és azért nem szeretnék 6-7 hónapnál többet várni - közben meg ha már egy hónap múlva rám vetném magát, akkor meg kérdés lenne nekem, tényleg demi-e.

2022. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
91%

Nem redflag, de 16 barátnő után tudod ki hiszi el, hogy demi vagy.

Ebből a 16-ból mennyivel feküdtél le? Mert ugye a demiszexualitás lényege, hogy akkor érzel egyáltalán szexuális vágyat, ha már szerelmes vagy. Aki fel tud izgulni a másikra szerelem nélkül, le is fekszik vele, de aztán kitalálja, hogy ez így nem is volt olyan jó, az annyira nem demiszexuális, hiszen mégiscsak ment a dolog. Esetleg kis mértékben demi, ugye ezek mind egy skálán mozognak, az aszexualitás skáláján. Egy full demiszexuális mondjuk ezen a skálán középen helyezkedik el, te Kérdező pedig inkább egy kicsit a szexuális irány fele vagy eltolódva, nem vagy középen, persze ettől még lehetsz demi, de nem teljesen.

Viszont nekem például inkább linkelésnek tűnik benyögni 16 csaj után, hogy valaki full demiszexuálisnak vallja magát, inkább emiatt nem ismerkednék veled. Legalábbis nem hiszem el, hogy 16szor voltál szerelmes életedben, ez már alapból nem tűnik nekem őszintének, hogy valaki minden második nőbe kb belezúg.

Na meg persze itt inkább az a redflag, hogy hogyan beszélsz azokról a nőkről, akik szeretnek szexelni érzelem nélkül. Nem tűnsz valami jófejnek emberileg és süt némi komplexus belőled, ezzel én meg nem tudok mit kezdeni.

Nekem is vannak rossz tapasztalataim, de mégse lettem ilyen keserű.

2022. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltam én is jelezni, amit a 65-ös.


Különösen ez a legnagyobb indok a randi partnerednek is lehet rossz tapasztalata, mégsem kezd el így beszélni a másikról és nem kategorizál. Ezen kellene leginkább elgondolkodnod.

2022. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Ezt bárki behazudja, kb olyan mint a komolyat akarok szöveg csak azért hogy a nőt megszerezze.
2023. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!