Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
70%

Az a redflag, ha valaki idejekorán teregeti nekem a szexuális hülyeségeiről a szennyest.


Érdekli a halált, amíg én nem vagyok szerelmes.

2022. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
96%
Én is az vagyok, de nem reklámozom. A legutóbbi szerelmem egyáltalán nem is tudott róla..
2022. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
81%

Várjál, még fel kell dolgoznom, hogy most tudtam meg, ezek szerint én is az vagyok. Ez valami betegség, vagy mi? Eddig azt hittem, tök normális, hogy nem ülök bele minden szembejövő f.szba.

Nem, szerintem nem zavarna🤔

2022. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Nem betegség. Pusztán önismeret. Ugyan úgy "hetero" vagy csak nem tudsz bárkivel bármikor legyen akarmilyen 10/10-es. Meg van időszak, hogy senki sem "fog meg".
2022. jan. 15. 21:44
 5/67 anonim ***** válasza:
68%
#4! De én azt hittem, ez az általános, legalábbis nőknél.
2022. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
54%
Ez a normális, te seggarc. Miért állítod be úgy, mintha ez valami deformítás lenne????
2022. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

Az az általános, hogy bármikor bármilyen ellenkezőneművel tettrekész vagy és akarod.

Az ilyenek tudnak lazán, spontán csak szexelni.

Nekem meg nem megy, ha meg megy az annyit tesz minimum oda vagyok a nőért. Ami sebezhetővé tenne egy laza szexkapcsolatban.

Ebből következik ilyesmire képtelen vagyok, a heteróknak meg sokaknál ebből állnak életszakaszok.

2022. jan. 15. 21:53
 8/67 anonim ***** válasza:
23%
Az nagyobb redflag lenne, ha bevallanád, hogy Demi Lovato vagy.
2022. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Miért lenne deformitás? Nevén neveztem a gyereket. Mert ez bizony az! Amit meg heterónak nevezünk az sarkítva a legyet is röptében gond nélkül kategória.
2022. jan. 15. 21:56
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
Én is demi vagyok, képmutatás lenne, ha red flag lenne nálam. :D
2022. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!