Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
85%

Ha hamar belém szeret (1-2 hét), akkor nem baj. Hónapokat nem fogok várni a szexszel.


Amúgy a legutóbbi srác, aki nekem azt mondta, hogy demi, Instagramon olyan hashtaget követett, amire ha rákattintasz, szexuális képeket dob ki, hónapokig alakultak a dolgok köztünk, kinyalt, majd mondta másnap, hogy nem tud belém szeretni :D Nem minden magát deminek valló ember az.

2022. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a redflag? Én is demi vagyok.
2022. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

Amit előttem is írtak. Nekem is van hogy idő kell az első együttléthez, ami gáz helyzetet szülhet egy heteró nőnél, aki megkívánt én meg ignorálnám, kitudja lehet el is vágom magam nála. Szégyellném ha férfiként kihátrálnék, gyávaságnak élném meg. Csajnak meg hogy esne, hogy tök jól érzi magát velem, felizgatom teljesen utána meg semmi. Mintha direkt húznám az agyát.

Másik dolog, hogy manapság lazák és érzelemmentesen csak néha talizni akarnak egy dugásra, de progikat, párkapcsolatot nem, mert az macera. Na ez meg nekem nem menne. Mázlis aki hónapokig gond nélkül kefél érzelmek ki sem alakulnak.

2022. jan. 15. 23:26
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem redflag, ez csak egy szexuális irányultság.

Nekem nem kell feltétlenül szerelem, hogy szexeljek, de várni tudok, úgyhogy ha egy demi nem problémázik az én beállítottságomon, akkor működhet.

Többnyire a demiszexuálisok ítélkezőbbek azokkal szemben, akik érzelem nélkül is élvezik a szexet. Valamiért egy csomó ember azt hiszi, hogy a demi az alapbeállítás, holott ez is csak egy irány a sok közül.

Nyilvánvalóan csak egy teljesen aszex emberrel nem kezdenék, mert nekem szükségem van szexre, de ezen nincs is mit magyarázni.

23n

2022. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a demi az alap, hanem a hetero. Nem áll rá az egóm, hogy azt mondjam egy nőnek, bocsi még nem menne veled. Mintha szűz lennék kb. És joggal jönne, hogy mást bezzeg megb*sztál keményen velem meg csak szórakozol. Meg magában keresné a hibát miért nem fektettem le x idő után. Meg aztgondolná hülyét csinált magából velem stb. Heterók sem mindig fogják fel.

Eddig mindig olyannal kerültem össze, akit ideje ismertem így nem kellett rám várni.

De frusztrál ez a gondolat, amit most kifejtettem.

A nők ilyenkor mikor nem kapják meg, amit akarnak mindig okfejtegetésbe kezdenek és teoriákat gyártanak.

2022. jan. 15. 23:40
 16/67 anonim ***** válasza:
12%
Az nagyobb red flag, ha annyira netfüggő, hogy olyan szavakat használ mint demiszexuális, vagy red flag.
2022. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%

#15

Te is hetero vagy, miről beszélsz?

A demiszexuális a szürke aszexualitás spektrumában van, tehát a szexualitás és aszexualitás között, ez nem a nemi identitás.

Tehát te hetero demi vagy.

Egy bi és homo is lehet demi.

Szimplán nincsenek az aszex spektrumon azok a heterok, akikről te beszélsz, ők simán szexuálisak.

Egyébként meg nincs alapbeállítás, pont ezt akartam kifejezni, csak van ami gyakoribb, ennyi.

Senkinek nincs joga lenyomni a másik szexuális irányultságát, se mások a tiédet, de te se másokét.

Akik meg nem fogják fel, azokkal mit foglalkozol?

Nekem se fogják fel, hogy őszintén élvezem a szexkapcsolatot, mert ugye a nőknek "nem szabad", kötelező kb demiszexuálisnak lenni egyes idióták szerint.

2022. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
*nem a nemi identitáson alapul.
2022. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
87%
Én is az vagyok, és felnevettem a 11-esen. 2 hét alatt beleszeretni? Jó vicc.
2022. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem nem a demi az alap, hanem a hetero."

Az, hogy nem vagy kalandozó, nem egy külön szexualitas.

Ugyanúgy hetero vagy akkor is, ha válogatás nélkül mindenki ágyábá befekszel, és akkor is, ha igényes vagy.

Ez olyan, mint amikor a 2000es évek elején hetero férfiak elkezdték metroszexuálisnak hívni magukat, mert alapvető higiéniát gyakoroltak.

Agyrém.


Amúgy meg tényleg az igényesség az alap. Ha tetszik, ha nem, az emberi fajnál erősen összefüggnek az érzelmek és a szexualitás.

Vágom, hogy feltűnési viszketegség minden egyes személyiségjegyre kitalálni egy új szexualitást, vagy egy új gendert, de elég ciki amiatt aggódni, hogy a heteroságod miatt elítél bárki is.

2022. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!