Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
31%
Magyarán azt akartam írni hogy meg akarja ismerni a randipartnert a randipartner érdekli. Ezen minek aggódni. Egyebkent meg minek kulon hangsulyozni a hetero szot. A pszihologia mindenre cimket aggat régen ez volt a természetes cimke név nélkul amugy ha a pszihologia nem cimkezte volna akkor siman csak azt mondanad hetero vagy.
2022. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
82%
Úristen 15-ös te nem vagy demi és mivel a nőkröl így beszélsz nem is tiszteled őket. Nem fogom kategorizalni de erre is van cimke. Nálam ez a redflag amiket írsz. Egy demiszexuális pasi nem beszél így a nőkről te nagyon bunko vagy es az a necc hogy azt gondolod a nőkről hogy nimfománok, szexfüggők, akiknek csak egy fütyi kell. Miért van olyan érzésem hogy valójában vagy te vagy ilyen, vagy volt egy rossz szexuális élményed és azt hiszed magadrol hogy demi vagy. A demi leszarja azt aki egybol raugrana nem fog ilyeneken gondolkodni se elso randi elott se x-edik randi elott hiszen komolyat keres nem szexpartnert. Aki csak a futyijet randiztatja es ugrana a masikra egybol becsapva a masikat annak ott a paprika spray.
2022. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
74%

"Csajnak meg hogy esne, hogy tök jól érzi magát velem, felizgatom teljesen utána meg semmi. Mintha direkt húznám az agyát."


15-ös mivel izgatod fel a csajt 😂 ne nevettesd már ki magad. Ez azt feltételezi hogy tárkeresőn boldog boldogtalannal randizol vagy azt hogy a tarsalgasod szexualis jellegu. Te se vagy demi. Egy demi ilyeneken nem gondolkodik, hanem meg akarja ismerni azt a masikat de egy hetero komolyat kereso no se.


Egy egészséges hetero nő aki komolyat keres az nem fog azon gondolkozni mikozben megismer hogy miert nem teperte le a pasi. Valami nem stimmel abban amiket írsz.


Vannak pl. Tapasztalanok is akik naívak es elobb beadjak a derekukat a pasinak aki meg csak hazudta hogy komolyat keres aztan tovabb áll a pasi. Tobb ilyet is olvasni sajnos. De ez sem az amirol te beszelsz. A demi nem fog ilyeneken gondolkodni. Tok mindegy mennyire jol nez ki vagy mennyire vonzo a masik amig nem ismeri lehet a vilag legjobb pasija vagy noje akkor sem fog szexualisan elalélni tőle. De ugyanez jellemzo egy hetero nőre aki komoly társat keres nem fogid felizgatni azzal ha bókolsz neki. Ja értem magyaran flörtőlgetsz vele szexualis jelzoket hasznalva 44f modjara mert akkor maximum kirohogne nem felizgatnad. Amugy van valamilyen fetised kerdezo mert azok irnak így gondolkodva a nokrol?

2022. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
51%

* Tapasztalatlanok

* nem fogod felizgatni

* flörtölgetsz vele

2022. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
95%

Mivel én is ilyen vagyok, nem zavar ha a másik is az. Sajnos ennek elég nagy hátránya az, hogy csak olyan emberrel tudok intim kapcsolatba kerülni akit jól ismerek. Ilyen meg a mai rohanó világban, csak baráti vagy ismeretségi körben van.

Én mivel idősebb vagyok, nem is tudok semmit kezdeni az online társkereséssel. Ott egy hét chat után randi, és két három randi után szex. Minden elismerésem a fiataloké, hogy ez nekik így megy, de sajnos nekem nem. Ezért jobbára marad az egyedüllét (ami nem egyenlő a magányossággal). Hozzáteszem most nem is keresek társat, csak leírtam, hogy demiként ez amúgy sem egyszerű.

2022. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
43%

"Miért lenne deformitás? Nevén neveztem a gyereket. Mert ez bizony az! Amit meg heterónak nevezünk az sarkítva a legyet is röptében gond nélkül kategória."


Bocsi de ez a mondás nem azt jelenti hogy egy bizonyos fogalom azt jelenti ami, hanem a nevén nevezi a gyereket az azt jelenti, hogy szókimondó.


Amugy meg hülyeségeket írsz. Sarkítva se röptében a legyet típus a hetero. Vannak problémák a fogalmakkal is nálad.


Amugy volt itt egy válaszoló akivel teljesen egyet értek hogy miért kell divat pszihologiai szoval magyarazni egesz egyszeruen ha szoba kerul randin akkor az maximum tisztazas szintjen teszi a no hogy megnyugodjon hogy nem egy ujabb kihasznalos csalodassal randizik eppen. Egesz egyszeruen érzelmek nélkül nem tudok intim kapcsolatot létesíteni en ezt mondanam osztonosen. A demiszexualis szo manapsag divat kb. 1 vagy 2 évtizede. Amugy 35-ös nem értelek téged se. Egy természetes becsületes értékrenddel rendelkező ember nem fog nyafogni azon hogy normális.

2022. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
49%
Ja es ezt a valaszom is nyugodtan lepontozhatjatok. 36-os vagyok.
2022. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
31%
Ma divat mindenre szavakat és megnevezéseket aggatni. Ha én a 20 évesekre izgulok leginkább, akkor ennek is nyugodtan adhatok valami "bidekádszexuális" vagy akármilyen címkét. A sok idióta fogalomról kéne leszokni szerintem.
2022. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
35-ös azt nem értettem hogy mi hátránya van? Ismerkedés? Online tudni kell szűrni élőben meg eleve ha olyan a társas hobbid akkor ezt eleve kiszűröd de ha nem akkor ott meg élőben még könnyebben szűrsz. Baráti társaságra is lehet korlátozni de mi van ha a barati tarsasag nagy resze kalandozo típus? Maximum megerti miattaddal en nem tartanam fel a masikat mert az nem az igazi.
2022. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
100%

#36 Én nem "nyafogtam" csak leírtam a tényeket.

#39

Annyi a hátránya hogy nekem ahhoz hogy valakivel a szexig eljussak, sokkal több idő kell, mint más embereknek. Tehát tovább tart az ismerkedési fázis, úgy hogy nincs szex. Én szerelmes sem úgy leszek, hogy meglátom és beszélünk két szót és pikk-pakk beleszeretek. Nekem ez egy hosszabb folyamat, meg kell hogy jobban ismerjem milyen a személyisége, megbízhatok-e benne stb. Majd csak ezek után lehet szex. És én ebben nagyon lassú vagyok, sokáig tart a folyamat. Erre szokták mondani, hogy "ezt meg győzze kivárni akinek két anyja van"! :)

Szóval előbb a bizalom, érzelmek kialakulása és majd csak utána a szex.

Én azokat irigylem akik képesek szexkapcsolatra vagy a 2.-3.-dik randi után szexelni.

De én már öreg vagyok, úgyhogy megszoktam ezt, nem "nyafogok", csak leírtam, hogy nincs egyedül a kérdező. #35 vagyok

2022. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!