Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne red flag? Ez a normális egyébként, hogy egy kapcsolatban valaki hűséges
2022. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogy miért zavar egyeseket, hogy ezeknek a jelenségeknek normális definíciókat adnak.

Nem kötelező az embereknek magukat felcímkézni, vagy magukra használni bizonyos kifejezéseket, senki nem mondta ezt, hogy mindenki kategorizálja magát. Azt viszont tiszteletben kell tartani, ha valaki meghatározza magát ezekkel a definíciókkal.

A kérdező is magát nevezte így, nem mi aggattuk rá.

Szerintem az jó dolog, hogy nem a szőnyeg alá van söpörve egy csomó minden már manapság, hanem próbálják megnevezni az emberek és elmagyarázni, ráadásul még rendszerezve is vannak ezek a jelenségek. Sokkal jobb, mint makogni róla egy fél órát, és aztán lehet a másik fel se fogja, mert nem tudja felfogni, hogy ilyen is létezik.

Így legalább, ha ennyire nyíltan vannak megnevezve a dolgok, akkor kevésbé értetlenkednek egyesek, meg próbálnak úgy tenni mintha kitaláció lenne.

2022. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
16%

De ez miért hátrány? Én úgy értettem a nyafogást szimbolikusan hogy miért önostorozod a tök jó tulajdonságodat.


Teljesen normális dolgokat írtál magadról, és azt is írtad, hogy ha keresel társat eleve ugyanugy gondolkozot keresel, ha nem egyezik az elképzelésetek akkor mi van, semmi akkor mindenki megy a maga utján, ez miért hátrány? Nem minden ember a világon kalandozó szexualitást középpontba helyező ember.


A hetero se azt jelenti mint amit a kérdező és a nagy többség leírt.

A heteroszexuális azt jelenti, hogy az ellenkező nemhez vonzódik. Nem azt hogy röptében a legyet kisarkítva típus, az butaság de semmi köze a heteroszexualitáshoz.


Szerintem nem kéne így gondolkodnod magadról, én is ilyen típus vagyok, de én nem gondolom hogy ez hátrány lenne, én csak úgy tudok elképzelni egy kapcsolatot amit te vázoltál, magyarán legyen a barátom mielőtt szintet lépünk, ez nem hátrány hanem alapozás, magyarán megismerem a másikat mint embert. De azt szerintem nem kell tisztázni, hogy ahhoz hogy szóba álljon a másikkal az ember, ahhoz kell a tetszés is és a másik oldalról is.


Én nem irigylem azokat akik képesek szexkapcsolatra 2. és 3. randi után, de nem is ítélem el őket, de én így vagyok boldog, máshogy nem lennék boldog.

Én sem 20-as vagyok.


Akiket elítélek azok akik csak szexuális tárgynak használják a másikat, vagy kihasználják a másikat, vagy perverzek vagy bármilyen aberációjuk van és sorolhatnám, nem fogom mindet felsorolni.



A kérdező viszont úgy állította be a női nemet, hogy már le is teperik, lehet jóképű a kérdező, és akkor mi van, a tetszés önmagában nem jelenti azt hogy fel is falja szexuálisan. Sőt a tetszés, szimpátia sem jelent önmagában még semmit, maximum megjegyzi magának az illető, hogy jóképű a pasi, de fizikális szexualitásnak itt még nyoma sem lesz, még egy komoly kapcsolatot kereső hetero részéről se, ha van is nem fogja mutatni neked, maximum ügyetlenebb lesz,mert hatással vagy rá, egy hetero nő nem ilyen mint amit te vázoltál. Ezért írtam, hogy ez butaság ahogy gondolkozik a kérdező.

2022. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
0%
42-es 43-as vagyok engem nem zavar,de nem is érdekel, de felesleges bonyolitani mert nagy többség még ma se tudja mi az hogy demiszexualis es ha massal keveri ossze a randi partner akkor még kellemetlen helyzetbe is kerul. Egyszerubb azt mondani hogy érzelem nélkul nem képes intim kapcsolatra azt kész, ha megérti a másik jó, ha nem akkor nem es mindenki megy a maga utjan. De mint írtam a megnyilvánulásai alapján kétségesnek tartom hogy ő valoban demi. Mint ahogy itt is írta valaki hogy volt olyan partnere aki deminek mondta magat de kozbe meg olyan hashtagu oldalakat kovetett ami a szexxel kapcsolatos az maximum szexfuggoseg es kieges.
2022. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
82%
En is kb. Ugy tudtam meg amit természetesnek tartottam cimke nélkul mint ahogy az egyik válaszolo az elso oldalon dobbent ra hogy nem is tudta hogy mar erre is cimke van. De amugy szerintem butasag cimkezni azt ami termeszetes volt, de mindegy de engem nem erdekel. 44-es vagyok.
2022. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: te nem tudni magyar, vagy csak simán sznob vagy?
2022. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:

De tudok magyarul. Nem vagyok sznob. Figyelek, olvasok.

Nem vagyok kiégett szexfüggő.

Nem tartom magam perverznek sem.

Környezetemben, furának, titokzatosnak számítok.

Buliban is volt, hogy rám másztak én meg ignoráltam és kínosan éreztem magam. Meg értek megjegyzések és negatív jelzők, így igen negatív tapasztalatok miatt gondolkozom így önmagamról és a nőkről. De nem általánosítok.

Bennem az van, ha nem lépek időszerűen a nő felé szexuálisa , akkor kibeszél a barátnőinek szintén negatív jelzőkkel kiröhögnek, biztos ez meg az az oka. Impotens, biztos b*zi, nem is vagy az esete csak nem akar megbántani és hasonló találgatások már elhangzottak aggodalmas hölgyek szájából velem kapcsolatban és érthetően nem esett jól.

Pedig csak simán demiszexuális vagyok és érdekelt volna a nő a magam módján.

Meg zavar, ahogy az emberek vélekednek erről, nem értik meg. Ha kimondom nevetnek és azthiszik commingoutoltam meg ilyenek. Miközben tudják sok barátnőm volt már korábban.

2022. jan. 16. 12:14
 48/67 anonim ***** válasza:

47-es azt nem rad irtam. Csak jeleztem annak a valaszolonak akinek volt olyan partnere aki azt mondta demi es kozbe szex oldalakat kovetett. Az lehetett szexfuggo is de hogy nem demi az is biztos.


Akkor irtam hogy szerintem az ellentetje igaz rad, mikor minden not egy kalap ala vettel. Szimplan ezek szerint rossz elmenyre alapozod az osszes norol alkotott véleményed es az butasag.

Irtad buliban radmasztak es volt valami olyan szavad vagy hozza se szoltal es ugy maszott rad? Mert nem mindegy. Aggodalmaskodo holgyek akikrol te beszelsz mennyi evesek es te mennyi eves vagy? Sok baratnod volt az mit takar?


A demiszexualist szürke aszexualisnak is nevezik. Nem véletlenül.

2022. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ez leginkabb amirol beszelsz az egyen es a csoport szpciologiaja. Es ugye lehet ez generacios kulonbseg is. Regen maskep gondolkodtak az emberek mint most es lehet neveles kerdese is illetve barato kor hatasa is. Ezek osszetett folyamatok. Onnan tudod hogy mi vagy amiben boldognsk erzed magad az osszes tobbi kulso emberek gondolatainak eredmenye es azt frusztracionak , onertekelesi problemanak es megfelelesi vagynak nevezik. Ne bonyolitsd randikor ha szoba kerul nem leteperes mod hanem csak ugy beszelgettek tisztazzatok ki hogy latja akkor mond csak azt hogy te a lassu víz partot mos típus vagy aki érzelem nélkul keptelen intim egyuttletre ahogy leirtad teljesen szerelmesnek kell lenned ahhoz. Vagy mond azt hogy régimódi uriember típus vagy de ne kezd el igy ahogy elkezdted mert egeszen mast fognak gondolni rolad leginkabb azt hogy ego vagy es bunko, hogy azt gondolod minden no rad maszik es felfal szexualisan.
2022. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
* barati kor hatasa
2022. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!